ראש גדול - הסיום!

הסוף... :(

רציתי להגיד גם תודה בשמי לכל האנשים המקסימים שכל כך אוהבים וכל כך מפרגנים... בשבילי כל יום להיכנס לפורום היה כייף לא נורמאלי וחוויה מקסימה לשמוע את המחמאות של כולם-פשוט היה לי כייף! אז תודה רבה רבה לכולכם ולבן ואביעד שהשקיעו ושמרו על הסדר בפורום... עוד הפעם תודה... :) אוהבת, אלמה

™baMba

New member
../images/Emo24.gif

את כזאת חמודה, שיהיה לך בהצלחה בהמשך, אני רוצה להמשיך לראות אותך על המסך הקטן, את נראית ממש אמינה!!.. :) יש דרך לשמור איתך על קשר? אה ועוד שאלה, את תשארי בפורום, כאילו.. יש טעם לשלוח מסרים?

inbar w

New member
---------->

שחקנים מוכשרים... סידרה יפה [= חבל שניגמר...!

אלמה סחטן על הנשיקה בסוף...

ובאמת אני רוצה לומר לך ולכל השחקנים העברתם לנו חצי שעה בכיף כל יום (אלמה במיוחד את, כולכך מתוקה) וכואב שזה ניגמר, מחכים כבר לעונה הבאה. אריה.

איזה מדהימה את!!!!

גם אנחנו אוהבים אותך מאוד מאוד מאוד מאודדדדדדדדדדדדדד!!!
ושתידעי שאנחנו כשניכנסנו יום יום לפורום וראינו אותכם מפרגנים, עונים להודעות שלנו, ומעריפים אהבה, זה היה באמת כיף לא נורמאלי...!!!!סורי שידברתי בשם כולם..... אני אוהפת אותך מאוד מאוד...!!! ~הילה!~
ענק ממני...

לינוי

New member
סידרה מצוינת וטובה

עוף ראש גדול ניגנר ואני כל כך רוצה ליראות את ראש גדול עוד פעם ואני רוצה שהיהי עוד פעם ראש גדול אני עוד רוצה שהיהי ראש גדול בעוד עונה חדש ויפה

yinon1993

New member
פרק סיום גרוע

מה זה הפרק הגרוע הזה???? מה היה כל הקטע עם אלחנן והגן? איפה איתי ואיריס נעלמו???? איפה המורה לבלט? מה קורה פה? ולמה זה היה כל כך קקצצצררררררר .

למעלה