קורא לעזרה מכל אנשים הפורום

Death Rider

New member
קורא לעזרה מכל אנשים הפורום

מישהו יכול להמליץ לי על להקות ת'ראש טובות שאני לא שמעתי עלייהם? שיהיה יותר קל אני חרשתי על הלהקות הבאות: Slayer Megadeth Metallica Sodom Kreator Testament Exodus Razor Exhorder Artillery Death Angel Metal Church Overkill Destruction Whiplash Xentrix Evildead Possessed Exumer Heathen Annihilator Toxik Municipal Waste Voivod Anthrax Violator טוב זה בעיכרון ת'ראש פלוס מינוס. וזה הרבה להקות אבל אני מספיק זמן בקטע שהספקתי לחרוש על כל אחת ואחת מהן...אז בבקשה אם למישהו יש להקה כלשהיא להציע לי אני מאוד ישמח:)

בא ונראה...

Attomica בחיי שהלהקה הזאת מעולה...כבר כתכתבי כאן בפורום עליהם בעבר והם פשוט להקה שתעיף לך את התחת. קליפ שלהם: http://www.youtube.com/watch?v=uBVLYunMKbM Forbidden וגם Watchtower.......אולי שמעת על המושג ת'ראש טכני אבל בלי הלהקות האלה לא תוכל להבין באמת על מה מדובר
אפילו אם כבר שמעת את ארטילרי מלא... Nuclear Assault כי איך אפשר שלא להכיר אותם? האלבום Game Over הוא אלבום שתהנה ממנו, למרות שכל האלבומים דומים ותהנה מכולם. בהתחלה כל השירים שלהם נשמעים אותו דבר ורק אחרי כמה שמיעות הם ישמעו שונים. איזה קליפ לדוגמה: http://www.youtube.com/watch?v=aPjAxDBIoPs Dark Angel גם טובים, קח כל אלבום שהוא....אין איתם בעיה בכלל
יש להם גם לוגו מגניב כזה עם כנפיים של עטלף. על Tankard גם אולי לא שמעת, הם לא בטופ 3 הגרמניות, הם תמיד היו במקום הרביעי מבחינת פופולאריות, אך אין זה אומר שהם נחותים מהשאר, הם ממש גדולים והם ת'ראש בירה כזה שהרבה מנסים להיות ולא מצליחים. אם כבר היינו בגרמניה אז בדוק גם את האלבום Two Sides of A Coin של Pyracanda. ולקינוח, Gama Bomb בשביל שיהיה קצת משהו חדש יותר. אחרי ששמעתי את האלבום החדש והיחידי שלהם אני חושב שמגיע להם להיות ברשימה כזאת. לא יודע אם אתה שמעת את הלהקות הנ"ל הרבה, אם לא אז תתחיל

Death Rider

New member
תודה רבה לכולם=]

באמת תודה על העזרה אני החלטתי לאמץ את: Attomica Dark Angel Nuclear Assault ממש תודה..להקות ממש טובות:)

evileliran

New member
הלו הלו!

בלי זלזולים על גיים אובר, עוד מעט זה מקועקע עליי! :)

KentaFuji

New member
קצת ת'ראש פחות מוכר

Coroner - להקה מעולה ביותר, No More Color אלבום מופת Exciter - יותר קרוב לספיד והלהקה הראשונה שעשתה ספיד/ת'ראש מטאל. Anacrusis - פרוג-ת'ראש שונה ומיוחד Blind Illusion - הלהקה הראשונה של לס קלייפול הבסיסיט של פרימוס Cacophony - שרד-ת'ראש - ג'ייסון בקר ומרטי פרדימן עושים בלאגן לפני שהם היו שמות כאלה גדולים. Sadus - ת'ראש טכני עם בס בפרונט, תענוג מספיק להיום

Death Rider

New member
שוב...ממש ממש תודה לכם:)+שאלה

ממש תודה שכחתי לציין שגם אהבתי את Coroner ויש לי שאלה... קרייטור נשמעת לי שונה משאר להקות הת'ראש...איך זה? מה מאפיין אותם וקצת מידע עלייהם אם אפשר כי זה ממש מוזר לי שהם נשמעים שונה

אני אגיד לך איך זה!

זה כי אתה בסדר..
לכל להקה (לפחות מאלה שאתה ציינת ואלו שהמלצנו לך עליהן) יש את הטאץ' האישי שלהן, לפעמים אפילו טאץ' אישי שונה בכל אלבום. בא נגיד שמישהו שלא שמע אף פעם מטאל ישמע שיר של קורונר ושיר של ארטילרי, אני די בטוח שהוא יגיד שזאת אותה להקה. אנשים ששומעים המון ת'ראש (או כל סגנון אחר) יכולים לאמוד על הדקויות הקטנות שמבדילות כל להקה מהשניה, כך שאני בטוח שאם תחרוש (עד חצץ) על אלבום של להקה אחת ואלבום של להקה אחרת ופתאום אתן לך לשמוע שיר אחד שלא קשור, אתה תדע מיד של איזה להקה זה מתוכן (במידה והם לא שינו סגנון). לסיכום- קריאייטור שונים לך אולי כי ממש חרשת עליהם, אבל מה שיפה זה שככל שתשמע יותר להקות למשך יותר זמן אתה רק תרגיש יותר בהבדלים ביניהן ופתאום לא ייראה לך שדווקא קריאייטור כאלה מיוחדים, כולם מיוחדים! נ.ב- אני מדבר פה על להקות שהן יחסית מוכרות ועל הקלטות איכותיות, ולא על להקות כת שיש אלפים כאלה כשכולן באמת נשמעות דומה.

Death Rider

New member
ואללה...

אני חושב על זה עכשיו ואתה לגמרי צודק:) כנראה היא פשוט הייתה שונה לי בגלל שהיא יותר איך להגיד את זה..."חדשה" מהאחרות שאני שומע. אני פשוט פוחד להגיד את זה כי אולי תבין אותי לא נכון ותצא מנקודת הנחה שאני ילד מסכן ששומע ת'ראש כולה שבוע וחצי. ואני לא, נכון שכל להקה מיוחדת בדרך שלה זה ברור. אך אני מתכון קרייטור "חדשה" יותר מלדוגמה Exodus אז השאלה שלי היא האם התקופה שהלהקה משפיע על המוזיקה שלה?

אז השאלה היא

האם ללהקה במודל חדש יותר תהיה מוזיקה שתשמע שונה? התשובה היא כן. אם תקום היום להקה שמונחת על התשתית של Kill 'em All, Show no Mercy ו- Bonded by Blood אין סיכוי כמעט שהם ישמעו אותו הדבר, שיטות ההקלטה שונות. פעם יצא לי לדבר עם איזה מוזיקאי אחד ובמקרה להשמיע לו שיר ת'ראש אולדסקול והוא ישר הבחין בסאונד הזה של שנות ה-80. אני אתן לך עוד דוגמה מוחשית יותר- re-issue של הרבה אלבומים מהתקופה ההיא תמיד נשמעים שונה ולאוזניים מיומנות זה נשמע פשוט גרוע יותר, לדוגמה האלבומים של מגהדת' שיצאו בהוצאה מחודשת. תוסיף לזה שבעבר היו שומעים בעיקר מתקליטים וקלטות טייפ, מה שמוריד את הטרבל לכמעט 0 ועושה סאונד "חם" וישן, אבל זה יותר קשור רק להווי של התקופה. ועכשיו נחזור לקריאייטור ואקסודוס.. תלוי מה אתה שומע מהלהקות. אתה מכיר את כל הדיסקוגרפיות של שתי הלהקות על בוריין? האלבום הראשון של שתי הלהקות יצא באותה שנה וכל אחת פשוט הביאה יצירת מופת. קריאייטור לא להקה חדשה, או שלא הבנתי אותך נכון.. ושתי הלהקות גם די שינו כיוון בעשור האחרון, עכשיו הם אפילו לא מנסים להפיק סאונד אולדסקול, מיותר לציין שגם בצורה החדשה הם נבדלים. והייתי רוצה לשים דגש על עוד נקודה- זה נכון שהספקתי להיות בכיתה י"ב ולהגיע להופעה של קריאייטור בארץ בזמן שאתה היית בגיל בר מצווה, אבל הלוואי והייתי שומע קריאייטור בגיל 15...

אלאנקה

New member
וואי, זה ממש נכון

למשל, ציפיתי שההוצאה המחודשת של סיטי תשמע אפילו יותר טוב מהראשונה, בגלל שזה איכות הקלטה יותר טובה וכו' וכו' אבל היא לא משהו. אני מניחה שחלק ממה שגרם לי לאהוב כ"כ ת'אלבום (וכנראה גם לעוד הרבה אנשים) היה בין השאר אותו סאונד ישן שעשה את האלבום. נו, כמו שאומרים - "כל המוסיף, גורע".

על איזה סיטי את מדברת?

של סטרפינג יאנג לד אולי? אבל זה לא אלבום כזה עתיק איכות ההקלטה כשמקליטים בצורה דיגיטלית היא גרועה יותר, כמו ההבדל בין דיסק ותקליט

אלאנקה

New member
כן, של SYL

אבל גם אם זה לא -כזה- עתיק יש עדיין הבדל בינו לבין ההוצאה המחודשת. במקרה הזה אז הדוג' שלי לא בדיוק קולעת למה שאמרת על הסאונד על שנות ה80 אבל כן לזה שהוצאות מחודשת בד"כ פחות טוב.. למרות שלא הבנתי מה אתה מקשקש שם על טרבל ו0 וזהOם ואני לא יודעת, אף פעם לא שמעתי מתקליט..

גם בלי קשר

הוצאות מחודשות זה סתם משהו בשביל להרוויח עוד כסף, אז עושים את זה יותר נגיש לציבור הרחב. ואני לא אמרתי שאת טועה, מההיכרות שלי עם סיטי הוא לא עם סאונד מודרני בכלל, סתם ציינתי עובדה שאולי לא קשורה. מישהו חכם אמר לי שהסיבה שהסאונד בפטיפון הוא "חם" זה כי אחרי כמה זמן הוא נשרט מהמגע של המחט (שיש לה ציפוי יהלום) ונעלם לו הטרבל, אז הבאסים בולטים וזה פשוט נשמע יותר מטאל, זה ממש כמו מנוע של מכונית ספורט עם אגזוז כפול לעומת טוסטוס, זה נשמע יותר נמוך ונעים לאוזן המיומנת. שלא לדבר על זה שהסאונד בדיסקים הוא קטוע, כלומר במקום שיהיה ~~~~~~~ יש מדרגות.

אלאנקה

New member
ואם אתה ילד מסכן ששומע ת'ראש שבוע וחצי,

אז מה? אז אסור לך לשאול עד שיהיה לך איזה ותק של כמה שנים ולא תצא נוב?

alina maria

New member
אבלאבל גם גותיק זה טוב ^^

למי שלא מכיר אותי אני חברה של אנדרי D:

למעלה