שאאאלום

omer719

New member
ואיפה המקש שליטה במוחות שלכם?

אני פועל לפי ההוראות של תפוז, אני לא יכול להכריח אנשים לכתוב יפה, ואם תסתכל טוב כשאתם כותבים על מתמודדים בשפה פחות יפה ולפעמים פוגעת אני לא אומר לכם כלום כי זאת ביקרות בנוגע לנושא, אבל פה אני כבר צופה את הויכוח שהולך להתפרץ פה וכבר אנשים מתחילים לדבר לא יפה, אז אני מנסה לעצור את זה בשביל למנוע חסימה של אנשים ומחיקת הודעות מיותרות. בואו נדאג שהדיונים ישארו ברמת התוכנית עצמה או דיוניים כיפיים ונחמדים ולא של מריבות על פסים אישיים ואני לא אצטרך לבקש מכם שום דבר. ובייחוד ממך כי אני באמת חושב שיש לך פה הודעות איכותיות, ואני מסכים עם רוב הביקורת שאתה מעביר פה על המתמודדים בוילה...

omer rasivi

New member
צודק זה שמעליי

אתה לוקח את התפקיד קשה מדי. תן לפורום לזרום ואם עוברים את הגבול אז תתערב. זה מה שאני הייתי עושה לפחות...

יניבל1

New member
אם כבר רון פתח אשכול

אז תעדכן אותו לגבי מה שדיברנו במייל (על האשכול היומי ואשכול הרכילויות הדו שבועי) אני כותב לך לכאן כי אני ממש שונא להתכתב במייל של האתר

omer719

New member
האשכול היומי עלה...

הוא ירד מעט למטה אבל בכותרת כתוב כמו שהצעת ואפילו נתתי לך קרדיט. ואת האשכול רכילויות אני אעלה מחר ונראה איך זה יתפוס. אם לא התכוונת לזה ככה אז תסביר לי שוב בבקשה.

יניבל1

New member
הכרוונה היתה

שתתאמו בינכם יענו אם אתה עכשיו מעלה אשכול על יום 4, ומחר זה יום 5 ואתה נכנס לכאן רק ב-12 בצהריים , אז זה אומר שבמשך 12 שעות הודעות שמיועדות לאשכול של 5 יתווספו לזה של 4 ויהיה עומס מיותר , ככה שאם רון יכנס ב7-8 בבוקר הוא יפתח כבר את האשכול של 5 ויחסוך כמה שעות טובות

omer719

New member
../images/Emo45.gif אני מבטיח כול יום.

(חוץ משבת!) לפתוח את השירשור הזה בבוקר.

רוווווון!

ברוך הבא חבר! אני כבר מכיר אותך מפורום "הישרדות". שיהיה לך השתבות מהירה ונעימה

רון... בהצלחה לך ../images/Emo13.gif |פסטרמה|

אתה אמור להכיר אבל אם פתאום נתקפת באיזה אלצהיימר או משהו בסגנון אז- נוגה, 13 ממרכז הארץ... בהצלחה בתפקיד!

ילד רע 16

New member
הי רון, ברוך הבא לפורום ולניהול :)

משעשע שחברי הפורום "וותיקים" (כן באופן יחסי) ממנהל פורום, שרק היום הגיע
בהצלחה, אני עדן אגב

stp51

New member
הלכתי לאיבוד../images/Emo53.gif

מחפשת איך להכנס למפרץ האהבה
מישהו יכול לצרף לינק לכניסה,
אם פגעתי, לא התכוונתי

stp51