רציתי לשאול את כולם משהו..

רציתי לשאול את כולם משהו..

בגלל שעוד מעט הסידרה נגמרת והרבה אנשים כתבו כל מיני דברים על זה.. מעניין אותי לדעת.. איך תרגישו? תרצו המשך? תמשיכו להיכנס לפורום? או סתם מה דעתכם על זה שהסידרה עוד מעט נגמרת.. אשמח אם תשרשרו תגובות! :) אוהבת, אלמה :) נ.ב סליחה שפתחתי הודעה חדשה!...

תשובותתתת

בטח שנרצה המשך....אנחנו מזה עצוביםםםםם הייתה אחלה סידרה ואחלה תגליות של שחקנים נהדרים.... חבלללל שהסידרה נגמרת היה כזה יפה כזה מרגש,והיה ממש כל מה שאנחנו בני הנוער חווים בחיינווו........ממש ממש ממש הייתה סידרה יפה... אם תיהיה עונה יפה זה יהיה ממש מוצלח כי 50 פרקים זה ממש טיפונת,כבר מיד שנקשרים לסידרה היא נגמרתת.. אני לאמ יודעת מה עם כולם אבל אני אמשיך לבקר בפורום ואני מזה מקווה שגם אתם השחקנים אף על פי שלא יהיה עוד את ראש גדול... אני מזה שמחה להיות בפורום הזה.... ווואתם אחלה שחקנים באמתצ,עם יכולות מדהימות,קישורים מדהימים,נחמדות רגישות והכל....תודה לכם שהקדשתם מזמנינו...... וזהו הדבר היחחיד שנותר לי לומר שהסידרה היתה מ-ק-ס-י-מ-ה!!!!! נ.ב--->סורי שדיברתי בשם כולםםם!!! -הילה-

../images/Emo23.gifאלושש... כנסי תשובוות...

מה קורה מאמייי??? דבר ראשון: ברור שאני ייכנס לפורום גם אם זה ייגמר (ואני חושבת שככה חושבים כולם) השאלה היא אם אתם תיכנסוו..??? לפורום אפילו שהסדרה תגמר..?? דבר שני: כולם פה רוצים עונה שנייה של ראש גדול... כן.. 50 פרקים זה מאוד קצת.. (זה עבודה קשה לצלם) אבל זה סדרה שמתמכרים אלייה... וזה ממש טיפה מבינה??? אוהבת אותך המוני: ספירושששש...........

אלמה אני נכנס רק בישבילך

ברור שאני ימשיך להיכנס וחבל שנגמרת התוכנית אני מצפה לעונה שנייה

ברור שאני רוצה המשך

יהיה לי משעמם בלי פרקי הסידרה, אבל אני בטוחה שיס ישדרו את הפרקים ב-ש.ח אם הפרק של היום נשארו 7 פרקים, התגעגע מאוד. אני מקווה שאתם השחקנים תיכנסו לכאן הרבה, כמובן כמה שאתם יכולים ורוצים.

מה ז"א???

ברור שאנחנו רוצים עונה חדשההההההההההה..ו..מבואסים שעומדת להיגמר הראשונההההההההההההה.. וסליחה?!?!?!? מה ז"א סליחה?!?!? את מוזמנת לפתוח שירשורים כאלה בשפע!!חחחחחחח...

עוד מעט נגמר הסידרה :(

אוקי... אז אני מאוד מאוד מאוד לא שמחה ולא רוצה שהסידרה תיסתיים... אני רוצה ומקווה שיהיה המשך לסידרה... ויש לי גם שאלה... תראי יש לי הוט (וזה לא משהו כמו יאס-בתחום של הסרטים לבני נוער) וחברה שלי מיכרה אותי לסידרה ואני כל יום מקליטה את הפרק שיש.... ורציתי לישאול אם יש מצב שגם בעוט תשודר התוכנית...?!

תשובות!

אני אהיה עצובה.... אני חולה על ראש גדול!!!! כן, אני רוצה עוד עונה! ואם תוכלו להגיד על אודישנים אז... כן, אני אמשיך להיכנס לפורום! ואני ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש עצובה שהסדרה נגמרת! ואלמה, השאלה היא לא אם אנחנו נמשיך להכנס לפורום, כי זה ברור, אלא אם השחקנים ימשיכו!!! אלמה - אוהבת אותך! את שחקנית מעולה!!!!!!!! תמשיכי לכתוב בפורום - והרבה! חחח

מגנוב1

New member
אני רוצה עונה שנייה

אל תורידו את הסידרה רק עכשיו התחברנו בבקשה אלמה תדברי עם הבמאי!!! יש לך איסיקיו???? עם כן תוסיפי אותי ואני יעשה לך חתימה קטלנית מתחלפת עם תמונות שלך!! icq:266262891 msng:[email protected]

מיכל כKן

New member
תשובות>>

אני יהיה עצובה כשזה יגמר!! :( אני יתגעגע! בטח שנרצה המשך! בטח שנמשיך להיכנס..

תשובות לשאלות

אלמה קודם כל שתדעי שאני חולה עלייך ואת שחקנית מ-ד-ה-י-מ-ה ובקשר לשאלות שלך.... אני ממש לא מחכה לזה שהסדרה תגמר כי זאת סדרה ממש יפה וחבל שיש לה כ"כ קצת פרקים ואני יהייה ממש עצובה כשהיא תגמר וגם תהייה לי פתאום משבצת ריקה בשעה 8 כי אני כבר רגילה לשבת ב8 מול הטלוויזיה,ברור שנרצה המשך!!!!,ואני ימשיך להכנס לפורום כל יום כל יום ואני מקווה שאני גם ימשיך לשמור על קשר עם חלק מהשחקנים

צדוקוש

New member
../images/Emo98.gifאלמה תעני לי....

תיראיי אני אהבתי את הסדרה מאוד וחבל שהיא ניגמרת והיתי רוצה שהיא תימשך וחבל שהיא קצרה והלוואי שתהיה עוד עונה רק רציתי לדעת כמה פרקים יש לסדרה?

toxic babe

New member
../images/Emo41.gifאני חושבת ש..

הסדרה היתה טובה (זתומרת עדיין..) אבל למרות זאת לכל דבר טוב יש סוף, והנושא של הסדרה הוא הפרוייקט של היזמות ושסביבו קורה ה-כ-ל. אז זה ימאס, למרות שתמיד יש אפשרות למשהו חדש, עם עוד שחקנים חדשים, עם סיפור חדש ומעניין.

lilo the sexit

New member
אני למשל יבכה בפרק האחרון!

אני ממש יבכהה! ואני ממש יהיה עצובהה!! והחלטתי בגלל שאני ממש אוהבת ת'סידרה להכין לי תיקיה אישית שבה אני אשים ת'תמונות של השחקנים! בשביל שאני לא יתגעגע הרבה ושאני יזכור את הסדרה! יאלה ביו'ש אלמה! ואני מקווה שתיהיה עונה 2!

sarai12391

New member
אלמה כנסי

בטח שנרצה המשךךךך! זו הסידרה הכייייי יפה שישששש!! חבל שהסידרה נגמרת
הלוואי ותהיה עוד עונה...:(

°°NaTaLi°°

New member
אוקי אז ככהה

אני קודם כל יהיה עצובה מאוד ואפילו יבכה והרבה חח ואצרח בכל הבית! וברור שאני ירצה ורוצה המשך זה כל מה שאני חולמת עליו!!!! וברור שאני ימשיך להיכנס לפורום יהיה אשר יהיה!

naor107

New member
רוצים עונה שניה רוצים עונה שניה!!!

תעשו עונה שניה אני מת על הסידרה הזאת הסידרה הכי טוב שיש !!!

למעלה