פיתחתי פילם אז יש קצת עבודות

מכריזה רשמית: שירשור המחמאות

הארוך ביותר שהיה אי פעם ובצדק לילך אני מאוהבת בך קשות ואת יודעת את זה
ולכל מי שרב על הירושה אז זה בסדר כי אני יותר צעירה ממכם אז אח"כ זה יעבור אליי גם ככה- אני פשוט אמתין בסבלנות

osni

New member
לילך !!!!!!!!!!!

יפה כל כך !!!!!!!! לוח השמחט כל כך , כל כך , .......יפה. וכל שאר הדברים נשמע כבר טחון ולעוס אחרי כל המחמאות , לא נשארו לי מילים...

lilachh

New member
ושוב תודה לכולם ../images/Emo24.gif ותשובות:

אפרתוש - האמת שכוסות מלאות בשתיה לא ניסיתי כי עוד לא יצא ואפילו לא חשבתי על זה, הוא כן עומד תחת עומס של כוסות זכוכית ריקות, צלחות עם חטיפים וכו'
, זה די חזק אפילו אני הופתעתי, ולגבי הסוכריות גומי, כולי תקווה שהם יחזיקו מעמד, נקשרתי למגשים האלה
משכיתוש - יש לך כשרון עצום ומופלא משלך
ולגבי הירושה
והיה אם..אני לוקחת איתי הכל
(לך תמצא בפיליפינים חומרי יצירה
) אבל מבטיחה לפצות אתכם
תודה לכולם על הפרגונים, המילים החמות - חיממתם לי את הלב, אני תמיד מרגישה לא שלמה עם עבודותי, מרגישה שיכולתי לעשות פה יותר טוב, שם גימור יותר נורמלי - הענקתם לי הרגשה מצוינת

הו....כמה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לילך. התאהבתי במגשים המקסימים שלך
, איזה יופי של רעיון והביצוע בכלל משגע! כל הכבוד על המקוריות והרענון

thecatlady

New member
לילכי אתה מדהימה, היצירות שלך

מקסימות ואת יכולה להיות שלמה עם מה שאת עושה כל עוד את אוהבת אותם

שלגיה ו7

New member
איזה יופי!!!! ../images/Emo59.gif

העבודות מדהימות!!!! המגשים חבל"ז!!!! אוהבת את השילוב של הצבעים שאת משתמשת בכל העבודות!!.

HADASSIT

New member
../images/Emo12.gifמה אומר ומה אגיד????.. עבודות

מקסימות, מדהימות, אסטטיות, שילוב הצבעים מקסים

רותשי

New member
גם אני מצטרפת

למחמאות -רק עכשיו פתחתי. זה יוצא מן הכלל והרעיונות נהדרים ומקוריים. וגם הביצוע. וההשקעה. הכול!

KOMY

New member
...................................

..........................................................................................................................................................................................................................................................

*אתוש*

New member
WOW לילך זה פשוט מדהים

כולם כבר אמרו הכל אבל התאהבתי בלוח השח טבמנורה ובמגשים הכל פשוט מושקע ומדהים אין ספק את כישרונית

psa

New member
לילך ,עבודות מקוריות ,צבעוניות

ויפיפיות!!!!! איזו סבלנות.

ריתS

New member
גם אני.... גם אני.......

אל תחתמו את השרשור בלעדיי.... לילך, אילו עבודות נהדרות. והפסיפס פשוט מדהים מדהים מדהים!!!

drusilla sh

New member
לילך, הכל פשוט מדהים!!

התאהבתי במגשים ובמנורה!
אפשר אולי הסבר לאיך עשית את הקופסאות/ תיבות? (בהנחה שלא כתבת את זה כבר ואני פיספסתי....)

snopy1985

New member
וואו ! ! ! ! ! ! ! !

איזה יופי, כרגיל- כישרון אמיתי !!!! אני אהבתי במיוחד את המגשים וכמובן את המנורה היפה
המשיכי להתהיב אותנו..

למעלה