קייפלטון- היה שורףףף

bigwill

New member
אני מבין שאני לא מוזמן אז אני אשאר בבית.. ../images/Emo10.gif

xXx Shiraz xXx

New member
מחכה לתקווה 6 בגלגל"צ? איפה אתה חי הם חורשים

על "גאידמק" כבר כמה חודשים...חחח ויש גם הבלחות של "אפגוש את אלוהים" מדי פעם

בתור מי שבעל כורחו שומע גלגל"צ

בחלק מאוד נרחב של היום, מעולם לא שמעתי את גאידמק (שלא ידעתי שיש לו גרסא מוקלטת) וכנ"ל את אפגוש את אלוהים. כמובן אם לא היה מובן מאליו, להוציא את עסק שחור, התוכנית היחידה בגלגל"צ עד כמה שאני יודע שניגנה את שירי הלהקה עד היום. יכול להיות שבשעות הערב מנגנים בתוכנית זו או אחרת, אבל מעולם לא שמעתי שום דבר אחר. הרי אפילו סינגל עוד לא יצא...

xXx Shiraz xXx

New member
אה כשחושבים על זה אולי זה לא היה גלגל"צ

מממ בעסק שחור שמו כבר מספר פעמים את "אם אפגוש את אלוהים" ויצא לי כבר פעמיים בדרכי לבית הספר בבוקר לשמוע באוטובוס את השיר (ברדיו, כן) חחח

אגב- מציאת שיר

שיר ששמעתי בסט של רודבוי אחרי ההופעה.. בפזמון יש הרבה PULLUP... חח סתם, יש משפט ואז הקהל אומר pullup, ואז משפט יותר קצר ואז הקהל אומר pullup.. וככה זה מתקצר. זה לפי הזכרון שלי- לא לסמוך.

Gouzita

New member
נראה לי

שזה זה Ding Dong-Bad man foward bad man pull up כצת ארוך אבל שווה חח ניסיתי להעלות את זה בצורה של לינק... מקוה שיצא משהו

Gouzita

New member
הנה הוא

http://www.sendspace.com/file/x62xd7 כי למה שמשהו יצליח ישר..? :|

poiboi

New member
אני גם מחפש שיר

זה היה די בהתחלה, 10 וחצי ככה, היה שיר דאנסהול שיש שם בפזמון משהו עם START THE REVOLUTION.

Carcass

New member
כמובן,

מדובר על Morgan Heritage - Hail Up Di Lion מתוך האלבום המצוין שלהם full circle מ2005. מיד לאחריו התנגן אגב הגרסא של שאגי על הרידים הנ'ל,בטיון מצוין שנקרא Stand up,שיצא בסינגל של כמה גרסאות של שאגי על רידים של בארינגטון לוי וגם על הרידיםהזה,הטיון הספציפי הזה הופיע גם בסאונדטראק של משחק המחשב הבלתי נדלא משנה שעברה - סקאר פייס. :)

למעלה