פסיכומטרי

harhanegev

New member
אולי...

אולי תספר לי על דברים ספציפיים שעברת בדרך (לא "סלעים אדומים" או "מפל תלול" אלא דברים שקיימים רק פעם אחת) ונראטה איפה כנראה היית ?

JumpInTheFire

New member
../images/Emo13.gif

אני לומדת בכיתה י', כפר סבא.. וגם אני לומדת בבית ספר דתי, זה דווקא די נחמד האמת

harhanegev

New member
איזה עולם קטן -

אני כפרסבאי במקור, ואחת מאחיותי היא בוגרת תיכון הראל. אני למדתי בו בחטיבת הביניים, בימים שעוד היו בו גם בנים.

JumpInTheFire

New member
וואלה?

חח, מגניב
מתי היא סיימה? גם אחי למד בו בחטיבה עד שהפרידו... למדת עם המורה סוזי? P:

harhanegev

New member
תשובה:

המורה סוזי לא זכורה לי. מורים ומורות שאני זוכר שהיו לי: יצחק כהן גברת אבוקסיס אסתר יפרח שניאור אמציה (היה גם סגן מנהל) אבי אשכולי (היה גם מנהל) הרב אהרון אופיר (היה גם מחנך שלי) הרב פריימן גברת מייזלס אני במחזור ז' , כיתה ישיבתית ח' 1 (אז היה לי שם משפחה אחר: הרשקוביץ') אחותי סיימה י"ב בשנת הלימודים תש"ס. אגב, נכון להיום אני ואחיותיי בפרישה גיאוגראפית יפה מאוד: אחת גרה עם בעלה בצפת, אחת גרה עם בעלה והילדים בכפר סבא ליד ההורים, ואני ואשתי והתינוק המתוק שלנו גרים באילת. יש להורים שלי מקום להניח את הראש בכל אזורי הארץ.

JumpInTheFire

New member
כולם התחלפו, איזה קטע

אני יודעת שסוזי לימדה את אחי לפני שהבית ספר הופרד, אז חשבתי... זה כיף שיש מקרים במקומות שונים בארץ, אפשר לטייל הרבה וזה נחמש (לפחות בגיל שלי
) אבל אילת זה הכי כיף בטח..

orirulez

New member
רק הרגע ראיתי את ההודעה על כפר סבא

מגניבבבב את דתייה בעצמך או רק לומדת שם?

JumpInTheFire

New member
דתיה בעצמי

אצלנו חובה לעשות 5 יח' תושב"ע אבל 3 יח' תנ"ך ומי שרוצה מרחיב ל5...

orirulez

New member
אצלנו צריך לעשות 5 יח"ל תלמוד, שזה

אצלנו צריך לעשות 5 יח"ל תלמוד, שזה קשה יותר, אבל... טוב נו אין אבל. זה קשה יותר!! חחחח כמה את מתרגשת לקראת הבגרויות הראשונות?

JumpInTheFire

New member
0

אני לא מתרגשת בכלל, זה די מגניב
אני מקווה לעבור את זה עם ציונים טובים בעז"ה :] בהצלחה בזה, אני לא ממש יודעת עד כמה זה קשה אבל לפחות זה מוסיף לך בונוס :)

orirulez

New member
חחח מוסיף בונוס לשנאה שלי לבי"ס....

אני ממש לא צריך את המגמה הזאת... ודוגרי מסתבר שאני כבר לא צריך ציונים בכלל אז- יאי!!!!

למעלה