רכב

לופוס

New member
רכב../images/Emo41.gif

שלום לכולם, לפני שנה רכשתי רכב עם המון חששות, מי יעזור לי בכול הקשור לרכב חדש (אני רווקה ואין שום גבר שיכול להיות לצידי ושיוכל לענות לי גם לשאלות הכי טיפשיות שבעולם לגבי הרכב) פניתי לאירגון נכי צה"ל ושם אמרו לי תיסדרי לבד( חפשי את החברים שלך) למי אני יכולה לפנות? אולי זה נישמע טיפשי אני נוהגת כבר שנה ואני כול הזמן מפחדת להיתקל בבעיה אני מפחדת לשאול במוסך כי ניראה ואני לא ממציאה שיכולים לרמות אותי מבלי שאני אדע (אני נכת צה"ל 13 שנה עם 53% אולי למישהו יש עצה, רעיון, משהו? תודה מראש.

smile2life

New member
הבעיה שלך היא בסיסית לחלוטין

ראשית את זכאית לטיפול פסיכולוגי לצורך התמודדות עם הפציעה אם את מנצלת אותו או לא זה עיניין אחר - בהנחה שאת מנצלת את הזכאות לטיפול הייתי מייעץ לך להתייעץ עם המטפל\ת שלך ולראות איך ממשיכים עם זה הלאה. אם אינך מקבלת טיפול אז את רשאית לפנות לעובדת שיקום שלך ולבקש טיפול פסיכולוגי בכדי להתמודד עם קשיי הפציעה ואז לדחוף את כל נושא החששות. אישית אני חושב (ואני לא מכיר אותך) שאת יכולה להתמודד עם נהיגה ועם בעיות שיצוצו כמו לפחות עוד מיליונים של נהגות בודדות ברחבי העולם. אני לא רואה קשר בין אחוזי הנכות שלך לבין החשש. אני ממליץ לך להעזר בטיפול פסיכולוגי בכדי לטפל בבסיס ההבעיה שזה החששות שלך משר למצוא תירוצים. מני

שני 4

New member
לופוס שלום ../images/Emo20.gif

שמי שני, ןאני גם נכת צה"ל,וגם ברשותי רכב (וולוו שזה לא רכב קומפקטי) אני מציעה לך ראשית: בכל בעיה שאת נתקלת ברכב עליך פשוט מאוד לפתוח את ספר הרכב, וגם כך את לומדת יותר על הרכב ועל הפונקציות שלו 2. אני מציעה לך שאין ברירה לא לפחד ולשאול במוסך אם יש בעיה ? אני מאמינה שזה מוסך מכובד. 3. אם יש לך חברות שנוהגות או לחילופין אחים ,דודים בעלי ניסיון "ברכבים" מדוע לא לשאול אותם ןלבקש עזרה? לא הבנתי איך נפצעת? את מתפקדת עצמאית ? תודה ובהצלחה שני

dos1

New member
לגבי חששות

אם את חברה באחד מבתי הלוחם אני בטוח שאפשר למצוא נכים אשר ישמחו לעזור גם עם שאלות לשאלות "הכי טיפשיות שבעולם לגבי הרכב". לגבי חששות כאשר הן מגזמות ומפריעות לתפקוד היום יומי יש לפנות ליעוץ מקצועי.

לופוס

New member
לא הבנתם אותי.../images/Emo10.gif

ראשית כול אני לא חברה בשום בית הלוחם כי אני גרה בבאר שבע הבעיה היא לא גופנית הבעיה בעיקר היא שאני מרגישה שניכנסתי לעולם הגברי ואין לי שום מושג , למשל במכניקה , אני יכולה לפתוח את הספר ולילמוד ממנו, אני לא מפחדת לנהוג אני פשוט מעלה נקודה שקצת מפריעה לי( כניראה שהיו לי ציפיות שמישהו יתן אזשהי עצה נחמדה במקום לומר לי ללכת לפסיכולוג .( כבר הייתי אצלו בלי שום קשר לרכב) דניאלה.

baryo2

New member
אל תדאגי

הזמן יעשה את שלו, כל ההתחלות קשות, אבל עם הזמן תתרגלי והכל יבוא על מי מנוחות. את חוששת שיעבדו עליך? מקסימום מה יכול להיות? אז רימו אותך. אל תדאגי את שלך לא יוכלו לקחת ממך ומה שלא שלך לא יעזור כלום הוא לא שלך. תחיה עם בטחון והכל יהיה בסדר.

לופוס

New member
איפה לומדים......./images/Emo39.gif

איפה לומדים לא לדאוג, נכון כול ההתחלות קשות אבל הם לא חייבות להיות כך עם יש מישהו שיכול לעזור לתת עצה טובה .......דניאלה.

למעלה