שאלה לימנים חסרי הפתרון המעשי

Fleddermaus

New member
היכן השמחה לאיד? ../images/Emo119.gif

אני רוצה שהמתנחלים ישובו לישראל. היכן הלעג פה?

סקיפי

New member
קודם כל

אין כאן 'ישובו', כמו שהטענה של המתנחלים ש'מגרשים אותם מהארץ' איננה נכונה. גוש קטיף, נכון לעכשיו, עדיין שייך למדינת ישראל. יכול להיות שהגבתי בקיצוניות, מתנצלת; כנראה לא פירשתי נכון את ה'במהרה בימינו אמן
'

Fleddermaus

New member
לא לא לא ../images/Emo119.gif

גוש קטיף לא בישראל. הוא מחוץ לגבולות ישראל, ומעולם לא סופח לישראל. רמת הגולן וירושלים הם האיזורים הכבושים היחדים שסופחו לישראל, משמע-יש"ע זה חו"ל.

סקיפי

New member
יושבים שם יהודים

שמדינת ישראל אחראית להם, לפחות בינתיים. לא נתחיל להתווכח כאן על כן גבולות לא גבולות, כי זה לא העניין; אבל חבל שאנשים מתבטאים בצורה כזאת לגבי דבר שאמנם הכרחי, אבל עדיין כואב.

ערב רב

New member
השמאל הקיצוני שונאים את המתנחלים

רוצים "להכנס" בהם ושמחים לאידם כשהם מגורשים. ואת פירשת כהלכה את דבריו.

סקיפי

New member
אני לא חושבת

מה זה "שונאים"? אני לא מתחברת לדברים שלא מוכרים לי, שבמבט מבחוץ נראים זרים לי ומעוותים. זה לא אומר שזה נכון; אני לא חושבת שאנשים כאן מגדירים את עצמם כ'שונאי מתנחלים'.

ערב רב

New member
לא אמרתי שכולם, אבל השמאל הקיצוני

שונא מתנחלים ומתגאה באמירות כמו "אין לי אח מתנחל".

השמאל הקיצוני, ויש בזה מן הצביעות

מתנהג כאילו אין בו שנאה, כאילו זה פסח עליו, לפי כל ההתבטאויות וצורת אמירתן יוצא שהם שונאים מתנחלים ממש כמו שפנאט ימני ישנא ערבים, נכון הוא פחות בוטא ומנסה לשמור על פאסון נאור, אבל על מי אתם עובדים...

Fleddermaus

New member
מעולם לא אמרתי דבר שכזה. ../images/Emo119.gif

אשמח להבין כיצד הוצאת את הדבר הזה מדבריי.

Wing Chan

New member
מה זה משנה לך בכלל ?

הרי כול מי שהוא קצת, ממש טיפה, קצת קצת, בעל דעות יותר שמאליות ממך נחשב אצלך ישר לשמאלני קיצוני.

תמיר1991

New member
אני לא לוקח זאת בקלות,

אבל זה חיוני, אז חייבים להשלים עם זה. תמיר.

אתה כבר קבעת שזה תקדים

מי אמר שזה נכון?, בטוח אמרו אותו אחרי ימית, גוש קטיף זה לא גוש עציון, זה לא תל אביב, גוש קטיף זה מובלעת בלב רצועת עזה, את ההמשך אתה לא יודע, אתה כבר החלטת מה יקרה אם גישת הכל או כלום, אם מוותרים מרצון על מקום אחד אז מוותרים על הכל, גישה דפוקה

ערב רב

New member
אני אסביר לך

קודם כל - מה יותר "גוש התיישבות" מגוש-קטיף? שנית, העובדה ששרון נסוג עד הס"מ האחרון ומשמיד יישובים כמו אלי סיני שמרוחקים רק כמה מאות מטר מהקו הירוק, "יישובים צמודי קו-ירוק", מוכיחה ששרון קיצוני אפילו יותר מביילין - שרון לא ישמור על גושי התיישבות וגם לא על יישובים סמוכי קו-ירוק. שנית, לפחות מבחינה משפטית ומבחינת הפיצויים, זה תקדים. עכשיו כבר יש חישובים שאומרים שבעזרת 70 מיליארד ש"ח אפשר להשמיד את כל הישוב העברי ביש"ע.

sela v

New member
אני בשמאל ולא רוצה לגרש אותם

אני בעד להשאיר את המתנחלים איפה שהם תחת שלטון פלסטינאי.

למעלה