שאלה לא קשורה!

שאלה לא קשורה!

מישהו קרא ספר טוב לאחרונה ? מעניין כמה אנשים יענו לי. מצטער - קראתי כבר את כל הספרים במדף...

Her Circulation

New member
מממ

סיימתי לקרוא בדיוק את "סידהרתא" של הרמן הסה. אהבתי את ההתחלה אבל מהסוף הייתי קצת מאוכזב. אהבתי יותר את ספרו "נרקיס וגולדמונד". ממ אני רוצה להתיל עכשיו ספר של שלום עליכם :)) היכן ההמלצה כאן . איני יודע :) . את "ענוג הוא הלילה" קראת ?

הממ לא קראתי.

הוא טוב? אני בדיוק עכשיו באמצע של "השטן והעלמה פרים" של קואלו. לפי מה שאמרו לי הסוף של הספר הזה מאכזב. חייבים להרוס לי.

Julian Clary

New member
הרמן הסה!

אני מצטרפת להמלצה! אנא רכש את נרקיס וגולדמונד של הרמן הסה, או חפש אותו בספרייה הקרובה... נהדר, פשוט נהדר

unsure

New member
קראת כבר את הספר של קונדרה?

אם לא... ממש ממש כדי לך!

pop is dead

New member
לא מקורי אבל קראתי את....

צינורות לאחרונה ואני ממש ממליץ!!!! קראתם?

moonkiss

New member
אחלה ספר צינורות...

אוהבת את הכתיבה של אתגר קרת... MOONKISS

New member
ספר טוב של אדם חכם

הספר נקרא "טבלת המחזוריות" של פרימו לוי.בהחלט שווה. למי שלא מכיר אז פרימו לוי הוא אחד מן הסופרים (היהודים) החשובים ביותר.

New member
הספר...

קצת קשה להסביר על הספר. אבל בקצרה פרימו לוי הוא לא בדיוק סופר מלידה. הוא התחיל ככימאי ונושא הכימיה זה מה שמחזיק את הספר וזה על פני השטח. פרימו לוי מתאר,דרך תכונותיהם של היסודות הכימיים,את חייו בצורה מאוד מעניינת,מקורית ומיוחדת. יש עוד הרבה לומר על הספר אבל הכי פשוט יהיה לקחת אותו ולקרוא! קריאה מהנה.

עוד על פרימו לוי

הוא סופר יהודי ממוצא איטלקי וניצול שואה, נושא שעולה בחלק גדול מהסיפורים שלו. אני קראתי רק ספר אחד שלו, והתרשמתי מאד מהוירטואוזיות והגיוון שלו. אמא שלי ואחי לעומת זאת, קראו בשקיקה כמעט כל ספר שלו. בכל אופן, מומלץ.

Connie M

New member
ללא ספק !!! ../images/Emo8.gif

באדולינה \ גבי ניסן... Connie M

moonkiss

New member
אני, אני!!!

ממש אתמול סיימתי לקרוא את ´באדולינה´, ספר ממש טוב, מלמד משהו על ההיסתכלות שלנו על החיים...וטוען שכל אחד יכול להיות מלך...שווה. MOONKISS

Tuesday

New member
בהחלט!

"השטן במוסקבה" (או "האמן ומרגריטה" בגרסה החדשה) של בולגאקוב. עברו שלושה שבועות בערך מאז שסיימתי לקרוא אותו ועדיין לא נרגעתי. זה הספר הכי טוב שקראתי אי פעם. (מצטערת אם ההודעה התפרסמה פעמיים)

למעלה