רק רציתי להגיד

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
רק רציתי להגיד

ראיתי עכשיו אנג'ל 1X08 וזה כזה פרק עצוב ):

I will remember you

אחד הפרקים קורעי הלב של הסדרה
היה צריך לשים גם לו בסוף "I need a hug" במקום grr arg

On23

New member
עכשיו ראיתי את 9...

וזה עוד יותר עצוב מהקודם!

מה שעצוב יותר

זה שלא מתרגלים לפרקים האלו לא משנה כמה פעמים תראה אותם... אה, וSMG מגיעה הורדת כובע על הפרק הזה. היא מעבירה מדהים את כל מה שדיויד לא כל כך מצליח

On23

New member
מה זאת אומרת לא מתרגלים?

באפי הייתה מעצבנת בתחילת הפרק, אני מודה, אבל בסוף, ממש מעולה - היא יודעת לבכות ממש טוב. ואת דיוויד אני לא כלכך אוהב הוא דיי אדיש להכל...

התכוונתי

שלא משנה כמה פעמים אני אראה פרקים כמו I will remember you, או את סוף עונה 6, או selfless, הם תמיד ייגרמו לי לצביטה בלב. גם כשאני יודע את כל הפרק בע"פ, אני עדיין לא מתרגל לזה. כמו שאני תמיד מתרגש בomwf.

alonback

New member
אני לקחתי את זה דרגה קדימה

אני לא צריך לראות את omwf כדי לקבל את הצביטה בלב, מספיק לי לשמוע את הפסקול כדי להתפקע מצחוק כשאניה שרה על הארנבים או לקבל צמרמורת שבאפי אומרת שהייתה בגן עדן

On23

New member
פרק 15

קודם כל, דרלה הפכה את אנג'ל לערפד?!?! למה לא אמרו כלום ב"באפי".. וחוץ מזה,לא הבנתי כלום מהפרק הזה,אשמח להסבר (זה הפרק שאבא של קייטי מת)

nick at noon

New member
אני לא מבין

אתה לא ידעת שדרלה הפכה את אנג'ל לערפד? אמור את זה בפרק אנג'ל בעונה 1 של באפי וראו את זה בפרק 21 של עונה 2 של באפי. מעבר לזה מה לא ברור בעלילת הפרק. שד סוחר בסמים (על טבעיים) ומעסיק ערפדים. הוא גם מעסיק את אבא של קייט כעזר במקרים משטרתיים. כשדברים מסתבכים הוא שולח ערפדים להרוג את אבא של קייט. במקביל מוצג הקשר של קייט עם אבא שלה בהקבלה לקשר שהיה לאנג'ל עם אבא שלו.

On23

New member
לא, זה מוזר,

ראיתי את ביקאמינג מלא פעמים ולא שמתי לב לזה... הפרק לא היה מובן כי ראיתי אותו אחרי כמות נכבדת של פרקים ובלי תרגום...:)תודה על ההסבר

On23

New member
זהו, סיימתי

וואו, זה היה טוב!!!!! עונה ראשונה ממש מעולה! איזה סיום נהדר! אומנם ההתחלה קצת יבשושית (אבל בכל זאת מהנה), זה משתפר כ"כ מפרק לפרק.... היה ממש טוב, אני לא מבין למה לא ראיתי את זה עד עכשיו....... מת להתחיל את העונה השנייה, הבנתי שהיא העונה הכי טובה של הסדרה.

On23

New member
אגב,

רק לי הפתיחה מפריעה? זה נראה כאילו עשו את זה בצייר או משהו

On23

New member
ושוב אני עם החפירות

איזה פרק של אנג'ל דורג ל18?

On23

New member
ראיתי בIMDB

שיש פרק שמדורג ל-18, וזה מוזר מאוד

nick at noon

New member
אתה מתכוון שמומלץ לצפיה לבני 18 ומעלה?

(זה לא ממש ברור ממה שכתבת) זה פרק מעונה 1?

Arielcohen

New member
העונה הכי טובה...

השנייה מעולה, כל הסיפור עם דרלה עושה לסדרה רק טוב. השלישית מדהימה... דמות חדשה ומעניינת באה לשנות לכמה אנשים את החיים. הרביעית... או שאתה ממש אוהב אותה או שאתה ממש סובל ממנה. אני שייך לסוג הראשון. והחמישית מוכיחה שהסדרה הסתיימה בשיא, עונה מהפנטת עם טוויסטים מפתיעים. אז מה העונה הכי טובה? האמת, לא יודע.

On23

New member
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון...

של עונה שנייה... קצת מאכזב, הקטע עם האביר והסוסים היה מטופש. אבל פרק חביב בסה"כ, פתיחה ראויה. יש שם קטעים ממש מעולים:אנג'ל שר, קורדיליה ווסלי עם גאן, ועוד כמה טובים...

On23

New member
דווקא הבנתי

שהשלישית יותר מתאימה לתיאור הרביעית.

למעלה