קווין נאש רוצה קצת יחס...

Frostey

New member
מניה 11 הייתה יוצאת מן הכלל

אצל בנואה זה היה דבר קבוע כל שבוע בRAW להיות בפיוד משני נגד אדג' או קיין,כששני האחרים תפסו את הבמה המרכזית.

לא נכון

לבנואה היו ארבעה PPV בתור אלוף, והוא היה במיין איבנט של שלושה.

גם מול אורטון, דרך אגב, זה היה הפוקוס.

Frostey

New member
"זה היה דבר קבוע כל שבוע בRAW"

ציטוט מההודעה הקודמת שלי אליך.

זה ממש משנה מי במיין איבנט של הPPV,כשהסטוריליין הראשי כל שבוע בTV נמצא על מישהו אחר?(HHH-מייקלס,HHH-יוג'ין וכו')

2004 משעממת?

בסמאקדאון כן, אבל RAW הייתה מגניבה. היריבים של אבולושן היו טובים מאוד (ג'ריקו, טאג'ירי, מייבן, אדג', בנואה).

אבל מבחינת רייטינג

הממוצע היה כמעט 4! זה יותר גבוה מהיום!

אתה רוצה הוכחה? רסלמניה 20 קיבלה יותר מרסלמניה 19. ב-2004 נעצרה הירידה.

ninjastar

New member
רגע...

אז אתה אומר ש2004 כשבנואה היה אלוף הייתה יותר מצליחה מתקופות שבהם מתאבקים כמו טריפס, גולדברג, נאש, סינה ושאר הענקים היו אלופים? אז נאש טועה, אנחנו צודקים *^5 לכולם* בואו לגלידה כדי לחגוג את הניצחון!!!!!!...

....

...!!!!!!!

(ככה זה נראה מהצד שלנו)

אבל נאש, גולדברג, האנטר

משכו יותר רייטינג באטיטיוד, לא?

סינה משך פחות, אבל רווחית, הוא יותר טוב מבנואה.

ninjastar

New member
באיזור במיין איבנט? כן.

אנחנו ב2012, ועדיין קשה לי לחשוב על פיוד בין טריפס ומייקלס בלי לקבל כאב ראש. והסיבה המרכזית היא 2004 בתקופה ההיא שכל RAW הייתה סביב שניהם. פאק, הם היו במיין איבנט של באד בלאד, ואירוע אחרי מי היה נגד בנואה? טריפל אייץ'. למה שאני ארצה לראות את בנואה וטריפל אייץ' שוב? זה הרגיש לי (ואני בטוח שאני לא היחיד) כמו השאריות של השאריות של הקרב האדיר ממניה.

meidadc

New member
מה רע בשלושה אינץ'?

Frostey

New member
והתגובה של ג'ריקו לא איחרה להגיע

"מצחיק איך הביזנס מת שבנואה וגררו היו האלופים,אבל כשנאש היה האלוף זאת הייתה השנה הכי גרועה בהיסטוריה של הWWE"

Hope @realkevinnash doesn’t tear his quad tweeting! #nwothirdwheel

גלגל שלישי של הNWO...האוץ'.

אבל זה לא נכון

לא רק שעובדתית נאש היה מספר שתיים ב-nWo, הרי שהיו שנים יותר גרועות מ-95 (97, 2002) מבחינה כלכלית. אפילו מבחינת ביירייט ורייטינג, ב-97 היה פחות ממה שהיה לנאש. אפילו ב-93 היו פחות אנשים שהגיעו להאוס שואוס (200 איש).

Frostey

New member
איזה "עובדתית"? מי קבע אותה?

והמספרים של האוס שואוז ב93 ו95 היו מאוד דומים.

ומה זה משנה אם ב97 באו 12 אנשים לאולם ול95 באו 20?!
מה כבר ההבדל הגדול בין גוש חרא אחד לגוש חרא אחר? אתה סתם נכנס לקטנות עכשיו.

בשורה התחתונה:
מי זה נאש בכלל שיפתח את הפה שלו על החוסר-הישגים של אחרים,בזמן שהוא בדיוק באותה סירה איתם?

זה כמו שאיזה טמבל יצחק על מישהו שגר בשכונה הכי מסריחה בעיר,והם גרים בכלל באותו בניין, דירה אחת ליד השנייה.

לא נכון

http://thehistoryofwwe.com/93

תבדוק בבקשה, תראה שב-93 הם משכו הרבה פחות. כל הכוכבים עזבו ופרשו, ואפילו RAW לא הייתה.

נאש עובדתית היה מספר שתיים ב-nWo. מי קבע? כשהוגאן לא היה, נאש הנהיג את ה-nWo, ולא הול! כשהם התפצלו, נאש נהיה מנהיג הוולף פאק ולא הול. אז עובדתית? הוא היה מספר שתיים.

ובנוגע לנתונים הכלכליים:

http://officialfan.proboards.com/index.cgi?board=wba2011&action=print&thread=393398

ב-95, עם נאש, הגירעון היה 4,431,000 דולר. ב-96 (שברובה ברט לא היה ושון סחב את הביזנס) הם הרוויחו 3,319,000 דולר. ב-97 (ברט) הם הפסידו 6,505,000 דולר. וב-2002 הם הפסידו 19,455,000 דולר!

וכשאתה מדבר על אלופים, ועל פנים שמייצגות אותך- בהחלט יש הבדל. אם אני מפסיד אבל אתה מפסיד יותר, אז ברור שאני עדיף, כי אתה עולה יותר כסף, וצריך תמיד לבחור במי שמרוויח יותר (למרות ששנינו מפסידים, אתה מפסיד יותר).

Frostey

New member
על הצלחה של ביזנס

צריך להסתכל באופן כללי על התמונה כולה,ולא לבחון משהו אחד קטן ושטותי תחת מיקרוסקופ.

מה גם שהצלחת לגרור אותי לשטויות האלה,ולחפש מספרים של האוס שואוז מלפני 15 שנה...בדקתי ומתוך ריפרוף קצר ראיתי האוס שואו שמשכה 15 אלף איש ב21 לאוגוסט ב93.שזה יותר גבוה מכל 95 אגב.
ברט ויוקו במיין איבנט בקרב כלוב.
העיקר אמרת שהם משכו 10 אנשים באיזה קיוסק שכונתי.

מבחינת פופלאריות ולא מבחינת בוקינג- הול והוגאן היו יותר אובר עם הקהל מנאש.

בנוגע ללינק שהבאת:
מראים שם ירידה החל מ95,ועלייה החל מ98.(שאוסטין עלה לשילטון ומייקלס יצא החוצה מהתמונה)
מה נראה לך? שברגע שנאש יפסיד את החגורה,אז ישר כל המעריצים שהוא הבריח יחזרו ישר בחזרה?
הוא פשוט עשה חור בסכר,ולקח לוינס כמה שנים בשביל לעצור את הדליפה.
זה שב97 הם הפסידו יותר כסף לא אומר שומדבר.

לפי הרשימה הזאת,גם הרווחים של 2004 גבוהים פי 4 אולי משנת 95.ככה שכנראה שבנואה וגררו היו אלופים, המצב היה יותר טוב מהשנה שנאש היה בטופ.וגם אם באותו מצב בדיוק,אז למה נאש בכלל מעביר ביקורת?

ואם אני מנהל ויש לי מישהו שמפסיד ומישהו שמפסיד יותר,אני אחפש לי מישהו שמרוויח ואזרוק את שתיהם.

זה שנאש היה אלוף "פחות גרוע" מאחרים,לא הופכת אותו לאלוף רווחי.
ועל זה בעצם כל הדיון הזה מבוסס.

אז בוא נראה

ההאוס שואו שברט ויוקו משכו 15,000 ואפילו לא היו במיין איבנט (נאש ומייקלס כן)- זה היה באנהיים, קליפורניה. זאת זירה שה-WWE ותיקים בה. גם WCW בסוף ימיה מילאה זירות בדרום.

"מבחינת פופלאריות ולא מבחינת בוקינג- הול והוגאן היו יותר אובר עם הקהל מנאש"-

ב-WWF? כן. ב-WCW? לא ראיתי שום הוכחה לכך. הוולף פאק מכרו מרצ'נדייז כמו לחמניות חמות והיו אובר בטירוף.

"זה שב97 הם הפסידו יותר כסף לא אומר שומדבר... מה נראה לך? שברגע שנאש יפסיד את החגורה,אז ישר כל המעריצים שהוא הבריח יחזרו ישר בחזרה? הוא פשוט עשה חור בסכר,ולקח לוינס כמה שנים בשביל לעצור את הדליפה"-

אוי באמת, עוד טיעון מחורבן! נראה לך שכשנאש זכה, אלפי מעריצים ברחו? לא היה שום הבדל. אם ברט היה מחזיק בתואר, גם הוא היה מושך אותה כמות. כאילו שזכייה של אלוף אחד הפילה את הביזנס! ה-WWE נכנסו לתקופת שפל עם נאש או בלעדיו. ועובדתית מייקלס עשה כסף רק ארבעה חודשים אחרי שנאש הפסיד, אבל ברט הפסיד כסף. הבעיה היא ברוסטר- למייקלס היו הילים טובים (נאש, פולי, ויידר) ומשך קהל לבוא לראות אותו בלייב. איך נאש אמור למכור מיין איבנט עם מייבל לקהל? לא היה כלום. הכל זה עניין של איך אתה כותב את האלוף.

"לפי הרשימה הזאת,גם הרווחים של 2004 גבוהים פי 4 אולי משנת 95."

אבל מ-2004 הם התחילו לפרוץ בכל מיני מדינות חדשות והתחילו לחייב את הקהל הבינלאומי על PPV.

"ואם אני מנהל ויש לי מישהו שמפסיד ומישהו שמפסיד יותר,אני אחפש לי מישהו שמרוויח ואזרוק את שתיהם."- מעניין, וינס בחר לזרוק רק את ברט ולא את נאש.

ומשפט אחרון: ברור לי שנאש היה אחד מהאלופים הגרועים ביותר בהיסטוריה מבחינת איכות התוכניות והכסף שהוא משך! הרי כתבתי הודעה שהשוותה בין 95 להיום- אבל זה עניין של כתיבה! ב-95, עד שבישוף יצר את נייטרו, לא הייתה תחרות!

למעלה