רמז למעטפה של יום שני

• פותח הנושא etii2
  • פורסם בתאריך

sweetgirl3

New member
מי הולך לחפש את המעטפה? ../images/Emo9.gif

אני לא הולכת.. למי שהולך בהצלחה :)

אני יודע איפה זה

זה נמצע בכיכר רבין שלפני פטירתו של יצחק רבין היה קרוי כיכר מלכי ישראל אם אתם לא מעמינים על תעמינו הפסד שלכם 1,100 ש"ח

למה הם לט מראים איפה זה ?

נו איפה זה כבר ניגמר רשום לחסיפת המקום לחץ כאן אני לוחץ ואין כלום זה ניכנס לקקטע של אתמול

elilan

New member
יגנובים אני יודע איפה

זה נמצא במלון המלך דוד חחחחחחחח בירושלים1!!!

נאור165

New member
מצאתי

זה בגבעת שעול אני כבר לקחתי את הכסף חחחחחחחחחחחחחחחחח

RoieL

New member
בואו לעמק חפר

מגניב פה

אור כ

New member
מצאתי היום את הכסף אבל לקחו לי אותו

מצאתי היום את הכסף אבל לקחו לי אותו מהיד. בבקשה תקראו כולם. טוב, אז קוראים לי אור והיום הגעתי לשם באופניים. לקח לי יותר מ-40 דקות(!) להגיע לשם באופניים בשמש הקופחת הזאת. בסוף הגעתי וזה היה ליד גרם המדרגות של בית העירייה ליד המצבה/אנדרטה של רבין ז"ל. טוב אז השידור עוד לא התחיל, אך אני התחלתי לחפש. אחרי כמה דקות מצאתי את זה מאחורי העמוד האדום הזה שמכבי האש מוציאים ממנו מים. הוצאתי אותו מהמקום, ואז המנחה רצה אלי ולקחה לי אותו מהיד בטענה שהשידור עוד לא התחיל. איך יכול להיות דבר כזה??? מאיפה אני צריך לדעת שצריך לחכות לתחילת השידור??? קראתי את התקנון ולא היה שם שום דבר!!! איך אתם הייתם מרגישים במקומי???? כל אחד אחר במקומי היה לוקח ישר את הכסף!!! בסוף אחד מתולתל עם חולצה בצבע תכלת אם אני לא טועה מצא את זה מתחת למכונית. אבל אני מצאתי את זה קודם והכסף מגיע לי!! אני התעוררתי מוקדם בבוקר, לקחתי את האופניים והתחלתי לנסוע בשמש הנוראית הזאת עד לשם! ממש ביזיון!!! איך אתם הייתם מרגישים במקומי?? נכון שזה לא הוגן???

טיפש איך לקחו לך תכסף

היא צודקת לא התחילו לא מגיע לך כי בעצם זה צריך להיות אקשן ולא סתם משחק משעמם אני מיצדך הייתי מתלונן באתר תפוז והם יפצו אותך באחד מהדברים שיש להם בתפוז קניות {נגן MP3 } אולי לא בטוח שיפצו אותך אולי לא ישימו לב אליך

אור כ

New member
מה טיפש מה?

אני אשם שיש לי עיני נץ ומצאתי את זה בשניות??

שיר ורד

New member
תגיש תביעה בבית הדין לתביעות קטנות

צרף לתביעה צילום של המודעות על הפרס, אם יש מישהו שיכול להעיד לטובתך, (כלומר שמצאת את המעטפה והיא נלקחה ממך בכוח) זה יוכל לעזור לך לזכות בתביעה.

רווית30

New member
היי אור אמרו שהוא מצא את זה גם אני

הייתי שם איתך ולי לקח 45 דקות להגיע גם אני לא מאיזור....... למה לא אמרת שם כלום? למה שתקת?

אור כ

New member
אבל את לא נסעת בשמש באופניים?

וראית אותי אולי? הייתי עם חולצה אדומה. גם בסרטון שיש באתר אז כשהמנחה אמרה לכולם לרדת למטה אז רואים אותי יורד עם פלאפון באוזן וחולצה אדומה.

אור...

אני במקומך הייתי שותק וכשיתחיל המשחק הייתי לוקח את זה... למה לא סיפרת לאף אחד כדי שהוא יוכל לזכות
כמו לי למשל
היית עם חולצה אדומה נכון

למעלה