רשגה 4 - הפרק האחרון ומקווה שגם

ילד רע 16

New member
רשגה 4 - הפרק האחרון ומקווה שגם

לסיום הסדרה. הפרק ישודר מחר, נקווה שיעבור מהר. יאללה, הכל לכאן.|מנורה|

chuti

New member
לא מתרגשת אבל קצת מבאס שנגמר

לדעתי הייתה עונה טובה. היה מעניין:) נהנתיי :) וזאת דעתי אז אל תנסו לשכנע אותי ההפך

chuti

New member
אל תכתבו את ההודעה בכותרת

כי לא ראיתי עדיןן!

shay08

New member
נגמר../images/Emo7.gif

אז לדעתי זאת הייתה העונה ה-כ-י טובה מכל העונות, הרבה עניין, מתח, ממש ממש אהבתי, צפיתי בכל פרק
אני מאוד מקווה שתהיה עונה חמישית. אולי נעשה עצומה?

רותוש123

New member
וואיי איזה פרק יפהה..

איזהה מוזר שראש גדול נגמרר... הלוואי ויעשו עוד עונה.. ואני בעד עצומה - לעשות שתיהיה עוד עונהה.. זאת באמת הייתה העונה הכי יפהה.. אין והכי אהבתי את דבש ולירוןן הם כל כך מתאימים =]] חחחח מקווה שיעשו עוד עונהה... =] ואיזה עצוב שנגמר...

כל אחד והדעה שלו אל תגידי לי ממש לא

אני מביאה את הדעה שלי את לא יכולה להתווכח איתה . :]

ילד רע 16

New member
באיזו זכות את אומרת לה "ממש לא"?

ובשם אותה הזכות יש לה זכות להגיב, את יכולה לומר מה שבא לך אבל לא להשתיק אותה פעמיים. בפעם אחת זה היה כשכתבת "ממש לא!" בפעם השנייה זה עכשיו. ובשם אותה הזכות היא יכולה להגיב כרצונה, ושימי לב שבך היא לא פגעה. אלא ההיפך. את השתקת אותה.

chuti

New member
מה השתקתי? מכיר את הדבר חופש ביטוי?

אני אגיד מה שבא לי זכותה לא להקשיב לא אמרתי לה שאין לה זכות להגיב ומה הקשר השתקתי? (שוב) ועדן? אל תתערב תעשה לי טובה

תגידי מה שבאלך אבל אל תתווכחי עם הדעה שלי

כי זה מה שאני חושבת. והילה זה לא שאני לא מקשיבה אני קוראת את זה... אם היית אומרת לי את זה ככה לא הייתי מקשיבה אבל אני קוראת את זה .את לא אומררת לי לא להגיב אבל לדברים שאני מגיבה את אומרת "ממש לא " כאילו שאין אנשים שחושבים כמוני ... אני אומרת את הדעה שלי ופשוט אל תגיבי לי בהודעות כאלה כי את אומרת "ממש לא "לדעה שלי . אולי את חושבת משהו אחר אז תגיבי בכיף שלך אבל לא להודעה שלי ולדעה שלי . ועדן דווקא צודק . ואני אגיד לך מה , זכותו להתערב. כמו שאת "מתערבת" נגיד בדעות שלי (אמ לא רוצה לצאת מגעילה אבל זה ככה) ככה הוא "מתערב".

את יודעת מה אולגה?!

ממש נשבר בלי להעליב או משהו נשבר מהאווירה שאלה שלא אוהבים את ראשגה פה הורסת תפורום וההודעה הזו מכוונת גם אלייך הרוב פה אוהבים את ראש גדול ובגלל זה מן סתם הם בפורום ראש גדול ואת ממש לא הולכת לשנות את הדעה שלנו אם אתה לא אוהבת תלכי!! אף אחד לא מכריח אותך להשאר פה כל הקיטורים שלך וכל האנטי והשלילי שלך הורסים את האווירה בפורום זה פורום ראש גדול לאנשים ש א ו ה ב י ם ראש גדול לעמותך בקיצור תפסיקי להרוס תאווירה בפורום מיצינו...

למעלה