ראש גדול - הסיום!

°°NaTaLi°°

New member
לאאאא רוצהההההה

עוד לא הפנמתי שנגמר לא רוצה לא רוצהההההההההההה

ayeltush1

New member
כדאי שתשמחו קצת ביגלל שניגמרה...

הסידרה ראיתי שיש פה הרבה שאוהבים תשיר שלנוווו אז כבר במרץ מתחילים הצילומים של העונה ועוד מעט היה עונה שנייה אז על תשכחו ליראות השיר שלנו סידרה מנצחתתתתתתתתתת מקווה שזה קצת שימח אותכם חח

Aviad1987

New member
השיר שלנו - הדור הבא

בפברואר מתחילים הצילומים, במרץ תעלה העונה השניה. אני מקווה שאחרי תעלה העונה השניה של ראש גדול
ככה לא נפסיד כלום.

ayeltush1

New member
במרץ אני הולכת ליפגוש לאולפנים

ליראות תשחקנים אני אפילו בקהילה של יובל אברמוביץ שמשחק את רועי בר אני מעריצה תבנאדם הזה בנשמה חח אני גם מתכתבת איתו במייל תהיו חברים בקהילה שלו: www.yuvalyuval.coo.co.il זה הקהילה הכי יפה בעולםםםם ואנחנו 127 חבריםםםםםםם איזה מגניב החלום שלי זה לפגוש את יובל אברמוביץ ובקורב זה היתגשםםםםםםם!! וזה יובל ---------->

אני מזדהה איתך

הלוואי שגם אחרי שיתחיל השיר שלנו עונהה שניה יתחיל גם העונה השניה של ראש גדול !!! אגב רוצה להתכתב??

ayeltush1

New member
בכיף ויקי מה קורה?........

זה אייסיקיו שלי עם בא לך תיכנסי.. ולכל משרוצה לדבר!!! 345205086 אבל אני עכשיו לא היה באייסיקיו אני הולכת לצופים....... אוףףף אני לא היה כאן בחמש וחצי איזה ביאוס יש לי צופים וזה פעולה ממש חשובה שאסור לי לפספס !!!!

Pucca in love

New member
זה נגמר!!!!!: (

הסדרה הייתה מהממת!!!! חבל שזה נגמר והלוואי שתיהיה עונה 2!!!!!!!!!!!

ayeltush1

New member
אנשים אני ממש חייבת לאוףףף ....

תהנו בחמש וחצי כיף לכםםםםםםםםםםם שאתם יכולי להישאר יהונתן מתה עלייךךךךךךךךךך ביי תענה לי בפרטייייייייי נשיקותתתתתתת איילת

JustME79

New member
לכל השחקנים..

כל מה שיש לי להגיד זה שאתם שחקנים מצויינים ובכלל ילדים מדהימים. הסדרה עצמה ממש יפה, הרעיון, וגם זה שהיא בגובה העיניים וזה יותר אמיתי מסדרות אחרות, אהבתי את כל הסדרה חוץ מההגזמות ומהדברים האלה שכאילו מה שהשחקן רוצה שיהיה...אין לי מושג איך להסביר את זה, חבל גם שלא עשו קצת יותר פרקים, ומפרטים קצת יותר. ו...יש לי כמה שאלות: 1)שמעתי שבסוף תהיה עונה שניה, זה נכון? (הלוואי הלוואי הלוואי) 2)העגיל בגבה של יונתן הוא אמיתי? 3)הקעקוע של בועז(ברח לי השם שלו במציאות) אמיתי? 4)זה נכון שצנזרו קטע של איילה? 4)לאדם- קיבלת הפעם את המסר ממני? כי הבנתי שנמחקו לך כולם, אז שלחתי שוב...אם כן אז פליזזז תגיב לי!!!! מתה עליך... מקווה שתענו לי! אוהבת, שיר!

JustME79

New member
עוד שאלה- לרועי

רועי, בסדרה קשה לך אפילו לריב...לא יודעת שהיית אמור לריב עם אדם לא עשית את זה כזה רציני חח...גם במציאות אתה כזה ילד טוב..?

למעלה