פרש בשיא-

Juliann

New member
אני לא מאמינה.......

מאריו פרש מהתחרות. באתר של איידול כתוב ליד השם שלו- פרש. הם מחזירים את ניקו במקומו.

Juliann

New member
אנשיםםם מאריו עזב את התחרותתתת

"סיבות אישיות" ניקו הוחזר במקומו. אני רוצה לבכותתתתתתתתתת

shalehet

New member
היום ב FOX NEWS על מאריו ../images/Emo10.gif

אצלי אין FOX NEWS ... יש מישהו שרואה את הערוץ הזה... בכל מקרה זה רץ שם כבר כמה פעמים הבנתי... ראיינו את אמא שלו והיא הופתעה היא בכלל לא ידעה שהוא פורש... פרסמתי למטה 3 כתבות על הפרישה של מאריו וואסקוואז

Juliann

New member
נהרסה לי התחרות... לגמרי =>

תחשבו שניה, כל מי שיזכה כולם ידעו שאם מאריו היה שם הוא לא היה זוכה כי כולם יודעים שמאריו יכל להיות בטופ 3 לפחות. ומצד שני אין מישהו השנה שיש לו את החבילה המלאה כדי לזכות. אנואר מדהים מבחינה ווקאלית אבל הוא לא "איידול", ובו מתאים רק לקהל המבוגר של איידול, הוא בכלל לא מדבר אל הצעירים וזה משהו שההפקה לא רוצה. אנתוני סתם בלעע [ויסלחו לי מעריציו] אין לו מה שדרוש כדי להיות סטאר. הבנות אפילו לא מתקרבות... קארי משעממת ולנאדיה אין קול מספיק חזק. לאן הגענו? מאחלה עונה לעונת נפל...

Juliann

New member
הודעה מעין רשמית ממאריו

מי שמנהלת את האתר שלו דברה איתו וזה מה שהיא כתבה I spoke to Mario personally earlier today on the telephone and he squashed any rumors of being kicked out, or reasons he had to leave. He said that he has some family things to take care of and the timing just wasn't right. So contrary to whatever rumors you may here, I personally talked to Mario himself and will not believe anything else. Mario and myself both hope that you will continue to support him and Mario-Online.org because we all know that this is not the end for Mario. He already has his foot in the door and he will go extremely far and prosper in whatever he does, no matter how long it takes him to get there or whatever route he chooses. Mario knows the love and support that his fans have given to him since the beginning of this competition and he loves each and every one of you and thanks you immensely for your support. He knows that he would not be where he is today without his fans, every single one of you. And he hopes that you continue to support him in whatever he does. מצורפת תמונה ישנה של מאריו.. איזה מאמוש.

Juliann

New member
ווידאו של מאריו שכדאי לראות

כנסו לפה ותעשו שמירה בשם על מה שכתוב בסעיף 1. או תנסו לעשות קליק ימני=> שמירה בשם על זה

Juliann

New member
אמא ואח שלו בכלל לא ידעו על זה

זה כנראה לא משהו שקשור למשפחה... וידוע שהוא עזב מרצונו זה לא שהעיפו אותו. למה אדם שפוי בדעתו יעשה את זה? ושמתם לב כמה פוקס מסתורית בקשר לזה? בעונות הקודמות ישר ידענו למה מישהו עף...

Juliann

New member
אגב אנחנו שוב בשער..נהיינו פופולרים

.... בפורום שלנו יש יותר אקשן מכל פורום אחר כנראה. קודם הגזענות נגד מקיילה, עכשיו מאריו פורש.. מה יקרה עוד יומיים?! אנואר יפרוש ואז אפשר לבטל את התוכנית השנה וזהו.

Incredibles

New member
תפסיקי לפתוח 700 הודעות חדשות בנושא

תכתבי הכל בשרשור הרשמי (שאת במקרה פתחת) בנושא...

R o t e m O p

New member
ילדים די לריב

אני מבינה שזה זמן מעורר רגשית בשביל כולנו אבל אנחנו פשוט נצטרך להתמודד עם זה כמו בוגרים בזמן זה כולנו צריכים להתאסף ביחד ולתמוך אחד בשני ולא ליצור קרעים נוספים בינינו.אחרי הכל כולנו חלק משפחת האמריקן איידול הבלתי-מתפקדת...

Juliann

New member
למי שלא ראה

מאריו כנראה לא הולך לספר לנו מה באמת קרה :(

SHTRUDIDI

New member
צודקת

אני מסתכלת על כל העונה הזאת במבט אחר לגמרי.הפייבוריט שלי עכשיו הפך להיות אנואר פשוט כי מבחינה קולית הוא הכי טוב,אבל הוא לגמרי לה טויה.פשוט קול טוב אבל משהו חסר בכריזמה.קונסטנטין עם כל הכבוד אליו הוא פרצוף יפה וצרחן מטורף,לזכות הוא לא יכול.עם מי זה משאיר אותנו?קארי שלא יכולה לקחת כי על אף קולה היפה היא לא מספיק טובה.נאדיה המיוחדת שיכולה להפתיע אבל משהו אומר לי שהיא לא תגיע עד למעלה וניקו שיש לו קול כל כך טוב אבל הוא הבחור הכי נשכח בעולם בערך! למה אין מאריו?... מקווה שיהיו הפתעות מעניינות העונה,האחרת נירדם פה.

Juliann

New member
לא היה אכפת לי אם כל אחד אחר היה...

הולך, אבל מאריו הוא הנקודה החזקה של הטופ 12 נדמה לי רנדי אמר לו שטופ12בלעדיו יהיה גרוע. והוא צודק. אני מפסיקה להקליט את התוכנית, כי כבר לא אכפת לי. אני חושבת להמשיך לצפות בשביל קונסי עוד חודש ככה ושהוא יעוף אני אפסיק לראות. כי לא תהיה לי סיבה פשוט אני לא אוהבת אף אחד אחר מספיק כדי לבזבז עליו ת'זמן שלי.

Incredibles

New member
אם זה הרס לך תחשבי כמה הרס לנו

כל הודעה שניה שלך שרשמת "התחרות ידועה מראש.. לא ייקח לא כושי ולא בת. הכל כבר מכור וידוע" וניפצת לנו כל אשליה אפשרית..

Juliann

New member
אם לא ידעתם את זה כבר =>

אז חייתם באשליות ומזל שהערתי אתכם. איידול זה עסק לא משחק כמו שהרבה חושבים. ורותם- באמת אחלה משפט

Incredibles

New member
אז מההההההההההההההההה

אם ככה אז למה להמשיך לראות את התוכנית? למה להמשיך לראות טלוויזיה? כי זה נחמד להאמין. וזה חראאאאאאאא שהורסים לך אשליות. לא היית רוצה שיעשו לך דבר כזה

למעלה