צילום ותיעוד 20.12.07

כלות

New member
../images/Emo41.gifמצטרפת להמלצה על איה ואבי../images/Emo13.gif

מוכשרים, מקצועיים, אמינים, נחמדים מאוד (ממש כיף להעביר איתם את היום)!!!! בקיצור כל מה שאפשר רק לבקש....

מ צ ד ה

New member
עוד ממולצי הפורום הם יניב באיו (איתו

סגרנו אנחנו), פוטוגנים (שראיתי אותם בפעולה ונהניתי מאוד!), ארט פוקוס, תות בננה, תג תמר... מקווה שזה יעזור לך
ו

n o a 17

New member
מצדה סגרנו על אותו הצלם! נכון שיניב באיו

מקסים?? הבחור פשוט קסם! והוידאו שלו יפיפה! מזל טוב לכם

מ צ ד ה

New member
../images/Emo13.gif אכן הבחור מקסים! ישבתי אצלו שעתיים

והרגשתי כאילו אנחנו מכירם כבר שנים
ןמזלט טוב גם לכם

lend1

New member
גם אני מצטרפת להמלצות על יניב באיו.

חבר שלי למד צילום, ומכל הרשימה שקיבלנו החבר שלי בחר בו.

silipil

New member
מבעד לעדשה

הם צילמו אותנו ביום החתונה.... מקסימים, ראש טוב ,קלילים והכי חשוב לא מרגישים אותם!!!

mayaes

New member
מצטרפת להמלצה על מבעד לעדשה

שמעון פשוט ענק !!!! וגם היה כיף להעביר איתו את היום.

titch

New member
כהן איקדה

אנחנו סגרנו איתם אחרי חיפוש ממושך... סטילס ווידאו מעולים... אנחנו אמנם עוד לפני החתונה אבל הם צילמו גם אצל חברים שלנו ועשו עבודה מעולה. ועוד נקודה חשובה - המחיר שפוי לגמרי.

ממליצה בחום על יניב באיו

יניב באיו - צילום בסגנון קולנועי, גם מוכשר בטירוף, התמונות שלנו מדהימות !!! וגם מאד נחמד, ומעביר את כל היום בכייף.

I Doooo

New member
סגרנו עם אסף

התרשמנו מאוד! גם מהבנאדם וגם מהעבודה...

ציףציף13

New member
צלם מומלץ

נסי את נטלי ושמוליק. הם נהיו הצלמים של כמעט כל החבר'ה שלי. יש להם אתר. לא זוכרת כתובת, אבל נסי בגוגל. לא תתחרטי.

הגריטה

New member
איך מוצאים צלם?

אז ככה... אני בתחילת חיפושי צלם, ופשוט אין לי מושג מאיפה להתחיל... יש כל כך הרבה צלמים! אני יודעת שאני רוצה צלם סטילס אחד (ולא שניים), צלם וידאו, ואת הדברים הרגילים.. (או לפחות מה שנראה לי רגיל- וידאו ערוך, אלבום עם תמונות, אלבומים קטנים להורים..). מאיפה להתחיל? אני חייבת לציין שאני לא רוצה להפגש עם 10 צלמים, אחד או שניים מספיק בהחלט
אשמח לעצות וטיפים מהמנוסות

titch

New member
תני עוד קצת פרטים

כמו איזור ותקציב. זה יעזור קצת למקד את התשובות כי כמו שכתבת יש המון צלמים ואת תקבלי פה המון שמות של צלמים טובים...

רותוש

New member
מסכימה עם titch ומוסיפה

בשלב הראשון את מצמצמת את הרשימה לפי איזור ותקציב. אחרי שנשארו לך צלמים רלוונטיים, את מסתכלת על העבודות שלך ורואה אם זה בסגנון שלך- יש צלמים שמצלמים יותר בסגנון תעודי (כמו הצלם שלנו), שתופסים רגעים מהיום ולא מביימים. יש צלמים יותר ממוסחרים- שיש להם את תמונות השטנץ של הקוקו מאחורי העץ והקפיצות, שזה סבבה אם את בקטע. זה תלוי למה את יותר מתחברת. אישית אני מאוד רגישה לאיכות התמונה והעבודה הנקייה, ולכן מתוך התקציב שלי (עד 9000 ש"ח לכל החבילה) נשארתי רק עם צלם אחד- איתו נפגשנו. ראינו אצלו אלבומים שלמים- ולא רק את מצגת העבודות, ונדהמנו לגלות שהאלבום כולו הוא באיכות כמו התמונות הכי טובות שהוא בחר למצגת. לכן, מבלי לראות צלם נוסף סגרנו איתו! את יכולה להסתכל באתר שלו- להוריד את קליפ החתונות שלו ולהתרשם (בטרוף) www.erezbit.com

הגריטה

New member
האיזור הוא אזור המרכז, אנחנו מהשרון והחתונה

ביפו בגלריה לורנס. עוד לא ממש חשבתי על תקציב כי אין לי מושג מה המחירים שיש היום, אני מבינה ש-9.000 זה מחיר ממוצע גבוה? גבוה? נמוך? (אני מקווה שלא
) מבחינת הסגנון אני מאוד רוצה תמונות פשוטות וממש לא מבוימות, לא רוצה להרגיש כמו בפורים או באיזה קליפ. שוב לא שיש לי בעיה עם זה
, פשוט לא הסגנון שלנו. אני כן רוצה תמונות איכותיות, צלם שיודע מה הוא עושה בלי שאצטרך להגיד לו מה חשוב, אני רוצה תמונות של המשפחה ולא רק של הריקודים, כי בעיני המרכז בחתונה זו החתונה עצמה ולא המסיבה. אני רוצה תמונות שיראו יפות גם עוד 20 ו-30 שנה, ו.. זהו נראה לי
העניין הוא שבאיזור המרכז יש מלא מלא צלמים, ולכן קשה לי לצמצם ולהבין מה היחודיות של כל אחד. שוב תודה!

אנחנו מאוד מתחברים לטעם שלך...

וזה באמת מה שחיפשנו. הצלם שלנו היה ינאי רובחה - קלע בדיוק לתאורים שלך. מאוד טבעי, לא מפריע ותמיד חיפש את הדברים המיוחדים. תציצי בקרדיטים שלנו (גם יש שם המלצות על שאר הספקים את את צריכה ) וזה האתר שלו.

רותוש

New member
אני חושבת

שככל שתשלימי יותר מהר עם העובדה שזה לא ממש משנה באיזה צלם תבחרו בסוף, כך יהיה לך קל יותר- לכו פשוט בצורה שרירותית לשניים שאתם אוהבים את התמונות שלהם, יש עליהם המלצות והם בתקציב. מה זה משנה אם זה יהיה צלם X או Y, העניין פה הוא לא למצוא את "האחד", כי באמת יש הרבה ברשימה הזו, וכולם יספקו לכם תמונות מדהימות. אז לכו לאחד או שניים ואם תתחברו אליהם תסגרו איתם.

הגריטה

New member
תודה רבה לכולכן על העצות והטיפים המועילים!

עזרתן לי להבהיר את התחום הזה.

למעלה