קצת תמונות ממג'יק מאונטיין משבת שעברה

yanivm1

New member
קצת תמונות ממג'יק מאונטיין משבת שעברה

אז מנסיעת עבודה בפלורידה וביקור קצר בISLANDS OF ADVANTURE, טסתי לLA לביקור משפחתי וכמובן לא יכולתי לפסח על SIX FLAGS מג'יק מאונטיין. פעם ראשונה שלי שם וזה פשוט הפארק הכי טוב שהייתי בו מעולם. רכבות מטמטמות. אולי הפארק לא נראה משהו, קצת מיושן, אבל הרכבות מדהימות ורבות. הספקתי אולי לעלות על שלושת רבעי מהמתקנים בפארק והתורים לא היו ארוכים במיוחד, וזה היה עוד יום ראשון. שמעתי שרוצים לסגר את הפארק הזה כי הוא כבר לא כלכך מצליח. נקווה שלא. כי אני ממש מת לחזר לשם שוב. הנה התמונה בדרך לשם, רכבת הגולית' ומאחוריה מתקן הסופר-מן המדהים. לצערי לא היה לי זמן לעלות על הגולית', אבל חוץ ממנה עליתי על כל הרכבות שהן לא קשורות למים...

yanivm1

New member
עוד תמונה של הגולית' ומשמאלה

מתקן מדליק שלא שייך למג'יק מאונטיין אלא לפארק המים הסמוך "הוריקן הרבור". זה נראה לי מתקן קונוס דיי דומה למתקן שבימית 2000 , למרות שלא ממש הבנתי איך הוא עובד שם. כי הוא קצת יותר מסיבי מימית 2000. מישהו היה בהוריקן הארבור ויכול להסביר את פשר המתקן הזה?

yanivm1

New member
מגלשות המים של הוריקן הארבור

גם לשם אני חייב ללכת פעם הבא. זה נראה פארק מדליק, והוא ממש צמוד למגי'ק מאונטיין...

yanivm1

New member
רכבת THE X ה-מ-ד-ה-י-מ-ה

אתם לא מתארים לעצמכם איזו מדהימה הרכבת הזאת שמסובבת אותך גם בציר פנימי בזמן הנסיעה. עוד לא החלטתי אם זאת הרכבת הכי טובה בפארק או ה TATSU החדשה והמדהימה שנבנתה שנה שעברה...

yanivm1

New member
REVENGE המדליקה. אני חושב שהיא הרכבת

הראשונה בפארק. מאוד חמודה ומהירה, עם מנהרה מפחידה בתוכה. עוצמתית כזאת וישנה, כמו הרכבות של פעם...

LLBG

New member
אכן. יניב- ריוונג' זה חלק משם של רכבת אחרת בפ

בפארק

yanivm1

New member
TATSU רכבת ההרים הכי מקורית שראיתי בימי חיי

זת רכבת הכי חדשה בפארק שנבנתה שנה שעברה.לצערי לא הספקתי לצלם מבפנים כי היה חושך שעלינו עליה וכבר לא ראו כלום בצילום. בעיקרון הרכבת הזסאת מחזיקה אותך כיאילו את עף, כאשר הגוף המאוזן ואתה פשוט עף. יש בה לופ מדהים שיש שם כח G מטורף שמצמיד את כל הגוף שלך אחורה בחוזקה. הטאטסו וה X הן הרכבות הכי טובות שהייתי בהן מעולם!

yanivm1

New member
עוד תמונות של הX, הפעם מקרוב

זאת הרכבת שגם הכסאות עצמן זזים בציר נוסף. משהו לא יאומן!

LLBG

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

איזה מזל יש לך שהיא היית פתוחה כשהיית שם....!!! זה כלכך לא פייר! כשאני הייתי שם היא הייתה סגורה.. אווווףף..

yanivm1

New member
ה DEJAVU.גרסא מגודלת של האנקונדה שלנו

כיפית ביותר והרבה יותר מפחידה מהאנקונדה...

LLBG

New member
אתה לא נורמלי?!!

היית בSFMM בלי לעלות על הגוליית'?! אם כל הכבוד לאיקס וטטסו (ויש המוווון כבוד) זו רכבת הרים מהמובילות בעולם שנותנת לך את כל מה שאתה מחפש באופן הכי ישיר שאפשר: מהירות לפנים, כניסה למנהרה, פניות חדות, וזמן נסיעה ארוך מאוד יחסית... כל מי שעומד להיות בפארק- אל תרשו לעצמכם לפספס!!

yanivm1

New member
יופי, תבאס אותי עוד יותר.

הבעיה היא שהלכתי לשם עם קרוב משפחה שגר שם וחברים שלו שלקחו אותי לשם, והם רצו ללכת לטיפוס הרים הזה שיש שם ולהופעה של ספיידרמן למרות שאני לא רציתי, אבל לא היה לי נעים להתווכח איתם.. פעם הבאה. אני חושב שכל שאר הרכבות סיפקו לי את כל הכיף שגוליאת' הייתה מספקת לי..

yanivm1

New member
מופע אפקטים מדליק של ספיידרמן..

מקווה שנהנתם מהתמונות. יניב

yanivm1

New member
באטמן, נכון :) הייתי קצת מסטול מעייפות אז היו

טעויות פה ושם

למעלה