רשגה 4 - הפרק האחרון ומקווה שגם

שירי116

New member
וואלה וואלה!XD../images/Emo205.gif

אה נכון באמת 2 הסופים דומים בשניהם כל הזוגות כזה התחברו, והיה מסיבה, והצטלמו כולם יחד ואמרו משוה ובקיצור זה באמת היה דומה... חחחחחח בטעות (או שלא
) כתבת בת מצווה ליונתן במקום בר מצווה

שירי116

New member
היה נחמד שהכל../images/Emo205.gif

נגמר בכזה סוף טוב, לא ידעתי למה לצפות וגם לא רציתי לצָפּוֹת אלא פשוט לראות. אבל הם מיצו את זה, עוד עונה יהיה סתם משעמם, עדיף סדרה חדשה... וגם זה ממש לא אותו דבר בלי דמויות מעונות שעברות

אוקיי אני טיפה מרחיבה =]

היה נחמד עם הקטעים של קשת .. ושהיא חיבקה את אמא שלה אבל כל הקטע הזה עם המפעל והמסמכים ועם הרובה זה היה כלכך מהר ונגמר כלכך מהר שזה נראה כאילו שעשו פלשבק למשהו . פשוט זה לא נראה טוב שהם שמו הכל בפרק אחד . אבל אהבתי את הקטע עם הטרמוס (ככה רושמים את זה?) בסוף XD

shay08

New member
לדעתי,

מה שצריך זה לעשות זה ככה: לעשות סדרה חדשה, עם שם חדש, על אותו רעיון, בית ספר, מזימות, תככים, בדיוק כמו שהיה השנה, ואפילו יותר יפה. וגם, שיקחו את השחקנים של העונה הזאת [מי שירצה להמשיך] ובנוסף עוד שחקנים. עדיף ככה, כמו שהיה ב'המורדים' וב'פלורנסיינטה'.

ילד רע 16

New member
אבל לא הבנתם שהשחקנים הרסו את הסדרה?

המייקל לואיס ורוני דואני הגרועים האלה, והקוזו המעצבן הזה, וכל העלילות הקיטשיות (שזה בנוסף) - הרסו הכל.

חמוד תשמע חצי מהפורום פה לא חושב כמוך

ואתה ממש לא הולך לשנות את הדעה שלנו אם אתה לא אוהבת תלך! אף אחד לא מכריח אותך להשאר פה כל הקיטורים שלך וכל האנטי והשלילי שלך הורסים את האווירה בפורום זה פורום ראש גדול לאנשים ש א ו ה ב י ם ראש גדול לעמותך בקיצור תפסיק להרוס תאווירה בפורום מיצינו...

ילד רע 16

New member
חמודה אולי לא הבנת אותי וזאת באמת תגובה

אחרונה אבל הגבתי למשפט הזה שלה "וגם, שיקחו את השחקנים של העונה הזאת [מי שירצה להמשיך] ובנוסף עוד שחקנים." ואמרתי שלא לללללדדדדדדעעעעעעתתתתיייי כי... ונמקתי יומטוב

shay08

New member
ממש לא הרסו!!!!

מייקל ממש משחק נחמד, כאילו הוא באמת משחק את הנער שמסתבך וכאלה.... ורוני מוסיפה משהו חמוד לסדרה, לפעמים יש לה קטעים מצחיקים
כל השחקנים טובים...קמיטל שחקנית ממש ממש ממש טובה, וגם ספיר, וגם דבש, וגם מייקל, וגם אלדר, וגם רועי וגם תותי שהיא ממש ממש טובה, ובאמת הקאסט שבחרו פשוט מעולה...

chuti

New member
אל תגידי ממש לא

שלא יקפצו עלייך פה . אני בטוחה שכולם יודעים טוב מאוד מי

chuti

New member
תחתכו

אל תגיבו יותר להודעות הריב פה מי שמגיב סתם מחפש לריב עם מישהו אז די

למעלה