שאלה - מיהו השחקן האהוב עליכם בסדרת הסרטים?

nick at noon

New member
אני מאוד אוהב את אדוארד נורטון

כשחקן בהרבה סרטים אחרים (מועדון קרב), אבל בתור הענק הירוק הוא אף פעם לא נראה לי ממש מתאים.

מסכים למרות שאני...

אוהב גם את אריק באנה. הממ...... מה שמזכיר לי שכבר שנים לא ראיתי את הענק הירוק משנת 2003.
מעניין למה הסרטים האלו לא הצליחו כל כך ששגרמו לכך שלא מתוכנן ענק הירוק עם רופלו (לפחות לא בינתיים).

Mor L

New member
בגלל עובדה אחת קטנה ^^

בשני סרטי הענק הירוק ברוס באנר לא יכול להיות עם בת זוג כי כל פעם שהוא מתרגש בתחילת הקטע עם הבחורה הוא נהפך לענק הירוק, ככה שהם לעולם לא יכולו להיות זוג אמיתי!

DDN

New member
זה קשה לסרט הוליוודי

גם בקומיקס הוא בקושי מחזיק לדעתי

תלוי מה הכיוון של הסטודיו...

כמה חופש פעולה הוא מאפשר לבמאי ואיזה במאי הוא באמת לוקח. נולן עשה עבודה טובה מאוד עם סרטי באטמן וככה גם ג'וס ווידון.
אבל אתה יודע איך זה עובד בהוליווד, רוצים כסף ולפעמים מקצצים את היצירתיות והיכשרון לטובת עשיית כסף, על אף שגם יצירתיות וכישרון יכולים להביא כסף, כמו שאפשר לראות מ"התחלה".

DDN

New member
אפשר להתווכח על זה

לדעתי נולאן עשה עבודה זוועה עם סרטי הבאטמן. הראשון היה ממש אחלה, השני פחות, והשלישי זוועה.

אם יצא לך לראות את המצויירים של DC, הם פי מיליון מהסרטים בשר ודם שלהם.

המצוייר של הענק "PLANET HULK" שמבוסס על קשת סיפור - הוא חביב. גם סדרת ה"HULK VS" אבל אף אחד מהם לא יחזיק סרט LIVE ACTION

הם כבר החזיקו...

שני סרטי הענק הירוק היו טובים.
שני סרטי באטמן המחודשים היו טובים מאוד, את השלישי לא ראיתי.
אבל אולי אתה מתבסס יותר מדי על קומיקס?
אין שום סרט מצויר שמחזיק על פני סרט חי בגלל שבשר ודם נותן הרבה יותר עוצמה מסתם אנשים חיים ואפקטים ולא יודע מה.
חוץ מזה, כמו שאמרתי, בהוליווד מחפשים רק לעשות כסף וכשאתה עושה סרט מצויר לטלוויזיה\DVD יש לך הזדמנות לפתח יותר את נושא

DDN

New member
לא הם לא

כתבתי שסרטים שמבוססים על קשת הקומיקס לא יחזיקו. הם נהדרים כמצויירים, אבל לאף מפיק בהוליווד אין ביצים לשים על המסך את מה שקורה בחוברת.

והאמת שיש. בDC. אחד אחד. תראה את המצוייר של GREEN LANTERN מול האמיתי. תודיע לי אחרי שראית את שניהם ממי נהנית יותר.

אני לא מחפש כסף ו"שוברי קופות". אני מחפש סרט כיפי, שלא מעליב את הצופה.

GREEN LANTERN זו דוגמה טובה...

למה שהסברתי. הסרט היה חביב למדי אבל בכלל אין סיבה להתלהב ממנו (ואני מניח שריינולדס, אפקטים מרשימים ובלייק לייבלי גם לא הלהיבו את הצופים). אני לא צריך סרט מצויר בשביל לדעת את זה...
אין לי מושג מה קורה בחוברות קומיקס, אבל זה גם לא מעניין. הסרטים לא צריכים להיות דומים לקומיקס, אלא רק מבוססים עליו. משם אפשר לקחת את זה לכל מקום, כל עוד לא הורסים את זה בשביל כסף (ובאמת שבלייק לייבלי חתיכה, אבל באמת שזה לא מספיק).
אני כן מחפש שוברי קופות. הרי כל המטרה של סרט היא לגרום לבידור. בכלליות נהנתי מהרובוטריקים 3 (אפילו שהוא מאכזב).

DDN

New member
אז כאן כנראה ההבדל בינינו

אני מחפש סרט טוב שאני אהנה ממנו, אתה מחפש סרט שאחרים קבעו בשבילך שהוא טוב.

Yaki J

New member
אני לא מבין מה לא בסדר במה שהוא רשם

רשום שאסור להעליב אבל לא רשום שאסור להיות ביקורתיים או להביע דעה. אם הוחלט בסוף לפתוח פורום ללוקי *והנוקמים* צריך לקחת בחשבון שזה ימשוך לפה קהל מבוגר יותר מפאן גירלז בנות שמתעלפות מה"חתיכים" בסרט... ועכשיו כשקראתי את חוקי הפורום אני חייב לציין שזה לא נראה ככה.

Mor L

New member
ביקורת כן

אבל להגדיר למישהו מה הוא זה לא מכבד את הבחירה החופשית של האחר
הבדל קטן

DDN

New member
אני לא הגדרתי לו כלום

אני מנסה לשדל אותו לא לבטל סרטים שאני די מאמין שהוא יהנה מהם ויגלה כמה נחמד לראות סרט שאין מפיק הוליוודי שמנסה לתפוס קהל רחב ככל האפשר מעליו. משהו כמו סדרה של HBO מול סדרה ברשת יותר עממית.

אם חשב שמה שכתבתי מעליב - אני אתנצל בפניו.

HOOOOOOOOLD IT

(סתם הומור של בובה של לילה)
הכל בסדר הכל בסדר.
אפקטים מרשימים ותקציב גדול לא אומר שמישהו אחר קבע לי שאני אהנה ממנו, אני נהנה מהדברים האלה כי הם נפלאים בשביל לקבל קצת אסקפיזם בחיים למשך שעתיים באוירה קולנועית כיפית.
אף אחד לא אמר לי שהרובוטריקים טוב, דווקא להפך, אבל הלכתי בכל מקרה כי אהבתי את הראשונים וידעתי שבכלליות (אני חוזר, בכלליות) אני אהנה גם מהשלישי. יש לי ביקורת עליו (כמו דוגמנית שמדברת עם מגהטרון - נו באאאאאאאאאאמת...............) זה ברור.
ד"א, הרבה פחות נהנתי מהמומיה 3 שנתפס בעיני כסחיטת כסף הרבה יותר גדולה מרובטריקים.
אני כן יכול להנות מסרטים איכותיים או מסרטי גיבורי על שעשו אותם טוב, זה לא אומר שאני פוסל סרטים רעים על הסף.
בקשר לסרטים מצוירים, אני לא רואה אותם. אני לא ממש אוהב אותם והם גם מוגבלים במה שהם יכולים להראות (הגילאים הם נמוכים וזה מצויר). זה לא אומר שלא נהנתי מסדרת הטלוויזיה המצוירת הנוקמים, אבל היא הראתה לי את הבעיות בסדרה\סרט מצויר.

DDN

New member
פה בדיוק הנקודה שאני לא מסכים עליה

גילאים.

חלק מהבאטמנים המצויירים האחרונים לדעתי ממש
לא היו מכוונים לילדים.

תראה את שני החלקים של שובו של האביר האפל.
אני די בטוח שתהנה מהם וכנראה תשנה דעתך אחרי.

באופן כללי, פעם הייתי מסכים איתך, אבל לאחרונה DC
התעלו על עצמם

אני יודע שיש דברים...

שהם לא אופיניים לסדרות האלה (ואז אני מופתע שמראים אותם), אבל הרוב נמצא כידידותי לילדים.
מה זה DC? זאת אומרת, איפה זה משודר (באיזו רשת אמריקאית לילדים)? או שאתה מדבר על הסרטים?

DDN

New member
לדעתי את הראשון אפשר לראות בHOT VOD

השני יצא רק עכשיו בחו"ל.
יצא ישר לוידאו כמדומני.
ממש לא רשת אמריקאית לילדים.
ושוב, אני אומר לך לאחר צפייה, זה לא סרטים לילדים.

למעלה