קייפלטון- היה שורףףף

xXx Shiraz xXx

New member
חחחחח עזוב את זה ש90 אחוז לא הכירו

ה90 אחוז האלה גם לא הבינו מה הוא צועק שם חחחחחחחח והיה מעולה תסבירו לי משהו אחד גם בבלס דה צ'ילדרן נתקלתי בזה... זה יעני סטייל להיות זוגות בני 50+ ולצאת למסיבות כאלה ולעמוד בצד עם בירה? חחחחח

ב ז ו ק ה

New member
50 +

לרגאיי אין גיל, וגם קפלטון כבר מזמן לא ילד ויש מאחוריו כמעט 20 שנה של קריירה. טבעי שיהיו מבוגרים.. עם בירה ביד. איכשהו תמיד הצעירים בטוחים שהעולם שייך להם :)

xXx Shiraz xXx

New member
כי העולם באמת שייך לצעירים

סתם נו, אבל כוונתי הייתה שגם בבלס דה צ'ילדרן ראיתי חבר'ה כאלה. לא הבנתי את הקטע. כאילו מילא, לבוא לראות הופעה וזה בסבבה אבל זה הרבה כסף ואני מניהח שזה מישהו שהם לא מכירים חחח (טוב נו, אם יש כסף, למה לא.) קיצר מגניב בעזרת השם גם אני ארקוד במסיבות והופעות בגיל המעבר חחחח נשמע לי פציץ

RasPazG

New member
זה מה שיפה ברגאיי...

אין גיל מסויים שהמוזיקה הזאת פונה אליו.... ותחשבי על זה ככה, הזוגות בני ה50+ שהיו שם, פשוט יודעים מה טוב אז הם באים:) וכןןןןןןןןןןןןןןןן קפלטון ונציגים מהdavid house הופיעו פה אתמול....כמה שהייתי כולי שיכור אנ'לא יכול להוציא את התמונה של קפלטון על הבמה עושה לנו שמח....בומבוראסססססססססססססססססססססס יום טוב

Gouzita

New member
איך באמת באמת היה?

קודם כל אני לא חושבת שכדאי שנדבר על זה עכשיו כי נראה לי שלא עבר מספיק זמן לעכל את כל העניין הזה... כל תיאור או ניסיון להסביר מה שהלך שמה לא יתקרב לדבר האמיתי.... בהחלט אחד יום העצמאותים הטובים בחיי
מזל טוב ארץ!
על דברים כאלה באמת נוהגים לומר WTF?!?!? מה היה הדבר הזה?? קינג שאנגו נתן פה הופעה מטורפת נהניתי מכל שניה... כמו לבה של הר געש התפרץ לבמה ושרף את כולם אני אישית נשארתי פעורת פה... (וגם קצת נעלבתי מהסיום שלו אבל לא משנה...) כל הערב הזה בכלל היה מדהים.. לרוז אקסום אפיקומן סוליקו אריאל אפיקומן רודבוי ואיימר........ איזה יופי!
בקשרת להפגנה של ההומואים. כל הכבוד שאתם עומדים מאחורי המילים שלכם, העקרונות והאידיאלים. פעם הבאה תשמרו את האנרגיות האלה לאנשים שבאמת נגדכם... מה שעשיתם שמה זה לא מחאה זה יותר בכיוון של צחוק מעצמכם..לא חבל לכם על יום עצמאות מבוזבז?
ועכשיו רק תביאו את סיזלהל'ה :]... נותנים לי אצבע........... כן ירבו הופעות שכאלה בארצנו בקטנטונת... אמן!
תראו הרצל דומה קצת לקפלטון רק בלי הכפייה של הבובואים על הראש
אני מאושרת מדי.. מספיק!

Carcass

New member
ענק..

קצת באיחור אומנם,אבל... היה ענק!!!!!!! איזה אווירה,איזה ביצועים יא רבינאן.. חייב לציין לטובה את הסט חימום שהיה בהתחלה,ווא ווא,ווריור קינג,איק א מאוס,מורגןהריטג',סיזלה,לוטן פייה..כבוד. ושיידי.. בגללך נשארתי בלי מצית באמצע ההופעה חח,בסוף גמרתי גם ת'מצית של חבר שלי חיחי:) ובקשר להומואים,חח,היה משעשע.

Grand Master G

New member
אז ככה...

לסכם במילה אחת את הערב - לוהט! קייפלטון שם בכיס את כל שאר התותחים מג'מייקה מבחינת האנרגיות וההתלהבות על הבמה (חוץ מאלפנט מאן שקופץ על מגברים). ההרגשה האישית שלי היא שקייפלטון נתן את כל הלהיטים שלו מוקדם מידי, והייתה מעין ירידת מתח קטנה אחרי 3-4 השירים הראשונים, אבל בכל מקרה הכניסה עם "ג'ה ג'ה סיטי" הייתה מאוד במקום. אולי סדר אחר של השירים היה יכול אפילו להוסיף לוייבז של הקהל. חייבים לתת המון המון ריספקט לסאונד שהיה בהופעה! באמת רמה גבוהה מאוד. לסיכום, היה מרגש מאוד, וכשאני מסתכל על קטעי הוידאו יש לי צמרמורת - פשוט מדהים. זהו נשאר רק להביא את סיזלה ולסגור ת'בסטה. More Faya

cinnamon girl

New member
נהניתי, אבל...

בתור מישהי שמבינה ממש מעט ברגאיי ודאנסהול, מה הקטע של השירים שמתחילים ונקטעים כל הזמן? איך אפשר להיכנס לתוך השיר ולהנות ככה? אין ספק שזה נעשה בכוונה ולפי מה שראיתי בהופעה, אנשים נכנסים מזה לטירוף, אבל מבחינתי זה הרס את כל הרצף והתנופה של ההופעה. אז מה אתם אומרים? מה הרעיון שעומד מאחורי זה?

xXx Shiraz xXx

New member
ככה זה תמיד, אנחנו ישראלים

אנחנו רגילים שנותנים לנו אצבע - רוצים את כל היד. כל היופי זה שהם נותנים רק אצבע, מחרפנים את הקהל, וכשקהל בקרחנות המקום בועררררררר תודי שהיה שורףףףף

Carcass

New member
זה נקרא PULL UP,לפרוטוקול..

וזה אחד הדברים הכי מטריפים שאפשר לעשות..להכניס את הקהל לאקסטזה,לעצור,ולהכנס בוואחד קטע ששורף את המקום. אני אישית הייתי בטירוף חושים.

bigwill

New member
היה נחמד...

פפפפפפפפפפפפפפפפ FYAAAAAAAAA!!!! הבנאדם פשוט מלך... אין מילים :X ההומואים הרגו אותי בחוץ באמת שצחקתי.. מה יפה ששרפתם את יום העצמאות בשביל להפגין חחחח סחטיין על היציאה היה אחלה לראות אנשים מהפורום אלון מברוק על הערק נצ'י אתה בסטייל וכולם בסבבה =] רק תודה אחרונה לקלפטון שבא לארץ שלנו להראות מזה original dancehall fi realll ;] (נחמד הקטע של הפטאווה.. אהבתי
)

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo170.gif תמונות מקייפלטון? ../images/Emo170.gif

חוץ ממה שיש ברגאיי סי או איי אל... אה ועוד משהו מי ניגן בהתחלה? כזה בסביבות 10 ורבע? ששם לי את SOLID AS A ROCK והכניס אותי לאווירה איך שעברתי את המאבטחים הא?!!! מי שזה לא יהיה שוקרן אחויה

בשעה טובה-רשמים מההופעה

בלודקלאאאט המחשב שלי בבית התחרפן אז אני אכתוב מכאן את רשמיי מהערב הזה. במילה אחת-מדהים! בהרחבה-מדהים בחלקים מסויימים... אז נכנסתי להאנגר, אחרי שהחבר'ה במד"א לא הסכימו לתת לי אספירין בגלל הכאב ראש שחטפתי בחוץ נחשו ממה. אשכרה מצדה באו לאבטח את האירוע מה? סיריוס טינג מי אה טיל יאא... יסאייה חימם את הקהל באיזי וייבס, ומייד אחריו עלו רוץ רק רגע. זו הפעם הראשונה שראיתי את ההרכב המיוחד הזה, והביקורת שלי עליו מעורבת: אין ספק שכל אחד בהרכב מקצועי בדרכו. לרוז מביא באס ליינים מהשמנים ששמעתי, סאבו על התקליטיה מתקלט ברמה בינלאומית, קוטי נותן בינגי סטייל ואפריקן ביטס על הפרקשן, היו עוד חבר'ה בהרכב שלא הכרתי לפחות אחד למיטב זכרוני. ואקסום, מה עוד יש לומר? אין לנו כאלה דברים בארץ! באמת הרכב מהנה מאוד ביחד, אבל משהו בחיבור שלהם מאוד לא ברור. קשה לשפוט לפי הופעה אחת ואני מתכוון לעקוב אחריהם עוד הרבה, אבל משהו במפגש הזה בין האנשים המקצוענים האלה באמת באמת כל אחד, לא התחבר לי במשך כל המופע. but still, היה מעניין מאוד וכמו שכבר אמרתי, אני מצפה עוד לשמוע מהחבר'ה האלה. אח"כ עלו התקווה 6. אני רוצה לאחל להם המון מזל טוב! חברים, אני מעריך את ארבעתכם, ופשוט כל מילה טובה מגיעה לכם ברגע זה! עשיתם מה שאף אחד עוד לא עשה, סוף סוף חתימה של הרכב רגאיי ישראלי בחברה גדולה והזדמנות להעלות את המוזיקה הזו קדימה, לאוזניים של כל המדינה. מחכה לשמוע אתכם בגלגל"צ!!!
איימאר, למרות הפאלטות הטכניות נתנו שואו מעולה כהרגלם, ואז זה קרה. התלונה הראשונה הרצינית שלי על הערב הזה - ההרכב מחו"ל נחת כבר יום לפני האירוע. לא הייתם מצפים מהרכב כל כך מקצועי לעשות בלאנס לפני האירוע? למה אני צריך לראות את זה? מה זה ענייני חימום הכלים? באמת חבל, זה חלק שממש הפריע לי בערב... גם החימומים, למרות שרואים מג'ה טאנדר וקולצ'ה נוקס אקא נוקי וגם מההיכרות שלי את אותם אומנים מהמוזיקה שלהם, שהם אנשים עם לב זהב וכישרון כל אחד, החימומים היו די חלשים. לא נשמעו להיטים, אפילו לא רידימים מוכרים וממש חבל. אבל הכל, פשוט הכל, כל דקה של המתנה בערב הזה הייתה שווה בשביל לראות בשורה הראשונה את קפלטון מטווח 0, נותן את ההופעה הכי אנרגטית שיצא לי לראות. לא הייתה זו הופעה רגועה בכלל, היה אפשר לראות ולשמוע את קפלטון מרוגש מההגעה שלו לארץ, הכל היה וייבס נייס, בטופ. אז *נכווון* שלהוציא השירים החדשים זה בדיוק היה כמו ההופעה בפריז, אחד לאחד. ו *נכוווון* שכפי הנראה בשורות מאחורה לא היה קרוב אפילו לעוצמה ששררה בשורות הראשונות. אבלללללללל - הייתה פשוט הופעה מדהימה ומפתיעה אפילו. קפלטון עשה שירים שלא חשבתי שיעשה אפילו כמו TOUR או DISS MARCUS, הרים את הקהל ששר יחד איתו כל מילה. לא הצליח אפילו לסיים שיר אחד בלי פול אפ... בקיצור הופעה מדהימה, שמילים לא יתארו אפילו, רק זכרונות מתוקים!!! ביג אפ ענק לרודבוי סאונד על הוייבס שסגרו את הערב הבלתי נשכח הזה, שעשה אותו ליום העצמאות המהנה שהיה לי בחיים! BLESS, גיל.

ואגב, היה נעים להכיר את כולכם

מי שעדיין לא הכרתי ומי שראיתי מעט. אני רוצה לחזק את הקשר בין אנשי הפורום גם בעולם האמיתי. שני את אחת המתוקות FE REAL, TRUST ME!

Gouzita

New member
../images/Emo9.gif אני אסמיק... תודה רבה!

אתה גם מאוד קול חח :] נחמד להכיר אותכם... כולם מוזמנים אלי לאפטר ברזילי מרשמלו על האש
ושוקו חם עם קצפת מתוקה
אה כן תגידו גם לסיזלה שיבוא הוא מוזמן..................

למעלה