פייסבוק האוגדן !

אפשר לקבל תמיכה בנוגע לפייסבוק?

או ש..רק דנים
?

רינה89

New member
האם יש אפשרות לחפש ע"פ טווח גילאים בפייסבוק?

לפי מה שראיתי, אין ז"א אם אני מעוניינת בגילאי 45-60 אני צריכה לעבור על כל שם בנפרד ולבדוק מה הגיל שלו. זה טירוף בייחוד ש90% מהחברים הם מתחת לגיל 30!

PooKiPsiT

New member
חידה או מכתב שרשרת ב-super wall בפייסבוק?

לאלו מכם שיש להם את אפליקציית ה-super wall בפייסבוק, בטח הגיעה אליכם החידה הבאה:
What's wrong here AAA BBB CCC DDD EEE FFF GGG HHH III JJJ KKK LLL MMM NNN OOO PPP QQQ RRR SSS TTT UUU VVV WWW XXX YYY ZZZ Did you know that 80% of UCSD students could not find the error above? Repost this with the title "what's wrong here", and when you click "post ", the answer will be really obvious.​
למישהו יש מושג אם יש תשובה אמיתית לשאלה הזאת? או שמישהו שם לו למטרה לכתוב כאילו-חידה שרואים את הפתרון שלה ע"י העברתה לאנשים אחרים וכך בעצם יצר מכתב שרשרת סמוי?

Lady in red2

New member
מישהו יכול להסביר לי

מה עושים בפייסבוק חוץ מחיטוט בפרופילים ושליחת מחוות? אני לא רשומה, אבל זה מה שהבנתי שיש באתר. מה יש שם חוצמזה? נגיד בחוג אצלי בלימודים פרסמו שיש להם קהילה שם - אז מה עושים בתכלס? יש פורומים? צ'אט? או שסתם רשימת חברים?

gesus

New member
אמא שלי רוצה עזרה עם פייסבוק

אחרי חודשים שאני מנסה לשכנע אותה להכנס לקפה היום היא התחילה לנג'ס לי שהיא רוצה עזרה עם פייסבוק. מצד אחד אני שמח שהיא נכנסת לרשת חברתית, מצד שני חבל לי שזה דווקא לרשת לא מעניינת כמו פייסבוק. מה שטוב זה שהיא לא תחשף לשטויות שלי בקפה, אלא רק לאפליקציות המשמימות של פייסבוק.

mikmik000

New member
שאלה לגבי ההרשמה לפייסבוק..

אני מנסה להרשם לפייסבוק, ואחרי שמילאיתי את כל השדות, הוא אומר לי שעל מנת להמשיך בהרשמה יש למלא את כל השדות.. וזה בידיוק מה שעשיתי. :\ יכול ליהיות שזה בגלל שהוא לא מצא רשת חברתית לבי"ס שלי? כי אין כזו, אבל כתבתי את הבי"ס בכל מקרה.. אם זה בגלל זה, מה אפשר לעשות? תודה מראש לעוזרים. :]

מישהו ראה את האפליקציה החדשה../images/Emo108.gif

בפייסבוק של הsnowglobe? זה ממש מגניב, זה כמו הביצים והפרחים, זה באותו עמוד שלהם.

היי צריך עזרה

אני מת להירשם לפיסבוק אבל יש בעיה אחת אני דסלקטי באנגלית אז אם מישהו יכול לתת לי בבקשה הסבר מפורט בעברית איך נרשמים ואיך להתמצא באתר מי שיכול אני אשמח תודה ויש לי גם שאלה אם אני לא יודע אנגלית זה ימנע ממני להשתלב ברשת ולמצוא חברים? תודה למי שיעזור

benda2109

New member
תמונות מוסתרות

אהלן, אני רוצה להעלות תמונות לפייסבוק אבל לתת הרשאה רק למס' מסוים של אנשים לראות אותן. איך עושים את זה. אני מבין שיש דרך ליצור קבוצה בלתי נראה ואז להעלות אליה את התמונות (יש דבר כזה לא?) הבעיה היא שאני רוצה כל תמונה להרשות לאנשים שונים ואני לא אפתח קבוצה שונה עבור כל תמונה... יש רעיונות? תודה מראש,

meital always

New member
חיפוש בפייסבוק

האם יש דרך לחפש בפייסבוק אנשים לפי תאריך הלידה שלהם? למשל אנשים שנולדו ב11 בדצמבר? הדרך היחידה שמצאתי עד עכשו היא לאתר אדם אחד שנולד בתאריך הזה, ואז להקליק על התאריך לידה שלו ובאמת מקבלים דף עם כל מי שנולד ביום הזה. אבל זו דרך מסובכת ולא תמיד מכירים מישהו מהתאריך הזה... תודה!

Nimrod H

New member
אדושם! לפתע התחוור לי!

אנחנו פורום פייסבוק! לא יעזור בית דין, לא רשתות ולא חברתיות, לא דוברים ולא יער, הפורום הזה, גבירותיי ורבותיי, לפחות על פי הנושאים שבו, מוקדש לנושא אחד בלבד - פייסבוק. שייסע! איי הייטבוק! www.hatebook.com

ערן צלם

New member
מצורפת תשובת התמיכה של פייס בוק

Hi Eran, Unfortunately, the functionality you are requesting is not currently available. We will keep your suggestion in mind, however, as we continue to improve the site. Let me know if you have any further questions. Thanks for contacting Facebook, Sebby User Operations Facebook

מֵירַב

New member
איך מוחקים user בFacebook../images/Emo35.gif

חיפשתי וחיפשתי... והשתגעתי. תודה מראש, מירב

פתיחת FACEBOOK.. מי חמוד ועוזר לי?

אני לא מצליחה להירשם הם רוצים את האימייל של הבצפר/תיכון/ או מה? איך אני ישיג את זה

הסקרן1

New member
שלום לגולשי הפורום אני זקוק לעזרה.

אני שעות יושב להירשם לפייסבוק ואני לא מבין משהו. לאחר ההרשמה והלחיצה על האישור באימייל עולה לי החלון המצורף (בתמונה) מה אני אמור לעשות בשלב הזה? תודה מראש למגיבים.

yael800

New member
היי שאלת פייסבוק

בנושא ADMIN של GROUP: 1) אין אני מסירה את עצמי מניהול האתר? לא מצאתי אפשרות של הסרה מרשימת ה Admins. 2) מה זה אומר להיות מנהל הקבוצה? המון תודות מראש

Nimrod H

New member
מחקתי קצת הודעות פייסבוק

כי כל הפורום נראה כמו תמיכה לפייסבוק וזה בכלל לא מה שאנחנו רוצים.

benda2109

New member
סקר בפייסבוק

יש אפשרות לעשות סקר בפייסבוק בין אנשים שאני מגדיר? איך אפשר להעלות תמונות ולחשוף בפני מס' מסוים של אנשים?

למעלה