קייפלטון- היה שורףףף

קייפלטון- היה שורףףף

חזרתי עכשיו הביתה מההופעה, הייתה הופעה ענקיתתתת נהנתי לאללה. slewwww demmm

E i t a M a r

New member
הראשון חביבי :)

הלוואי ויכולתי ללכת.... לא נורא, יומעצמאות מבוזבז. יעלה חיוך ב10.5 כשנקבל משכורת

noa08128

New member
ואווו היה שורף!!!!!!!!!!!!!!!!

נהנתי ..והייתי בהלם שהוא עלה. אנרגיות מטורפת צילים מעולים וזמר אחד שהעלה באשששששש!! את המקום. חלומי. more faya!!! נ.ב החימום היה מעולה,התקוה 6,אפיקומן ואריאל ואקסום! נהנתי מכל דקה. big up!! חודש הבא קונגגגוווווווווססס!!!

bmt29

New member
אחים, שריפה שריפההההההההההההההההההההה

(סלחו לי על ההומור השחור) הרגע קמתי. מה זה היה?????????????????????????? אני כולי עדיין בוער מבפנים מההופעה המדהימה הזאת! בחיים לא ראיתי דבר כזה! כל תל אביב בערה! להבות בכל מקום!
אני עדיין לא מעכל את מה שהלך שם! FYAAAAAAA ררררר JB

היה כיייייייייף../images/Emo42.gif

למרות שהלכתי באמצע
יש לי אח"כ שני קליפי קצרים להעלות.

טובא

New member
אין מילים!

שורף לחלוטין!!!!(היה קצת בעיות לוגיסטיות שמעט מנעו ממני להגיע אבל היה שווה את הכול!) רק תנו לי את באונטי קילר בקיץ ואני מסודר-מצויין!!!!|

K C

New member
אין מילים..

היה מטורף! חודש הבא קונגוס והוא יבוא..mark my words

GentlyWeeps

New member
:) היה מצוי י י י י י ן

לפנים ומעבר אליהם
!!! ממש ממש נהנתי MORE FAYAH?

johnnypsy

New member
ללא ספק...

ערב הזוי לחלוטין:) הייתה אחלה הופעה... קצת אכזב אותי בסיום אבל בקטנה... כל הכבוד... ואני חייב לתת ח"ח לחברה מההפגנה בחוץ עם המשפט המשעשע : קפלטון תתכופף ותראה מה זה כיף... גאוני:) חחחחח יאללללה שבוע טוב!

xXx Shiraz xXx

New member
היה הכי מדהים בעולם!!! חוויה של פעם בחיים...

בחיים לא נהניתי ככה.... איך נגיד... נהניתי עד שכמעט נפחתי את נשמתי חחח התקף אסתמה באמצע ההופעה זה לפאנים........................... אבל לא נורא חחח רקדתי כמו מטורפת כל הלילה עד אשר כיבו לי את המוזיקה איזה וויבז, איזה אנשים!!!!!! חעמודים החבר'ה מהפורום שפגשתי אלעד, חיפשתי אותך ולא מצאתי
חבל לי וסליחוז שלא הספקתי להגיע למפגש פשוט התעכבנו קצת בהגעה מהרכבת לנמל...חחח קיצרררררר היה הכי שורף בעולםםם אני ממש שמחה שהפכתי עולמות בשביל להגיעעעע
ואגב פייי איזה מקום ענק ההאנגר הזה חחח בצפון אין לנו כאלה בכלל חחח

Carcass

New member
:))

לא מצאת אותי כי הייתי על הברזלים מקדימה כל ההופעה:p

xXx Shiraz xXx

New member
מה אתה מתגרזן חחח גם אני הייתי על הברזלים

רוב ההופעה! תשאל את שיידי, את דביר. מי שאתה רוצה.

Carcass

New member
..

ת'אמת,לא ראיתי\פגשתי אפחד מהפורום חוץ מנועה שבאה איתי,שיידי ושידן.. יהיה פסדר מה את דואגת..

ב ז ו ק ה

New member
Say "Moooore faya!!" - סיכום למופע

למרות כל הסערות שליוו את המופע הזה אפשר בהחלט להגיד שהוא היה מוצלח ביותר. בעיקר אני רוצה לציין לטובה את עבודת אנשי הסאונד שהוציאו את המקסימום מהמקום הזה - סאונד ברור ומאוזן שנתן המון חיזוק ונפח לכל ההופעה של קפלטון מההתחלה ועד הסוף. פגשנו את קפלטון במיטבו. זו הופעה עדכנית. לא מדובר בזמר שזמנו עבר, להיפך - הוא מגיע לכאן כשהוא חם מתמיד והוא בהחלט הראה מה זה מקצוענות. לאנשים שמעולם לא ראו אותו בהופעות וודאי נראה כאילו מדובר בפצצת אנרגיה, אבל בהופעה אתמול קיבלנו קפלטון מאופק יחסית להופעות שלו..אבל עם רצף שירים מצויין והמון המון וויבס. זו הייתה הופעה שורפת והקהל, לזכותו יאמר, תיקשר יפה (בהתחשב בעובדה שבאמת 90 אחוז לא ממש הכירו ולא ידעו במי מדובר.. - כשעלה ג'ה טאנדר בהתחלה- כולם חשבו שהגיע קפלטון.. :) איזי!! ). הלהקה תפקדה על הכיפק, סחבו יפה מאד את הרידימים עם מיקסים עוצמתיים תקשורת מצויינת עם קפלטון והקהל. נגנים מהשורה הראשונה, אין ספק. קפלטון הוא פרפורמר ענק שסחף אחריו את כולם ואי אפשר היה להישאר אדיש בשום רגע בהופעה. היו הרבה רגעי שיא בהופעה שלו, אחד החזקים היה האקפלה שלו עם קולצ'ה נוקס וכמובן "toppa tings" שהפך את כל המקום ( כבוד למי שהביא את הזיקוק הענק..) השיר החדש שלו, שסגר את המופע השאיר רק טעם של עוד.. והיה מקום להדרן. כמה מסקנות מהערב: הדאנסהאל כאן. והוא כאן כדי להישאר - לאור כל הבלאגן שליווה את הארוע, ולמרות הביטול של מוש המקום הכיל כמות סבירה של אנשים ורק השאיר טעם של עוד לארוע בסדר גודל כזה. זכינו לביקור של אמן מהשורה הראשונה בתחום הזה ומכאן והלאה זה יכול רק לגדול. עבודה מצויינת של הסאונדים הישראלים - כבוד גדול רודבוי, איימר (מובאדו ספיישל - באד!), לרוז ואקסום, yesaya, אפיקומן וסליחה אם שכחתי נוספים. עבודה טובה של התקווה 6 - ושגיידמאק יאכל את הלב. אין ספק שאם מוש לא היה מבטל הייתה מגיעה כמות עוד יותר גדולה של אנשים. אבל לא נורא.. לדעתי את כל הארוע היה צריך לקיים מחוץ לת"א - הרחק מהתקשורת ומהבלאגן, כמו שהיה בביקור של בוג'ו. ולבסוף, לגרום לאנשים להגיע להופעה ביום העצמאות, לאור כל הארועים הנוספים שהיו והתקיימו בערב הזה זו מלאכה לא פשוטה וכאן מגיע הכבוד לכל הפרומוטרים של הערב הזה - שעשו מלאכה ראויה לציון. כבוד לכל מי שקידם. תודה שהגשמתם לי חלום. חג שמח ושבוע טוב.

למעלה