ציפורי לילה יקרות, יש לי נדודי שינה

ציפורי לילה יקרות, יש לי נדודי שינה

מן הסתם אני צופה באח הגדול עכשיו,
והבנתי שענת המכשפה דיברה לא יפה עם יניב והוא ענה לה כמיטב יכולתו, והוא יכול. אני לא דואגת לו.
הקטע הוא שאני התחלתי להתאכזב מענת כבר הרבה קודם. משהו בה לא מצא חן בעיני מלכתחילה בניגוד ללבנה שנכנסה לי ללב על ההתחלה עם כל הדיבור הערסי והגברי, עם הטונים הגבוהים, עם הקריצות הבלתי רצוניות בעין, עם העובדה ששמה נישא כל הזמן בפי כל, והכי הכי עם העיניים הגדולות שלה והצלולות מאוד. יש בה משהו טוב. אז מה אם היא אוהבת את עומר אדם? אז מה?
יש לה סטאר קוואליטי. לאן שהיא הולכת היא מושכת תשומת לב וכשהיא רגועה היא פתאום נראית כמו מרשמלו צהוב כזה. אני שומעת את הגברים כל הזמן צועקים לבנה... לבנה... לבנה... מעניין איך היא עושה את זה
גם אני רוצה

ובחזרה לענת, שמתי לב אליה בכמה שיחות. משהו בה נחשי מאוד. לא. אני לא אוהבת אותה בכלל...
מהגברים אף אחד לא מרשים אותי במיוחד, גם לא דור הצעיר והחמוד ובטח ובטח שלא אלון הדוגמן.
פאולינה ומירי בלתי נראות. טהוניה אגרסיבית מדי. רוני האבא קשקשן צמרת עם פה ג'ורה. הבן לא נפל רחוק ממנו אבל יותר מעודן.
שלי חמודה. דני קשקשן מלא נפח, ובני חמוד חמוד אבל מתיש. דנה עדיין לא ברורה לי וקרין ממש גבולית בין שפיות להזיה. דורין יציבה והיא עוד תפתיע לטובה. אבי לד זפלין כבר לא מעניין. איבד מהקסם שליווה את ת"ז שלו. וביז'ו סתם ביז'ו.
אה וטהוניה כשהיא לא בקריז, היא ממש ממש יפהפיה

אז, אל תפריעו לעצמכם לישון,
אני כבר אשים לעצמי משהו נעים לשמוע
http://www.youtube.com/watch?v=9muzyOd4Lh8

cundason

New member
במקרה צפיתי בקטע

זה גרם לי לבכות.
אני שונא את התוכנית הזו :(

ידעתי שזה יבוא במוקדם או במאוחר

יש לי ניסיון מר עם התוכנית הזאת. אני הייתי לוקחת ללב דברים שהיו נאמרים לאנשים שאין לי שום קשר איתם, אז על אחת כמה וכמה לשמוע דברים על מישהו שמכירים אפילו וירטואלית. זה בדיוק מה שאמרתי לבן שלי: אני לא אעמוד בזה.
אבל למה היא יצאה עליו ככה? מה הוא כבר עשה לה או אמר לה?

cundason

New member
היתה לו פליטת פה :\

הם דיברו על גילי בכלל..
והבחורה הזו קשקשה כל מיני דברים ,שלאון ולא זוכר מי נדבקים אליו כי הם חושבים שהוא חזק , ורוצים להנות מההפקר...
יניב רצה לומר שהיא חושבת רחוק מדי, ומנתחת יותר מדי את המצב, והם פשוט נהנים להיות בחברתו.
אבל הוא השתמש בבחירת מילים לא מוצלחת, והוא אמר לה שהיא "קרה ומחושבת".
מכאן, הערסית הזו החלה לדחוק אותו לפינה, ואחי לא יוצא טוב כשדוחקים אותו לפינה :( הוא מגיב כמו חיה פצועה, ומגיב ללא הבחנה...
גם כשהתנצל על בחירת המילים הלא מוצלחת, היא בחרה לעוות זאת, ולתקוף בלי רחמים.

אני באמת שונא את התוכנית הזו :(

הכי טוב זה ללכת לישון

בכל אופן, רק בשביל שתהיה לך הרגשה קצת יותר טובה בלכתך לישון,
קראתי עכשיו את כל השירשור באח הגדול בנוגע להתנפלות של ענת על יניב, ורציתי להגיד לך שמרבית ההודעות אם לא כולן היו דווקא בעד יניב ופשוט הובעה אכזבה ובחילה עמוקה מענת. אני מדברת על שרשור ענק.
אז אפשר ללכת לישון בשקט.
מחר יום חדש

בפעם המי יודע כמה, אחד השירים האהובים עליי
http://www.youtube.com/watch?v=gkKKLFjSxbc

cundason

New member
באמת? את לא מנסה סתם לשפר את הרגשתי?

כי היא ממש דחקה אותו לפינה שם...
וירדה ממש נמוך, ציינה בארסיות שהעיניים שלו (שנפערות תמיד כשהוא מתרגש, אני מעיד על כך בשבועה) מביעות רוע, ושהוא מתיז עליה מוגלה, ועוד כל מיני בולשיט ארסי שכזה
:\

cundason

New member
הרגיעו אותי במאקו;)

ככה מתארים את האירוע שם...

כנראה שהיום זהו תורה של ענת להתעצבן, היא פשוט מתפרצת על יניב באופן שטרם ראינו אותה:" אתה יוצא על אנשים ויש לך התקלויות איתם, אתה חי בקבוצה אז תתחשב. אתה תוקף כל הזמן, זה שהגעת לפה בכיסוי מסוים, זה לא נותן לך לגיטימציה להכנס באנשים, חצוף!". ענת לא נרגעת והמונולוג הסוער נמשך:" אתה מוציא את התסכול שלך על אנשים, אני לא יצרתי את החצ'קון שלך אז אל תפוצץ אותו עלי, המבט שלך מלחיץ אותי ונראה לי שיש בך רוע, פשוט תשתוק!". ליניב נותר רק להתגונן בשארית כוחותיו:" המבט שלי מלחיץ? זה המבט שלי מה אני אעשה? ככה נולדתי".

יונתנסקי

Well-known member
אולי כדאי שניקח את הדברים בפרופורציה.

זאת עוד תכנית בידור טלויזיונית.
אין כאן, לא ילדים מכוסי זבובים ונפוחי בטן מרעב בביאפרה, ואפילו לא ילדות מעוכות מבניינים ההתמוטטו עליהם ברעידת אדמה בקולומביה.
תכנית טלוייזיה, ולא תכנית אנוסי ספרד. היתה להם בחירה.
הייתם בוכים בגלל "המרוץ למיליון" או "דייט בחשיכה"? אז זה ממש אותו הדבר.

cundason

New member
סלחי לי

אבל אני שומר לעצמי את הזכות לבכות כשדוחקים את אחי הקטן לפינה, ותוקפים אותו בארסיות, מבלי שיש לי יכולת לעזור לו או לצאת להגנתי.

אם את יכולה להיות קרה כשעושים זאת לאדם שאתה אוהב בנפשך- אשרייך, הלוואי והייתי כמוך.

יונתנסקי

Well-known member
שמע נא חביבי, אנחנו לא מדברים על אנשים

המעורבים רגשית בתכנית.
דיברתי באופן כללי על ההתייחסות של הצופה שמחפש בידור. (כמוני, למשל).
לא ראיתי את ההשתלחות של ענת ביניב, חבל, אז אינני יכולה להביע דעה, כי אני "מחבבת" אותו ולו מן הטעם הפטריוטי (הוא "משלנו", מהפורום).

cundason

New member
אני מבין,

אבל את התייחסת לפוסט שלי, בו כתבתי שבכיתי אחרי ההשתלחות חסרת הרסן של ה"מחנכת" לכאורה.
אני מודה, אני רגיש בקשר לכל הקשור לאחי, כמו שכתבתי, תמיד גוננתי עליו, והסיטואציחה הזו, בה אני לא יכול לעשות זאת, למרות שאני רואה מה קורה, קשה לי מאוד.

יונתנסקי

Well-known member
אני רואה דווקא את הצמד יניב-ענת

משוחחים בנעימים כאילו כלום לא קרה בלילה.
יכול להיות שהצופים מעצימים את המריבות יותר מאשר הניצים עצמם?

cundason

New member
אני צפיתי את בקטע בלייב

והתפתלתי במקום מושבי מהסיטואציה הלא נעימה , בלשון המעטה...
היא פשוט לקחה צירוף מילים לא נכון שיניב אמר ("קרה ומחושבת") ולמרות שמייד תיקן את עצמו- היא נצמדה לזה, והשפל היה כשדיברה על העיניים שלו.

אני שמח לשמוע שהם מדברים בינהם בנעימות, מיד אראה את הקטע..
אם הם יישרו בינהם את ההדורים, זה ישמח אותי מאוד.

שרוני68

New member
נראה לי שהיא לא ידעה שאתה אח שלו ...

אגב, ראיתי היום את השרשורים
על כדורגל. והכנסתם אותי קצת לנוסטלגיה.

נראה לי שאתה היית ילדון פספוס אבל אני הייתי ילדה ב-82 בבי"ס
היסודי כשמכבי נתניה נלחמה עם כפר סבא על האליפות והיא הפסידה
את האליפות ממש במחזור האחרון.
ואת עונת האליפות הבלתי נשכחת בשנה שלאחריה עם כל הכוכבים הגדולים (המכנסים, לם, אלטר, שירזי ו...היה גם חיים משהו לדעתי)
ואת מוטל'ה שאמר "נתניה ועוד 15...(או 14,16
...)".
והנקמה המתוקה כשכפר סבא ירדה ליגה באותה עונה.
אחח...היו ימים. ולמרות שאני כיום אדומה (זה בעלי אשם! לא אני!) אני שומרת לה חסד נעורים.

אפרופו כדורגל, תגיד, יניב יודע שהוא מזכיר בתווי הפנים שלו
את "הפרעוש?"

cundason

New member
אכן, הייתי ילדון ;)

בן 3.. :) אבל דוד שלי תמיד יזכור לי שבגלל הברית שלי הוא פספס את ה5-0 המיתולוגי של יגאל מנחם (בו הוא פתח במשחק, הבקיע שלושער, ורץ לקבלת שבת...)

לגבי ה"פרעוש" זה ממש משעשע למעשה.
קודם כל- אני , כאוהד בארסה מאז גיל 10 בערך, (היתה לי חולצה של פפ כשחקן) אף פעם לא שמתי לב לדמיון.
ובטח שלא אחר מבני משפחתי.

הקוריוז המשעשע הוא שיניב לא מתעניין בכדורגל, והתקופה היחידה בה הוא "פורח" כאוהד כדורגל מושבע היא בימי המונדיאל, שם הוא אוהד את נבחרת ברזיל
זה ישעשע אותו מאוד לשמוע שהוא דומה דווקא לכוכב הנבחרת היריבה ;)

שרוני68

New member
זו לדעתי סיבה מספיק טובה לעבור נבחרת..

אבל אם אתה אומר שהוא אוהד את ברזיל,
אז אין כנראה סיכוי.

זה כמו שאוהד בי"תר יעבור פתאום לאהוד את סכנין..

cundason

New member
לאו דווקא ;)

רק אצל האוהדים השרופים, או כמובן, אלה שמשתייכים לאחד משני הלאומים הללו....
אני למשל תמיד חיבבתי את נבחרת ברזיל (אני נאמן למקורותיי ואוהד את הצרפתים;) ) במיוחד בתקופה בה ריבאלדו (אליל נעוריי!!!) שיחק, אבל כשמסי הגיע, הפייבוריטית שלי בדרום אמריקה השתנתה ..;)

שרוני68

New member
נכון, אתה צודק. אלו באמת רק האוהדים השרופים.

אז רגע.. המקור שלכם הוא מצרפת/אלג'יר?
(הבנתי מהפורום שיניב אמר משהו על זה)
והאם זה משני הצדדים?

אני לא סתם שואלת, זה קשור לויכוח שהיה לנו כאן בעניין השטרות.
הוא טען שיש כאן אפליה ואני (הורי יוצאי עדות המזרח) בהתחלה לא הסכמתי איתו אבל בהמשך הבנתי שהוא די צודק. וכשראיתי אותו עולה במדרגות לא הבנתי מה ל"אשכנזי" צעיר ולאפליה.

כן. אני יודעת, יצאתי די גזענית כאן ואני שונאת את זה.

למעלה