פרש בשיא-

Jinx007

New member
לא, את לא היחידה!!! ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

גם אני לא רציתי שהוא יצא...
כמה טוב שהוא חזר.. זה פשוט סימן משמיים..

נועה167

New member
לא!

גם אני שמחה ואני חושבת שהוא היה צריך מלכתחילה להיות שם במקום קונסטנטין הזה (אל תהרגו אותי אני יודעת שיש לו פה מעריצות) אבל תכלס הוא לא כזה משו... קיצר אני שמחה שניקו חזר אבל לא שמחה שמאריו עזב! :(

MiZeGoogle

New member
רק נעלמתי קצת וכבר הפסדתי את

הבאלגן... אוףףףףףףףףףףףףףףףף מאריו עזב? מוזרררררררררר

R o t e m O p

New member
אלא אם כן...

תיאורת הקונספירציה שלי נכונה. ומאריו הוא בעצם שחקן שתול והם עשו את כל זה רק כדי לקצר תהליכים בשלב של ה-Wild Card

R o t e m O p

New member
לא

או לפחות זה מה שרוצים שתחשבי מואהאהאהאה וואי אני נכנסת לזה חזק... רותם, קונספירציות בע"מ לשרותם.

Fairywitch

New member
פרש בשיא-../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

השרשור הבא מלא ספוילרים
הכניסה על אחריותכם

shalehet

New member
שלחתי כבר אתמול בלילה מייל לפוקס

הם בכלל לא עונים לשאלה. התעלמות מוחלטת שלחו לי איזה מייל קבוע שהם שולחים לכולם שבכלל לא עוסק במאריו או באמריקן איידל

darklighter

New member
בעעעע איתם...../images/Emo10.gif../images/Emo115.gif

אני מתחילה להאמין בתיאוריית הקונספירציה של רותם... משהו מצחיק ששמעתי: התכתבתי עם מישהו מהפורום של אמריקן איידול האמריקאי והוא אמר שמישהו רשם שם שמריו פרש כי נגמרו לו הכובעים
בואנה האנשים שם שרוטים...

MiZeGoogle

New member
היתה הודעה רישמית בחדשות ב../images/Emo41.gif

לפי הראיון שנערך עם מריו הוא פשוט טוען שיש לו כמה דברים אישיים בגללם הוא עזב, והוא ימשיך לעשות מוסיקה, למרות שלא נכונה השמועה שהוא קיבל חוזה עם איזה חברת תקליטים...

Slipper

New member
מאריו עזב../images/Emo10.gif

הייתי ממש בשוק, לא ראיתי 5 דקות מהתחלת התוכנית ופתאום ראיתי את ניקו וזכרתי שהוא לא נבחר ל12 הסופיים ומאריו לא הופיע כלל.... זה ממש הוציא לי את החשק להמשיך לצפות בתוכנית, הוא היה הפיבוריט שלי.

MiZeGoogle

New member
DON'T BE לחץ !!!

אני בטוחה שיציעו לו משהו בקרוב מאוד מאוד... והתכנית יכולה להיות משעשעת לא?!

למעלה