ציפורי לילה יקרות, יש לי נדודי שינה

cundason

New member
לא יצאת גזענית;)

ולדעתי כל הסיפור יצא מכלל פרופרוציות בלי טעם.
ואת זה אני אומר כנציג היותר גאה במוצא האלג'יראי מבין שלושת האחים...
(אני מזוהה יותר במשפחה עם הצד הזה, ואני גם היחיד שדובר את השפה הצפרוקאית;) )
אישית, לי הפריע יותר שאין נציג אחד ממורשת אבותינו על השטרות (והיחיד שהיה בהסטוריה הוא הרמב"ם)
כל אחד מחפש את מה שיותר קרוב לעולמו ..;)

נ.ב
על האלג'יראים אומרים שהם הפולנים של צפון האפריקה... וגם שם המשפחה "שוכנז" ע"י פקידי משרד הפנים כשמשפחתי עלתה לארץ..
(המקור נשמע ערבי ממש ;) )

cundason

New member
שבת שלום :)

אני לא זוכר מתי חיכיתי כך לשבת....תמיד אני עובר שמעבר למה שמלמדים אותנו בהלכה או ברוחניות,
מעל הכל, תמיד אמרתי שהשבת היא מתנה גדולה, בשקט ובניתוק הגדול מחיי היום יום.
לא יודע איך אפשר לוותר על זה :)

שבת שלום!

לילה טוב יחפה

חשבתי ציפורי לילה אז יש פה פעילות בלילה
והאח הגדול פעיל בלילות וזה כייף , יש במה לצפות בלילה , לא עוד שידורים חוזרים מהבוקר
למרות שחלק גדול מהפעילות ביום , שיחות הנפש הן בעיקר בלילות וזה מעניין מאד
הפתיחלות של השיחות בלילה , כשיש שם הרבה אנשים ,
זה עדיין נחמד לראות איך הם מגלים אחד את השני

הדסהש1

New member
אני מנעתי מעצמי את הבושה הזאת.

לא מסתכלת. יש סדרות טובות למי ששנתו נודדת.
אני שומעת רדיו עם אזניות? ולא צריכה לראות
את השיעמום הנ"ל.

בוקר טוב הדסה

אני מודה שאני מכורה לבושה הזאת

ובקשר לסדרות, אני יודעת שיש סדרות מצויינות שאני ממש ממש מתה לצפות בהן וכל פעם אני מתחילה לראות איזה פרק ואני נשברת בסוף וחוזרת לראות את מה ששואב אותי באמת

את יודעת, גם בעלי כמוך לא מבין איך אפשר לראות את השיעמום הזה (במילים יפות) או את הדרעק הזה במילים אחרות. ואני אומרת שלכל אחד יש את השריטה שלו שאיתה הוא חי בשלום. אני לא מפריעה לו לראות את הסדרות המעיקות שלו, והוא לא מפריע לי לראות את הסרטים הקלילים שלי. צריך לדעת לחיות זה עם השריטה של זה

בוקר טוב נסיכה, וברוכה הבאה

מסכימה איתך. אני דווקא לא סבלתי מכך שהיו לי נדודי שינה. דווקא אמרתי לעצמי, נו יש לך הזדמנות עכשיו לצפות בלייב ולראות מה קורה בלילה, כי תמיד אני שומעת את כל הסיפורים רק בבוקר. אבל הייתי שקועה גם עם האינטרנט והפורומים, אז פחות התעמקתי בשיחות במשך הלילה. ממילא כולם דשים בזה בבוקר, אז אתעדכן כבר בהמשך. כן. אני לא יכולה להתחמק מזה. אני מכורה לתוכנית הזאת ואין טעם לשקר לעצמי. זה מעניין אותי וזה מרתק אותי. והתוכנית הזאת תמיד תמיד מתחילה בדיוק בדיוק כשאני בגמילה

בוקר טוב

רואה מה קורה שנשארים ערניים עד 4 בבוקר
בבוקר לא מצליחים לעשות כלום בקושי מצליחים לקום לקראת הצהרים
אבל הקטעים המענינים זה רק בלילה שהם נכנסים לשיחות הנפש שלא נכנסים אליהם ביום
בממהלך היום זה אוכל ובריכה ופחות הנפש שמתגעגעת לבית ולמשפחה

poseidon111

Active member
לבנה "סטאר קוואליטי"? על מה ולמה? היא טיפוס

מחריד עד כה, שמנסה לחקות את הדיבור של קותי, הדיבור הערסי-עברייני שהיא חושבת,
על סמך העונה הקודמת, שידבר לאנשים. טיפוס שאחרי יומיים וחצי כבר כורת בריתות ומסמן
טריטוריות של "החברה הטובים" ואלו שלא. טיפוס שמנסה להתנחמד לכולם מצד אחד אך
פותחת את פיה על אלו שרק לפני רגע הסתבחקה איתם.
העובדה שהיא שייכת לקהילה היתה יכולה לשחק לטובתה לו לא היתה עסוקה בטיפוח תדמית
הבוצ'ה בכזו אובססיביות.
בינתיים, היא אצלי למטה למטה בסולם המועדפים. ורק למי שתמה, מי במעלה הסולם, התשובה
היא אף אחד.
אוסף כזה סתמי של אנשים, בכסות נייר הצלופן המבריק שלהם, לא ראיתי הרבה זמן.

למרות שאני לא אחראית בדרך כלל על מה שאני

כותבת אחרי חצות, אני עדיין חושבת שאין שום קשר בין לבנה לקותי. אני מסתכלת עליה לא כעל דמות בתוך האח הגדול עם כל המשתמע מכך כמו בריתות ואסטרטגיות ומשחק תפקידים. אני מסתכלת עליה כילדה עם עיניים שמדברות אליי. למה? לא יודעת. זה מה שהרגשתי כשראיתי אותה בשעה שתיים אחרי חצות. יכול להיות שאני אסתכל עליה בעוד שבוע או שבועיים ואחשוב בדיוק ההיפך.
היא לא מקוממת אותי כרגע, לא עם הדיבור הערסי ולא עם שאר הדברים שגם אתה ציינת וגם אני ציינתי. לעומת זאת, קותי קומם אותי עליו מהרגע הראשון שראיתי אותו. הפוסטים שלי על קותי ועל ערן, גנוזים כלאחר כבוד בארכיון של תפוז והאח הגדול. דרך אגב, אילמלא ערן ונאום הקופים שלו, לא בטוח שקותי היה מגיע לגמר בכלל. אילמלא הרומן שלו עם היפהפיה ששכחתי את שמה (זה רק מראה עד כמה התוכנית הזאת חשובה לי דקה אחרי שהיא מסתיימת) ותפס את זמן המסך של מרבית התוכנית הזאת, גם לא היה מגיע לגמר. קותי הגיע לתוכנית עם משנה סדורה, אסטרטגיה ברורה, תוכנית מדוייקת לפרטי פרטים, מה לעשות, מה להגיד ואיך להגיד, ועזר לו מאוד ערן להגיע לגמר ולמיליון.
לבנה, לדעתי, בכלל לא בכיוון. היא הרבה יותר אותנטית מיקותיאל סבג.

X יו יו S

New member
יאנה קראו לה

ואני לא חושבת שבגלל נאום קופים קותי הגיע לגמר
ולא שהייתי בעדו הפך זה הרגיז אותי שהוא זכה

אני חושבת שזה הקפיץ אותו גבוה

דווקא בתקופה שהוא לא היה אהוד בכלל, ואז פתאום כל אלה שנעלבו מהנאום של ערן, הצביעו בשביל קותי כאילו שהוא נציג המקופחים עלי אדמות...
הוא הזוכה הכי שנוי במחלוקת כי לא היה סביבו שום קונצנזוס, אלא להיפך, הוא יצר כלפיו המון אנטגוניזם. הוא זכה כי הוא הכין את עצמו היטב היטב למשחק הזה מכל הכיוונים, גם מכיוון האח הגדול, הצופים בבית והמצביעים הנאמנים.

והנה תגובה בכנסת על הגזענות באח הגדול

http://bigisrael.b-il.com/2013/05/blog-post_2396.html

לא ראיתי את השתלשלות הדברים בזמן אמיתי, אבל אני מאמינה שבמשדר המרכזי נראה קטעים נבחרים ממנה.
תכלס, זה נורא ואיום. מאיפה הם מוצאים כל הזמן את כל גסי הרוח והוולגריים האלה?

יונתנסקי

Well-known member
מירי ודור = יוקסטה ואדיפוס.

חשבתי שרק לי זה נראה מוזר.
מסתבר שגם הדיירים דיברו על זה אתמול.
מה זה כל ה"ליטופים" האלה? (ואני עדינה בלשוני).
דור ממש ילד טוב שסובל בשקט
מה לא עושים כדי שהמשימה תצליח ? (אבל שישמור על העיניים שלו...)

אכן, לא נעים לי לצפות בזה

אני משרשרת אותך, ברשותך, לאשכול שעוסק כמעט ברובו באח הגדול

למעלה