קצת פוחדת...

Ben Dor

New member
קצת פוחדת...

תיאור מצב שנת 2007- אין נוער בישראלי שלא שומע\שמע על\שמע פעם רוק... כמות ה"פריקים" עלתה... כמות ה"פרחות" ירדה... וכמות האנשים שנגגרים לסגנון הרוק בגלל שזה "מגניב" להיות פריק\ית עולה... לפני שנתיים ככה...הייתי סוג של "פריקית" חברות\חברים\מכרים\מכרות שהכרתי פעם לא הפסיקו להגיד לי לשניה וואי איזה פריקית את וכל מיני כאלה אני בטוחה שחלכם מכירים את הערות האלה והיום אותם אנשים שאמרו לי את זה הם עצמם סוג של "פריקים" זה בקשר לסוג האנשים... בקשר למוזיקת רוק...התמסכרה לגמריי!כל כמה ילדים שעושים קצת אקודים עם גיטרה חשמלית ותופים מחשיבים את עצמם לרוקיסטים.... היום...שנת 2007... כל אחד שרואים עם ראסטות ושרוול ישר מגיעה התגובה וואי איזה סטלן בטח הוא עושה באנגים מעשן ותגובות כאלה ואחרות... לדעתי וזאת רק לדעתי...מוזמנים להגיב אם בא לכם....בעוד כמה שנים קהילת הרגאיי לא תיהיה קטנה ואינטימית כמו של היום...כל נער\נערה יסתובב עם ראסטות שרוולים וחולצות של בוב מראלי... אני אישית די מפחדת מזה...אני לא רוצה שקהילת הרגאיי שלנו תתפתח יותר מידי ותיהיה משהו ממש ממוסכר... מה אתם אומרים!? מסכיים לא מסכימים?! (כל המאפיינים שנתתי זה רק להמכשה בלבד! חח לא התכוונתי לתת סטיגמות או קריטריונים לקבוצות ממש לא...)

../images/Emo121.gifבתור אחד שלומד מוזיקה

כמות הפעמים שאחנו מדברים על זה מגיע לאינסוף. ותמיד אותה תשובה, זה סך הכל טרנד שחולף, היום זה אימו, מחר זה פריקים קשוחים ואפלים, מחרתיים זה יהיה ראסטות ושבוע הבא שוב פקאצות. אין מה לדאוג מזה, מי שבאמת חושב בראש מסויים יישאר ככה תמיד ואת תראי לו בעיניים שהוא כזה גם כשכולם ייראו ככה. וכנ"ל לגבי המוזיקה, כל ילד שמנגן 2-3 אקורדים ומוציא דיסק עושה קצת רוח ומחר המוזיקה הזאת תעלם, כי רק מה שטוב נשאר, ניתן לך דוגמה, את רוני וסאבלימינל עוד 5 שנים גג אף אחד בערץ לא ייזכור בכלל מי הם, לעומת זאת מי יישכח מי זה שלמה ארצי? מי ישכח מי זה משינה? פורטיסחרוב? מוניקה סקס, איפה הילד, כנסיית השכל, כל אלה יישארו תמיד, אז מור, זה הדבר האחרון שצריכים לפחד ממנו

REL YESAYA

New member
למה לפחד?לקבל בזרועות פתוחות

אני לא רוצה להישמע קיצוני מדי.אבל..... "בואי מסחרה.אני מקבל אותך בידיים פתוחות" גם אני חשבתי פעם ככה... אמרו בזמנו על הספיישל שהתנגן ללא הפסקה בכל מקום של סוליקו(לא ציפיתי)שזה מסחרה וכאלה,ושהלהיט של נועה פארן מבייש את המוזיקה. וכל זה הרי שטות אחת גדולה... ככל שיותר אנשים יאיזנו למוסיקה הזו,וילבשו את המרצ'נדייז,וברדיו ישמיעו,ובטלוויזיה יראו קליפים...וכו' יהיה הרבה יותר קל להשקיע במוסיקה ולהביא לכאן אומנים מחו"ל .הלוואי וזה יקרה ונוכל לראות את קפלטון בהנגאר 11 ביחד עם עוד 5000 איש..וחודש אחרי זה את ברנינג ספיר בחוף אכזיב עם 10000 איש...ובאמצע יקפצו לכאן איידוניה,ג'יפשן,איקה מאוס יבוא בפעם הרביעית..ידה ידה ידה וידה הבנתם את הכוונה .נכון?

../images/Emo121.gifמהבחינה הזאת וודאי

שהתרבות הזאת בארץ תתפתח, אמן. אבל יהיה חבל עם סתם כל מיני ערסים ופרחות יתחילו לבוא לכל זה כי אז זה באמת מבאס, כי סתם בלגאנים.

REL YESAYA

New member
ערסים ופרחות?! מה זה קשור?!

הראשונים שהתחילו את הסצנה בארץ היו "ערסים"... לא מסכים עם הדעה הזאת ממש!!!! ערסים,פרחות,אשכנזים,עשירים,עניים,טרוריסטים,נוצריים,בודהיסטים,צפונים,דרומיים, שכולם יבואו!!! כל המחשבה הזאת של ואני מצוטט "סתם כל מיני ערסים ופרחות יתחילו לבוא לכל זה כי אז זה באמת מבאס, כי סתם בלגאנים" היא שגויה... לא צריך לשפוט אף אחד לפי איך שהוא נראה. אני אחרי שהורדתי את הדרדלוקס נראה כאילו כרגע יצאתי מאבו כביר..זה אומר שזה באמת ככה... ויש עוד הרבה דוגמאות כאלה בסצינה ..שיעול שיעול (רוד בוי סאונד) :) מת עליכם אתם יודעים את זה ההגבלה היחידה שאני מציב במסיבות שאני עושה זה הגיל וזהו!

שמע,

ערסים ופרחות זה לא רק מראה. זה התנהגות, זה סוג של התנשאות ישראלית מגעילה כזאת, שמסתובבים עם סכינים כי הם חושבים שככה הם יצאו גברים, ובסוף כשמישהו מת אז הם לא יודעים מה לעשות עם עצמם.. זה התנהגות לרוב. וטרוריסטים אנחנו בטוח לא רוצים שיבואו

../images/Emo121.gifאז לא הבנת, כניראה לקחת אותי

כמכליל, ת'כלס אני מכיר כמה ערסים ואחד הוא חבר ממש טוב שלי, גדול ממני בכמה שנים טובות ועם זאת אנחנו חברים טובים, הוא נשמה והכל אחלה, אבל יש כאלה שוואלה אתה רואה אותם והם הורסים לך את היום, רק מהמבט שלהם והשינאה שאתה רואה להם בעיניים (ותאמין לי שפגשתי כאלה ולא מעט ואף פעם לא טעיתי לגביהם...) וזה באמת חבל.

קשה לשכוח...

את ההודעה הזו, שאני יודע כמה הדיעה שלך השתנתה מאז, ושמח על כך. :) מסחרה לא מסחרה חברים - הכל בולשיט אחד גדול! קודם שיהיה מספיק קהל בכלל, אח"כ נדבר...

ברנס1

New member
סאבלימינל

לא נראה לי שמישו כאן ישכח אותו לא שאני אוהב את המוזיקה שלו (בלי לפגוע באף אחד) אבל היא די דבילית אבל מה לעשות היא מצליחה והוא חיי תחלום שלו בארץ הבנאדם נוסע על אמר שעולה 500 אלף שקל

../images/Emo121.gifהוא ישכח, אני מוכן לחתום לך

אנשים בקושי זוכרים מי הוא היום. עשה קצת רוח וזהו, נעלם. אבל מי זה הדג נחש? או שבק ס'...

bigwill

New member
עכשיו אתה סתם מדבר שטויות

אני עכשיו מוכן לחתום לך תשאל אנשים מי זה סאבלימינל או מי זה הדג נחש, יותר ידעו על סאבלימינל.. ואני בטוח בזה כי זה מוזיקה שיותר תופסת בארץ והדג נחש כמה שהםפ הציחו, מה לעשות, קצת פחות. מה שכן אני אוהב את שניהם אז בכיף :]

../images/Emo121.gifאני לא מדבר איתך על היום

אני מדבר איתך על עוד 10-15 שנה. אנשים ששמעו את סבלימינאל לפני נגיד 4 שנים, רובם אני בטוח לא שומעים אותו היום, כי היום יש דברים חדשים, אם מישהו יגיד להם "סאבלימינל" הם יגידו: עזוב זה ישן... אבל אנשים ששומעים הדג נחש זה אנשים שבאמת אוהבים את המוזיקה הזאת ולא בגלל שזה הטרנד החדש והם ישמעו אותם גם עוד 10 שנים בזמן שכולם כבר ישכחו מי זה סאבלימינל, כי הוא היה סך הכל טרנד שנמשך קצת להיום, אבל תראה הוא כבר לא מה שהוא היה... וזה עובדה וזה קורה ואתה יכול לראות את זה בעבר.

bigwill

New member
עזוב אותך שטויות..

אין על צביקה פיק.. זה באמת בן אדם שיישאר לעד!

Carcass

New member
..

טוב ,אנחנו חיים בישראל,ארץ קטנה עם שפם ו6 מיליון תושבים. כבר היום אפשר לראות הבדל בסצינתהרגאי הישראל לעומת מה שהיה לפני שנתיים שלוש..(הגיל יורד ,הרבהיותר קהל וכ'ו). ככה זה היה בכל ז'אנר שנכנס חזק לארץ(פאנק באייטיז,מטאל כבד בתחילת הנייטיז,טראנס,שוב פעם מטאל ועכשיו הרגאי). בזמן האחרון ,כן,הרגאי תפס המון תאוצה בארץ,כתבות,ראיונות,תקשורת,המון הופעות מחו'ל,אפשר להגיד נהיה אפילו טרנד. אבל,tough luck,אין מה לעשות עם זה,או שתמשיכי בשלך ותתעלמי,או שתפרשי לז'אנר "מחתרתי" כמו פולקה.

Carcass

New member
ובנוסף,

אם זה שזה הפך לטרנד רק יגרום ליותר אמנים להגיע לארץ,או לחילופין ללהקות וסאונדסיסטמים מישראל שעושות\מנגנות מוזיקה נהדרת להצליח,אז,אני זורם עם הטרנד.

למעלה