ראש גדול - הסיום!

Aviad1987

New member
ראש גדול - הסיום! ../images/Emo77.gif

ההודעה הזאת נכתבת בשם בן ובשמי - מנהלי הפורום. אנחנו רוצים להתחיל בתודה עצומה לכל המשתתפים בפורום, במיוחד לכל השחקנים שמצאו לעצמם זמן להיכנס ולהשתתף בצורה מלאה בפורום ובדיוניו. תודה גם לכל אלה שידעו לשמור על הסדר ולכל אלה שלא - אני מקווה שאתם לומדים לאט לאט להיכנס למערכת של תפוז
הסדרה- אין ספק שמדובר פה בסדרה מצויינת לבני נוער, ואפילו להרבה אנשים גדולים יותר שהצליחו להתמכר לסדרה. הפרקים הכיפיים, המשחק הטוב והמפתיע של כל השחקנים והעלילה המיוחדת! כולנו תקווה שתהיה עוד עונה (עוד לא ידוע לכל הסקרנים). בקיצור, היה לנו כיף גדול... תמשיכו לבקר
בן ואביעד - המנהלים

סידרה מצויינת../images/Emo41.gif

אני רוצה לומר, שאני התמכרתי לסידרה הזאת. סוף סוף הפיקו בטלוויזיה.... סידרת נוער.... שמדברת אלינו בגובה העיניים, מה שעובר עלינו באמת, בחי היום יום שלנו... באמת תודה לכל השחקנים....... שנכנסו לפורום.... וענו למסרים... היה כיף..... מקווה שימשיכו להיכנס.... פעם ראשונה , שאני נכנסת לפורום.... והשחקנים שמופיעים בסידרה.... משתתפים בפורום. הפורום ממש טוב....... מצויין....
באמת אני מקווה שתיהיה עונה שנייה..... או סדרות באותו סגנון.... אני בטוחה שזה יהיה ולכל מי שחטף/ חטפה שפעת... תיהיו בריאים לספיר, גור, אלמה.... החלמה מהירה. ניפגש מחר... עם כל השחקנים.......

ayeltush1

New member
יהונתן ככה אתה בוגד בי ??...חחח

מחמיא כל הזמן לכולם ושוכח אותי נפגעתי קשות חחח סתםםםםםםםםם בצחוק מתההההההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אוהבת אותךךךךךךךך תמיד תמיד
יהונתן--------> טבעי שלא תשלוט בעצמך!!!

חח יהונתן אני פשוט מאוהבת בךךך

אין אתה פשוט..מושלם..חח אין לי מילים אחרות!!! פשוט מאוהבת בך.

ayeltush1

New member
אני גם רוצה לברך תשחקנים חח כנסו

אוף איזה באסה אני לא היה מחר כאן....... רק לי קורה תדברים האלה חח אני והמזל שלי חח אז אינה סיכום קטן חח לכל השחקנים של ראש גדול: אתם הכי מתוקים שבעולםםםםם אחד אחד היה הכי כיף שבעולם לדבר איתכם בפרטי ובפרום אתם ממש מוכשרים,יפים ומצחיקים והאירוחים שלכם היו הכי מדהימים בעולםםם קודם כל ספיר שרון אלמה ומיכאלה אתם כאלו ילדות יפות פשוט כוסיות שמחתי להכיר אותכם ממש מוכשרות ומתוקות מואאהההההההההה!! לתום רועי ואדם אתם כאלה הורסיםםםם מתה עלייכם בהצלחה בהמשך ובבגרויות ואדם בהצלחה עם החברה החדשההההההההה!!1 שמחה בשבילך!! לגור אחי המתוקקקקקקקק ההיתה אח הכי חמד בעולם חח אתה עדיין תישאר בשבילי אחי לנצח אתה ממש מוכשר ומתוקק מתה עלייך וד"ש ענקי והכי גדול ליהונתן חיים שלי חח בעלי המתוק והכי יפה שיש מתה עלייך אני מאחלת לך בהצלחה בצבאאא אני יתגעגע מאוד מאוד !! שמור על עצמך אתה מדהים ואני עדיין חושבת שיש לך קול מדהים ושאתה יכול לנצל את זה ללהקה צבאית אתההה פשוטטטט מותקקקקקקק לאב יווווווווווו היתה ממש אחלה של סידרה נהנתי מכל פרק פשוט קרעתם אותי מצחוק עם כל הקטעים של אלחנן ויהונתן היה סידרה מעולה אני מקווה שתהיה עונה שנייה ושתופיעו בעוד כמה סדרות כי אתם מדהים!!! אוהבת אותכם המון המון המון המון איילת נ.ב תישארו פה לנצח חח גם אחרי הסידרה !!!

ayeltush1

New member
ליהונתן בלבד~~!!

נשיקה|
יהונתן
I LOVE YOU!!
ולכל שאר השחקנים זה בשבילכם: יהונתן אתה הילדם הכי מתוק בעולם!!
אני מתה עלייך הכי שבעולםםםםם!!
על הכל!!!
אתה בשבילי
הכי גדול והשחקן הכי מוכשר!! בהצלחה בצבא אני יתגעגע שמור על עצמך באהבה איילת אישתך חח!!!

ayeltush1

New member
חח ושחכתי תחתימה ------->

יהונתן החתימה בשנבילך מואההההההההה

ayeltush1

New member
רועייקושששש מתה עליך תודה לך!!!

מה קורה? יהונתןןןןן ענה לי יש לי כבר 20 מסרים מיהונתן ומגור איזה 15 חח אני מאושרתתתתתת מתההההה עלייכם תודה שאתם עונים לי לאב יווווווווווו אוהבת אותכם המון איילת

למעלה