שאלה לגבי הדרכת ספיניג

hillator

New member
שאלה לגבי הדרכת ספיניג

איפה אפשר לקחת קורסים להדרכת ספיניג? כמה זה עולה? דרוש ידע קודם אשמח לכל פרט!

Tami661

New member
ברוכה המצטרפת הילה../images/Emo24.gif ובקשר

לקורסים להדרכת ספינינג... יש כמה מקומות בהם את יכולה לעבור קורס כזה, בהמשך נשתדל לרכז את כל הנתונים, כתובות ועלויות של כל קורס כזה אך באופן כללי להלן רשימה חלקית ממה שאני יודעת: 1. רוני יופה 2. בועז ספינינג סנטר 3. דבי מגן 4. גל העתיד 5. וינגייט כמובן שלא כולם מוגדרים הדרכת "ספינינג" אלא גם רכיבת סטודיו/ ספינקייזר/ סייקלינג ושאר שמות שמשמעותן זהה אך יש שוני בתכנים, בשיטות, במשך הקורס, בעלויות וכדומה.

יעל81

New member
תיקון קטן

דבי מגן כבר לא מעבירה את הקורס באונ' ת"א. מעבירים אותו מני קורן וסיוון כץ.

Gspin

New member
דבי מגן מעבירה את הקורסים

בקאנטרי נווה אביבים. עכשיו שהזכרת את זה, אולי יש אילן יוחסין באתר של האוניברסיטה. כך תראו כיצד אנשים ללא תואר בחינוך גופני (אבל עם ניסיון בספינינג...
) מעבירים קורס הדרכה. אתם שואלים הכיצד? הכל בעץ... לאחד מהענפים קוראים ד"ר ברק.. ולאחד מהענפים לידו קוראים.....כן כן.....ניחוש קטנטן.... סיוון כץ. נק למחשבה לכולכם וגם לרן מגן, שדיבר על ה"תוקף המשפטי" כביכול שיש לתעודה של האוניברסיטה. אולי גם אני אתחיל להכשיר מדריכים? יש לי ניסיון!! אבל אני לא בן דודו של ד"ר ברק.....שיט
!

יעל81

New member
את סיוון אני לא מכירה

את מני כן. מתאמנת אצלו באופן קבוע... מבין כ-ל האנשים שהתאמנתי אצלם, והתאמנתי אצל רבים וטובים, לא נתקלתי מישהו שמשתווה לו במקצועיות, באחריות, בהבנה (זה משתקף גם בשיעורים עצמם וגם בשיחות ושאלות מעבר לשיעור). מבחינתי הוא הוא ה
, אין ראוי ממנו להעביר קורסים כאלה.

ran magen

New member
מסכים עם כל מילה

מני קורן הוא האדם שלפני 6 שנים דחף אותי לעשות קורס מדריכי ספינינג, דירבן אותי, נתן חיזוקים בשיעורים הראשונים שלי וביקורת מקצועית כשהיה נדרש. אמנם אין לו תואר בחנ"ג אך את זמנו הוא מנצל להעמיק ידיעותיו ככל הניתן בענף הקרוי ספינינג וניסיונו הרב יוצרים מדריך מעולה שיש מה ללמוד!

snoopona

New member
מסכימה בהחלט

הייתי אצל הרבה מדריכים, חלקם במועדונים פלצניים ביותר. הוא אחד היותר טובים בהחלט. ישר כוח.

Gspin

New member
יכול מאוד להיות

אך עדיין, כמו באקדמיה - יש מרצה ויש מתרגל (לפעמים השני נהיר מהראשון), והקרדיט על הקורס שעברת, עם מירב שעות הרצאה - ניתן למרצה. ככה עובד עולם, לא אני המצאתי.

Gspin

New member
את לא חייבת להיות מדריכה

גם אצל דבי, גם אצל רוני וגם באוניפרוטקציברסיטה.

Tami661

New member
הילה, אם יש לך קצת זמן... אני עובדת

על הכנת מאמר שירכז את כל המידע שנצליח לקבל בנושא.

hillator

New member
ממ יעזור לי לקבל פרטים

בימים הקרובים משום שאני די לחוצה בברור יש לי טירונות בחורף לפני הלימודים ואין לי יותר מידי זמן

Gspin

New member
ואת זה את אומרת על סמך

נסיון, עובדות בשטח, בעלות על מכון כושר, או שסתם את אלוהים?

snufkin

New member
וחשוב לציין

שחוקית ע"מ להדריך ספינינג חייבת להיות לך תעודה אחרת ((שדורשת לימודים מקיפים יותר) של מדריך חד"כ (ובינתיים - גם של מדריך אירובי זה בסדר). לימודים לתעודה כזו הם בהיקף של שנה אקדמאית (יום בשבוע) או מקוצרים - חודשיים-שלושה (עד 5 ימי לימודים בשבוע).

למעלה