רציתי לשאול את כולם משהו..

../images/Emo99.gifלאלמה

ברור שאנו רוצים שהסידרה תמשיך אנו רוצים עונה שנייה ויש לי שאלה יש לך איי סיי קיו פליזזז תעני לי דור!!!!!!!

No FeAr GirL1

New member
אוווף...

ממש מבאס שהסדרה תגמר, הייתי רוצה המשך..אבל כמו שאומרים לכל דבר טוב יש סוף!!!! ובטח שאני אמשיך להכנס לפורום..ממש סבבה פה..!

אלמו'ש!!!!!!!!!!

אני נורא יירצה שתהיה עוד עונה לסדרה... נראה לי שכולם רוצים... וגם אם לא תהיה עוד עונה,אני יישמח שהפורום יישאר ואם הוא יישאר אני עדיין ימשיך להיכנס אליו!!!!!!!!!!!!!! אפשר אולי לעשות כמו עצומה כזאת,שכל חברי הפורום,ובכלל מי שרואה את הסדרה,יחתום עליה ואולי צוות יס יקשיב לנו,למעריצים ויעשה עוד עונה יפה ומוצלחת-אמן!!!!!!! לאב יו אלמה, מורנוש דניאלי

פאפי1

New member
המשך לסדרה

שלום אלמה מה המצב זה נדב אממממממ לפי דעתי כדאי לעשות המשך לסידרה לא ממש כדאי אלא רצוי מאד

keton13

New member
תשובות..

ואין כל בעיה שפתחת הודעה חדשה חחח טוב אז ככה,אני ארצה מאוד המשך,וכמובן שאני אמשיך להכנס לפורום:)

לדעתיי...../images/Emo185.gif

לדעתי ממש ממש כדאי לעשות עונה חדשה זה יהיה שווה לאללה אבל תעשו אודישנים לשחקנים חדשים ותוסיפו עוד שחקנים!! כי אני מתה ללכת לאודישנים חח נמשיך להיכנס לפורום ברור אבל אולי יהיה פחות מה לדבר חח וזהוו.. העונה הראשונה הייתה ממש ממש יפה וממש אהבתי אותה..

ברור............

כמה דברים....... 1. ברור שניכנס לפורום!!!!(אני לפחות) 2.את לא צריכה להגיד סליחה בכלל 3. ממש תודה שענית לי על הראיון .... 4. מי שרוצה להכנס לאתר שלי על ראש גדול איפה שפירסמתי את הראיון של אלמה אז..... האתר הוא: mssm.tipo.co.il נשיקות

ואת אלמה?

איך את תרגישי עם סיום שידורה של הסדרה? את תמשיכי להכנס לפורום? מופנה לכל השחקנים...

לאאא...

הסידרה לא ניגמרת אני לא יכול בלי ליראות אותך את ספיר ואת מיכאלה..:(

לאאא...

הסידרה לא ניגמרת אני לא יכול בלי ליראות אותך את ספיר ואת מיכאלה..:(

אלמההההההההה../images/Emo99.gif../images/Emo20.gif

אני ארגיש חרא......ואני בהחלט ארצה המשךךךךךךךךך
ואני אמשיך להיכנס לפורום....

לאלמה....../images/Emo98.gifהמתוקה!!!!

ברור שאנחנו רוצים עונה שנייה!!!! בבקשהה..!! תעשו עונה שנייה! נ.ב אני חולה עלייך.. תעני לי

לאלמה המתוקה!!!

ברור שנרצה עונה שנייה!!! ובאמת זה נורא עצוב שכבר נגמר...
וגם רציתי להגיד לך שאני חושבת שאת מדהימה ושחקנית מצויינת ובאמת את ממש יפייפיה...!!! רציתי לשאול איך אפשר ליצור איתך קשר??? בהמון , המון אהבה , עינת...

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif אלמה מסר דחוף ממני

תודה

אני עצובה........

אני מאוד מאוד מאוד רוצה עונה שניה !!!!! ואני אהבתי את כל השחקנים אתם שחקנים נ-פ-ל-א-י-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inbalz4

New member
עונה שנייה!!!

מזה איך אפשר להוריד סדרה כל כך טובה מהמסך? ???? רוצים ומחכים לעונה שנייה ונמשיך להכנס לפורום כי יש פה אחלה אנשים וגם כי אנחנו רואים בכם גם חברים ואנחנו מתכתבים איתכם דרך הפורום

למעלה