פרידה קשה מהגן....

מאי ח

New member
פרידה קשה מהגן....

כמו שכבר אמרתי, אנחנו עוברים בעוד 3 שבועות.... נורא נורא קשה לי (!!!) להיפרד מהגן של אור. פה יש לו גננת מקסימה, חמה ונהדרת, מסגרת קטנה ואישית. ובכלל - אני מאד מרוצה. במושב יש ברירת מחדל שהיא הפעוטון של המושב השכן. יש שם יותר ילדים כך שהיחס מטפלת: מספר ילדים, שונה.... אני לא בטוחה שהעצב שלי נובע מכך שאני לא כל כך שקטה עם הגן החדש אבל אני בטוחה שזה קשור. בקיצור - כשאני רק חושבת על הפרידה מהגן הנוכחי- עולות לי דמעות לעיניים ואני מתחילה לזלוג. איך מתגברים? ואיך מצליחים לא לשדר לאור את הקושי, על מנת לא להוסיף לו על מה שצפוי לו? תודה מראש

גרא.

New member
דווקא כדאי להראות לו שאת עצובה,אבל

לספר לו שבגן החדש יש המון המון צעצועים חדשים,וגננת חדשה,וילדים חדשים.. ובכלל,אני מניח שזו לא פרידה לנצח,ותמיד תוכלו את ובנך לראות את הגננת שכה קשב דווקא לך לעבור.מאי,מסתבר שילדים עוברים הרבה יותר מהר מאיתנו לסדר היום,מסתגלים הרבה יותר מהר,והמעברים הללו שכה קשים לנו,ממקום למקום,מדמות אהובה אחת לאחרת,להם הרבה יותר קלה.לכן אני לא כל כך בטוח שיהיה לו כל כך קשה,קשה בהתחלה,כן,אבל אין כל ספק שהוא יתמודד עם המעבר לגן החדש,די בקלות,ותוך ימים אחדים...אכן כן,ישתלב ויפרח..

למעלה