פיתחתי פילם אז יש קצת עבודות

כנסי רגע........

העבודות שלך ממש יפות! ראיתי את העבודות שלך בגלריה ואין אין עלייך! ממש מאוהבת בעבודות שלך!!!!!!!!

michal sho

New member
|4לילך! הרבה זמן לא הייתי פה וזה...

היה ממש נחמד לפתוח את הדף ולצלול לתוך העבודות היפות שלך. רעיונות נפלאים וביצועים מקסימים.

yesss

New member
עבודות מדהימות../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

הרגע ניכנסתי, אחרי הרבה זמן שלא הייתי פה והיופי הזה, זה הדבר הראשון שאני רואה. אהבתי הכל, לוח השחמט מקסים, מנורת הנגטסים עדינה ויפה, אבל הכי הכי אהבתי את המגשים המהממים האלה
אם תוכלי לתת הסבר לקשי תפיסה, אני אודה לך מאוד (כמו למשל, מה זה קאפה?)

lilachh

New member
קאפה זה קרטון מוקצף.

יש לקנות בחנויות יצירה, בקרביץ, אופיס דיפו וכו', זה בא בכמה עוביים וזה נראה כמו שני קרטונים שביניהם יש כמו קלקר.

o l i v i a

New member
שחר תירגע, אין ירושות

זה כבר מובטח לי
לא יכולתי להתאפק,אני אצל חברה ונכנסתי למחשב כי ידעתי ,עבודות מדהימות,
אין עלייך יפתי
כל העבודות ללא יוצא מן הכלל משו משו

kashke

New member
פססט,פססט, לילך, שניה..יש עוד מקום

בתור..? שיו אחד ענק. ממש מדהים! איזו יצירתיות ואיזו דייקנות..נהניתי לראות. חיבוקים לפרחה האדומה . והמון טפיחות על השכם ונשיקות לך. אילה

50מרלין

New member
אילה, מאחורייך!! לילך עבודות משגעות

הפסיפס יפיפה ועיסת הנייר חבל"ז

לילך, כל כך יפהההההההההה.

אהבתי במיוחד את הפסיפס שהוא מדהים, (עשוי מזכוכית או קרמיקה)? ואהבתי במיוחד גם את הלוח.

../images/Emo41.gif סליחה? אפשר התעלפות קלה? ../images/Emo41.gif

ואווווווווווווווווו ואווווווווווווווו ועוד פעם וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווו איזה יופי הכל הכל הכל. אני פשוט אוהבת הכל. איזו סבלנות לצייר את כל הריבועים על המגשים!!! חבל על הזמן!!! והצבעים!!! מקסימים. הלוואי שהיה לי אומץ להתחיל להתעסק עם עיסת נייר. יש לי כמה מראות בבית שהייתי מתה לעשות להן מסגרת מדליקה מעיסה. אם מישהי מתנדבת להראות לי, אני מתנדבת לתת לה מראה מתנה שהיא תעשה לעצמה כמובן במתנה

הדור

New member
איזה מזל שלמדדתי עזרה ראשונה

ואני יודעת לעשות הנשמה .חשבי פעמים אם כדאי להתעלף

meiraval

New member
woooooooooooooooooooooow !!!!!!!!!!

מה אומר ומה אדבר? לילך, העבודות שלך מדהימות ביופיין!!!!!!!!!!! אחת, אחת יפהפיות!!!!!!!!!!!!! ...והצבעים מ-ה-מ-מ-י-ם!!!!!!!!!!! נעתקו לי המילים , ואולי פשוט אין מילים מתאימות לתאר את ההתפעלות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מירב.

אורלי99

New member
אין עלייך ../images/Emo99.gif

אהבתי את ה-כ-ל !!!! איזה צבעוניות איזה אסתטיקה. בדיוק לטעמי.

אסופית02

New member
../images/Emo45.gif על המקוריות

והיצירתיות הבלתי נדלית!! הכל מיוחד מאד. נהניתי.

למעלה