רציתי לשאול את כולם משהו..

stav levi

New member
אממ....נראה לי שאני אמשיך להיכנס...

אני אכנס לאתר! נראה לי שכן....

אביושה

New member
אלמה כנסי לפה שניונת! (וכולם)

כןאני אני רוצה עונה שניה כי הייתי ניצבת והיה מזה כיף!!! אז אני רוצה שוב:)

noachips

New member
עצופה מאודד אני אפילו לא יכולה..

לראות את הפרק האחרון!!! ): אני אראה עד פרק 49 אוףףףףףףףףףףף

תשובות!!!!

ברור שנכנס לפורום שוב!!! וברווווווווווווווור שנרצה עונה שנייה וברווווווווווווווווווווווווווווווווור שאנחנו אוהבים את השחקני (למרות שהשאלה לא הייתה) וברוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווור שאנחנו מתים על הסידרה! (למרות שהשאלה הזאת לא הייתה גם) ואלמה תעני לי בפרטי!

shusha13

New member
כנסו..

אני חושבת שהסדרה הייתה מאוד יפה ומדהימה וזה נורא מבאס שהיא תגמר (כמו כל דבר בסופו) ולפורום אני בטוחה שנמשיך אולי לא יהיה שרשור על הפרק היומי וכו'.. אבל אנחנו מכירים מתכתבים איתכם ואחלה

תשובה לאלמה...

הסדרה הייתה מאוד מהנה מבחינתי.. זו אחת הסדרות הכי הכי מעניינות שראיתי..!!! לא הייתי רוצה שהסדרה תגמר... ונורא הייתי רוצה שתעשו עונה שנייה לסדרה... ואם לא תהיה עונה שנייה... הייתי שמחה לראות אותך משחקת בעוד סדרות מהסוג הזה ויכול להיות שאכנס לפורום אם הסדרה תגמר... בתנאי שהשחקנים ישלחו עוד מסרים והודעות ויכנס ויגיבו לכן... רותם.

korak51

New member
תשובה..

אני יהיה הכי עצובה בעולם כי הסידרה ממש ממש ממש יפה ואני אוהבת כל אחד מהשחקנים ואני מתתהה שתהיה עונה שניהה!!

וואו!!!!

אני ממש ממש שמחה לשמוע את כול האנשים שימשיכו להחכנס לפורום ושרוצים המשך... :) תודה על הפירגון של כולם ועל היוזמה לפנות ל"יס", זה כל כך כייף לראות את כל האנשים שבאמת אוהבים את הסידרה הזאת...:) תודה רבה על המחמאות שנתתם!! ממש ממש תודה! ולמי ששאל: בטח שאני אמשיך להיכנס לפורום ואני אשמח להמשיך לדבר עם כולם! אוהבת מאוד מאוד מאוד, אלמה

ChaRockNroll

New member
אלמממממממממממה

למה סליחה מאמי?? לא עשית שום דבר רע!! בטח שרוצים והוכחה שראית את התגובות של הילדים האחרים מקווה לראות אותך בעונה השניה !!!!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif../images/Emo26.gif../images/Emo36.gif../images/Emo26.gif

אלמה בבקשה תחפשי מסר ממני זה ד ח ו ף

לאלמה ...

היי....אני רק עכשיו נרשמתי לפורום... לא היה לי מושג שאפשר למצוא כאן ת'שחקנים.. אני באמת חולה על "ראש גדול".. בסדרה יש הומור..מקרים מהחיים <שאפשר ללמוד מהם הרבה..> את באמת שחקנית נהדרת....כולכם שם נהדרים! הייתי רוצה עונה שניה לראש גדול....! תעני לי בבקשה...

למעלה