שאלה בנוגע לתחילת הליך מדורג

שלום, מקווה שאוכל למצוא מענה כאן לשאלתי. כחלק מהמסמכים שצריך להגיש לפתיחת התיק להליך המדורג רשום שצריך להביא מכתבים ממשפחה חברים וכו'. אני חיה ללא משפחה בארץ, ובעלי היה כאן בארץ פעם אחת מתוך השנה וחצי שאנחנו מכירים (מטעמי נוחות של שנינו אני טסתי אליו בעיקר) בביקור הבודד הזה לא נפגשנו עם חברים שלי. האם מכתבים מחברים שמכירים את הזוגיות שלנו אך לא פגשו אותו תופסים או שמא עדיף להביא מכתבים רק מהצד שלו? כי שם כל המשפחה והחברים מכירים אותי (ארה"ב). תודה מראש!

העיקר

שלום, מקווה שאוכל למצוא מענה כאן לשאלתי. כחלק מהמסמכים שצריך להגיש לפתיחת התיק להליך המדורג רשום שצריך להביא מכתבים ממשפחה חברים וכו'. אני חיה ללא משפחה בארץ, ובעלי היה כאן בארץ פעם אחת מתוך השנה וחצי שאנחנו מכירים (מטעמי נוחות של שנינו אני טסתי אליו בעיקר) בביקור הבודד הזה לא נפגשנו עם חברים שלי. האם מכתבים מחברים שמכירים את הזוגיות שלנו אך לא פגשו אותו תופסים או שמא עדיף להביא מכתבים רק מהצד שלו? כי שם כל המשפחה והחברים מכירים אותי (ארה"ב). תודה מראש!
העיקר
להביא מיכתבים ללא יחוס . כמה שיותר ניירת . משכנים . סתם חברים . דודים .
לא בודקים מי כתב .
הבדיקה זה לא לעסוק בכור האטומי בדימונה . סתם להקשות על המבקש
בהצלחה

יהושע פקס

New member
מסמכי סף להוכחת חיים משותפים

מסמכי סף להוכחת חיים משותפים
אנה שלום,

מומלץ גם שיהיו 2-3 מסמכים מישראלים אשר מעידים על הקשר, תוכלי להציג מסמכים של קרובים וחברים גם אם הם לא פגשו את בעלך כל עוד הם מאשרים את עובדות הקשר, אופיו וכיו"ב.

באופן כללי, ככל שתציגי יותר מסמכים אשר מעידים על קיומה של מערכת היחסים, כך יותר טוב ויעלו פחות שאלות.

תוכלי לקרוא עוד בנושא הסדרת מעמד לבן זוג זר – נישואים לאזרח ישראלי נוהל 5.2.0008 והמסמכים הנדרשים בקישור הבא:

https://bit.ly/2YEhIwQ

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

למעלה