צריך ללכת למנהל הסניף,ואני מוטרד

צריך ללכת למנהל הסניף,ואני מוטרד

ותודה מראש לכל מי שיכתוב על הנושא . הסיפור הוא על עסק וותיק ,שניהל חשבון עו"ש במסגרת מאושרת של 150,000 שקל ועם בטחונות של דירה משועבדת . עקב ירידה בפעילות הכלכלית, העסק ניסגר , עכשיו צריך לבקש ממנהל הסניף הלוואה של 150,000 שקל , כדי לשלם את מסגרת העו"ש , לעסק אין חובות נוספים. מה תהיה התגובה של מנהל הסניף ?

../images/Emo101.gifאני לא פסיכיאטר, אבל...

תגובת מנהל הסניף תלוי על הלחץ המופעל עליו לגבייה ואם הוא שולט במצב בסניף. ההגיון אומר, תן לללקוח הלואה בתשלומים בהם יכול לעמוד נגד אותו בטחון קיים. מאחר ומצבו הנפשי של מנהל הסניף עלול להיות בעייתי, תתעניין כבר בבנק למשכנתאות על משכנתא על הדירה. בנקים מסחריים יכולים לתת הלואה נגד נכס נדל"ן עד 10 שנים. לפי 6.5% ריבית שנתית צמודה, זה יוצא כ- 1650 ש"ח לחודש - לא בשמיים. שיעור הביטחון של הנכס 50%-60%. אבל זה בטח שעור הבטחון הקיים. האם אתה גר בדירה, הבנק לא ישמח ללכת למימוש ולפינוי שיש נכונות לשלם את החוב. אם היא שכורה זה יוסיף לנכונות. תתעניין בבנק משכנתאות, הריבית עשויה להיות נמוכה יותר ומסלול של ריבית משתנה יאפשר לך להינות מירידת ריבית אם תהיה השנה. אם הם ישתגעו ויאיימו (תביא כסף מיד!!!)הרי לא תמכור בשוק נדל"ן כזה - כך עו"ד. זה יצנן אותם.

לך לפגישה מוכן

מומלץ לגשת לבנק מוכן עם תוכנית עיסקית ו/או כלכלית מסודרת. כדאי להתייעץ עם יועץ עיסקי המתמחה בבנקאות - זה יכול לחסוך כסף רב.

תאמין בעצמך.אולי מנהל הבנק יאמין בך

אני מניח שאם מישהו מאיתנו היה יכול לנחש מה תהא תגובת מנהל הבנק, כולנו היינו פותרים את כל בעיות האוברדראפט, אבל מעבר ל"היסטוריית" היחסים בינך לבין הבנק וטיב היחסים (בערבון מוגבל, שכן הבנק יודע יפה מאוד לשכוח את טיב היחסים כשהלקוח מסתבך) יש סיכוי שאם אתה תאמין בעצמך ובמטרת ההלוואה, תוכל גם להקרין זאת למנהל הבנק, ואם גם הצלחת לשכנע אותו להאמין בך, יש סיכוי נוסף שהבקשה שלך תיפול על אזניים קשובות. בהצלחה וחג שמח, גיל איכבום, עו"ד

felixr1

New member
הלוואה לנחזר חוב בע"ש

כעסק וותיק ידוע לשמצה ע"י הבנק הממן נדמה שהבנק יהיה קשוב לצרכיך ויענה בחיוב להלוואה לסגירת מעגל כמובן בכפוף לערבויות מתאימות למשל הדירה ממילא עדיין משועבדת לבנק.

irisam

New member
מה השתנה !

אתה מחליף מינוס במינוס, מבקש רק לפרוס לך. הבנק כבר נמצא בבעיה איתך, 150000 שח אם הם יהיו במינוס או בהלוואה עדין הבנק פתוח איתך. מנהל סניף נבון, יבין שאם הוא רוצה לראות את הכסף הוא צריך לפרוס לך אותו על מנת שתוכל להחזירו. אם תציג לו תוכנית באיך אתה מתכוון לכסות את ההלוואה מדי חודש, סביר להניח שהוא יקבל את האפשרות הזאת. זה תמיד עדיף מעו"ד ובתי משפט, שכן אז עד שמנהל הסניף יראה את הכסף, סביר להניח שכבר יעבור מתפקידו !!! שיהיה בהצלחה,

לכל החברים שהגיבו , עזרתם לי מאד

אכן כאשר מתבוננים בענין , מרחוק , ומזוית ראיה אחרת , על הנתונים והעובדות , אז הבעיה ניראית שונה . אני מעריך מאד את היענות המשתתפים , ולומד את התשובות שלכם. אשמח לשמוע עוד

למעלה