קראנו תגובות, עשינו שיעורי בית, נשמח לסיוע

skooby

New member
נשמע אחלה מסלול

חבל שאתם לא מגיעים אלינו לארץ האש, ממש יפה פה בעיקר עכשיו שהכל לבן

georgeg

New member
לא יאומן במה גולשי הפורום הזה עוסק...

לא יאומן במה גולשי הפורום הזה עוסק...

אם תשימי לב גם אני וגם אלון השתתפנו ב"דיון".

אז תפסיקי, זה לא מכבד אותך ולא את מעוז. לא יאמן שאני צריכה להרגיע פה את המבוגרים בפורום.

maozeitan

New member
מסתבר שלגולשים פה יותר מעניין לבלבל ת'מוח

מאשר הטיול שאתה הולך לעשות לבואנוס ! ודי לחכימה ברמיזה הא?

georgeg

New member
../images/Emo31.gif כמה חסרי חיים יש בפורום אחד ?

ממתינים שמישהו יקרא לבואנוס, בואנוס ולא בשמה המלא, ואז ממלאים שרשורים שלמים בהעלבות. מגוחך.

maozeitan

New member
תזהר בדבריך עוד יאחלו לך פה שנהג מונית

ישדוד אותך אם תמשיך לקרוא לעיר בואונוס, יש פה באמת כמה גולשים שכבר בעבר איחלו זאת לגולשים אחרים. ולא זה לא אני איחלתי זאת, מדובר בגולשים אחרים, לי אישית ממש לא אכפת אם תסע לחופשה בבואונוס או בברסה. ואם הטיסה יוצאת ישר מתל או שהיא יוצאת מתל ליעד אחר בעולם ומשם יש טיסת המשך.

גרי רשף

New member
ביקור בצד הברזילאי-מומלץולא מחייב החתמת דרכון

רוב המפלים נמצאים בצד הארגנטיני, והחוויה שם היא גם מהשטח הגדול של הפרק וגם מלהיות ממש ליד הכמות האדירה של המים הזורמים. בכלל- החוויה הגדולה של איגואסו היא מה שהתמונות אינן יכולות להעביר וזו הזרימה האדירה והעוצמה של המים. בצד הברזילאי יש מסלול הליכה לא ארוך שמאפשר בעיקר להשקיף על המפלים בצד הארגנטיני. יש סיורים מאורגנים או בהפקה אישית שמאפשרים לעבור לברזיל ולחזור באותו היום ללא החתמת הדרכון וסיבוכים ביורוקרטיים. יתכן שיש גם סיורים שכוללים גיחה לפראגואי, אבל זה די מיותר ונועד בעיקר לקניית כל מיני זיופים בשוק שם. ההמלצה שלי- יום בצד הארגנטיני ויום בצד הברזילאי ולהמשיך הלאה: המפלים מצדיקים את הטיסה והטרחה שבלהגיע אליהם במיוחד, אבל אין מה לעשות שם מעבר לזה.

למעלה