ראיתי עכשיו את וילת הסלבס עם יוליה ונטלי

ניתוח מדוייק

mmeny

New member
צר לי,נטלי ושגב צוות,אז כל התיאוריה שלך נופלת

גם אנה וענת לא הצביעו אותו הדבר,אז מה הם לא צוות?
הכל היה מתוכנן פיצול של הקולות.
זה לא רלונטי אם נטלי הצביע ליוליה או שגב.
ההצבעה לבוקי זה לייתר ביטחון אם יש לה אליל

רוקסין

New member
מעניין... כי מתי שידעו בוודאות שיש לו פסלון

הם לא פיצלו קולות. זה נראה לך הגיוני?

Im All That

New member
כי כנראה..

שזה היה רעיון של שגב לפצל קולות, וכנראה הם לא חשבו על זה בהמשך כי איתי לא היה מעוניין לפצל קולות.

לא הראו דבר מהחברות שנרקמה על האי כי

לא הייתה חברות כזו. נטלי אמרה במפורש: אם לא הצלחנו להיות חברות על האי שכל כך היינו זקוקות לזה אז למה שנצליח עכשיו?

לדעתי יוליה סתם נפלה על נטלי כי היא הרגישה שהיא צריכה שעיר לעזאזל, אם יוליה לא הייתה מזגזגת היא לא הייתה מודחת. יוליה לא הייתה בסדר בכך שהיא ישר התנפלה על נטלי כשהיא הגיעה וזה ממש לא משנה אם זה היה אחרי האוכל או עשרים דקות אחרי. הויכוח לא פרץ מעצמו, יוליה החלה בו ואז אושרי עזב. אם היא לא רצתה להיות צבועה היא יכלה לעלות לחדר שלה ולתת לנטלי להיות עם השאר, היא בחרה לפתוח בריב. את אוהבת את יוליה ואת אוהבת את נטלי ואת לא אוהבת את שגב אז את בונה לך תסריט דימיוני בו שתיהן הטובות והוא הרשע שמסכסך בשיתוף פעולה עם ענת שגם אותה את שונאת, בקיצור, בנית טלנובלה שלמה.

רוקסין

New member
אבל גם נטלי זיגזגה בדיוק כמוה שבוע אח"כ

אם כבר הספקת לשכוח את השיחה המעניינת שלה עם תורג'י....

mmeny

New member
2 אפשרויות לנטלי

אחרי שענת לקחה את הוטו היו לה 2 אפשרויות:
1)לשבת ולקוות שהבנות ילכו איתה וידיחו איתה את תורג'י אחרת היא מודחת
2)לנסות להביא את תורג'י שגם היה בחוסר ודאות למחנה של שגב בוקי והיא ולהדיח את אחת הבנות

תחשבי בעצמך איזה אופציה עדיפה,וחוץ מזה אני זוכר מהפרק שהיא שכבה ובא תורג'י התיישב לידה והתחיל לדבר איתה

אני מבין שאת לא נותנת לעובדות לבלבל אותך

X יו יו S

New member
נכון זה בדיוק מה שבאתי לכתוב

וזה שנטלי הלכה להלשין לאנת מראה שהיא סתם העמידה פנים עם תורג'י שהיא תחשוב על זה

נטלי דווקא לא זיגזגה

נטלי הייתה נאמנה לשגב ולברית דאנג, הם היו במיעוט ועשו מה שהם יכולים כדי לשרוד. היא לא פתחה בשיחה עם תורג'י, הוא פתח בה והיא הלכה לספר עליה לאנה וענת בתקווה שזה יגרום להן להדיח את תורג'י. זה לא עבד אבל היא לרגע לא זגזגה.

רוקסין

New member
גם יוליה לא פתחה בשיחה עם תורג'י

אם כבר הספקת לשכוח, ענת ואנה שלחו אותו במיוחד לשכנע אותה והוא זה שפתח בשיחה איתה ולא להיפך. אבל אל תיתני את לעובדות לבלבל אותך...

אולי היא לא פתחה אבל בניגוד לנטלי

היא הסכימה להצעה שלו והתלבטה בין המחנות עד הרגע האחרון. בכך גם פגעה בבוקי, בן הברית שלה.
נטלי כל הזמן הייתה נאמנה לברית שלה. היא השתמשה במה שתורג'י אמר לה והלכה לספר לבנות בתקווה שיעיפו את תורג'י. בכך היא שירתה את האינטרסים לא רק של עצמה אלא גם של הברית שלה.
אני לא נותנת לעובדות לבלבל אותי ולו לרגע קט, אני מסתמכת עליהן, זו את שמתעלמת מהן כדי שיתאימו לטלנובלה שיצרת.

black scar1

New member
לגבי הפסקה השניה - כל מילה!

לגבי המשפט הראשון- אני דווקא מאמינה שהם כן ניסו להיות חברות, לפחות אחרי שנטלי חזרה. אולי נטלי ניסתה להתפייס איתה משיקולים טאקטים נטו (שהיא תהיה עם דאנג) ואולי כי היא באמת רצתה להיות חברה שלה. קשה לי להאמין שהם המציאו את ההתפייסות הזאת בשיחה בוילה יש מאין. מה גם שכשנטלי דיברה על זה שהיא לא קיבלה חיבוק וכו'- היא אמרה שהיא קיוותה שיהיה לה את זה עם יוליה והייתה על סף דמעות.

black scar1

New member
אה, ובנוסף- נטלי לקחה את יוליה

לפרס של המקלחת- מה שמחזק את הטענה שהיא ניסתה להתחבב עליה.

למעלה