שאלה - מיהו השחקן האהוב עליכם בסדרת הסרטים?

זו לא הבעיה היחידה שיש לי איתם...

ואולי זה לא בדיוק ילדים, יותר כמו בני נוער 14-17 או משהו.

DDN

New member
אני רואה שאי אפשר לשכנע אותך כשאתה מחליט

שאתה צודק במשהו אפילו שאתה לא מוכן לתת לו צ'אנס.
אז קצתי מלנסות. ההפסד כולו שלך.
המשך אחלה יום!

לא אמרתי שאני צודק...

אין פה קונפליקט סכום אפס, פשוט הסרטים האלה לא בשבילי ממבחר סיבות, היחידה שהזכרתי היא גיל.

nick at noon

New member
שני הסרטים היו הצלחות, אבל לא מלאות

קודם כל מבחינת נתונים יבשים (לפי ויקיפדיה) שני סרטי הענק הירוק היו ריווחיים, אבל באופן משמעותי פחות משאר סרטי מארוול (איירון מן 1, 2, קפטן אמריקה, ת'ור). גם מבחינת הביקורות הם נחשבים לפחות טובים באתרים שמדרגים את זה לפי כמות גדולה של ביקורות.

לדעתי האישית הסרט הראשון היה צריך להיות מעולה. הוא בוים על ידי אנג לי שהוא במאי מדהים. אתמול ראיתי את חיי פי וזה היה מדהים ומי שלא ראה את "נמר, דרקון" צריך להתבייש בעצמו. הבעיה בסרט ההוא הייתה קודם כל התסריט לדעתי וגם שאנג לי ניסה יותר מידי להתחכם עם הסגנון של הסרט. חלקים גדולים של הסרט היו כמו קומיקס נע, קשה להסביר. זה היה מעניין בתור טכניקה קולנועית חדשנית, אבל בסופו של דבר זה לא עבד. ראיתי אותו עם אחיין שלי כהכנה להנוקמים וראיתי איך הוא ממש משתעמם תוך כדי, כי היו חלקים ארוכים שכמעט דבר לא קרה.
הסרט השני היה לדעתי טוב יותר אבל לדעתי במקרה שלו לא הבמאי ולא הטסריטאי היו טובים במיוחד, רק מספיק ליצור סרט סביר.
ואולי הבעיה הכי גדולה של שני הסרטים היא שבשניהם רק ממש בסוף היה לענק הירוק מישהו רע להילחם נגדו וחוץ מזה שאר הסרט עובר בין ברוס מתענה והענק נלחם נגד הצבא.

nick at noon

New member
בקומיקס הוא מחזיק מעמד טוב

הוא בכל זאת אחד מהדמויות הבודדות במארוול שמחזיקות לבד כותר כבר 50 שנה רצוף. אף פעם לא קראתי קומיקס רק של האלקבל שמעתי שחלק מהם ממש טובים

DDN

New member
אני קראתי גם כותרים של האלק

היו ריצות שהיו זהב. היו ריצות שהיו רפש.
מאוד תלוי בכותב, זו דמות שלא קל לעשות איתה דבר מעניין שלא עשו קודם.

כשנותנים דרור לכותבים, זה עובד. הקשת של PLANET HULK וWORLD WAR HULK היו טובות לדעתי.

המוות של בטי רוס היה גאוני, מרושע וזדוני (וכבוד להם על ביצוע קורע לב)

הסאגה של הRED HULK התחילה בצורה שהרגישה שהולכת להיות מעאפנה, אבל בסוף הRED HULK וגם SKAAR יצאו דמויות לא רעות בכלל, אבל עדיין. . .

אחרי כל ריצה טובה, מגיעות 3 בינוניות.

Yaki J

New member

הענק הוא דמות משנית קלאסית שלא מחזיקה מעמד בזכות עצמה אלא אם כן מדובר בסיפור ממש טוב (אני נוטה לכיוון חלק מהראן של פיטר דיוויד) ודמות שלא ממש מתפתחת לשום מקום ומוגבלת מעצם היכולת שלה (בניגוד למשל לשי האלק שבעיני עברה פיתוח פנטסטי). כדמות כזאת הוא צריך להמשיך להשאר כדמות משנה (או יותר נכון דמות תומכת) ולא לקבל סרט משלו. אחרי שני סרטים כושלים להפיק שלישי יהיה ממש מטופש.

היא כבר הייתה דמות ראשית והצליחה...

הסרטים לא היו גרועים. תסריטאי אחר ובמאי אחר יכולים להפוך את הענק לסרט נפלאה, הבעיה שאף אחד לא חושב לשעות את זה.
אולי ווידון יכול אבל הוא בטח עסוק.......

DDN

New member
הסרטים היו גרועים

הם הפחות מצליחים בכל סדרת האוונג'רס.

מי מסתכל על הנוקמים...

הסרטים ממש לא גרועים ובמחינת סרטי גיבורי על, יש גרועים ויש את אלה שהיו מהנים למדי.

Mor L

New member
היי, אני מזכירה לסמן
על הקומיקס

כדאי לקרוא את חוקי הפורום למנוע תקלות בעתיד

DDN

New member
זה לא משהו שיגיע אי פעם לביטוי

בסדרת הסרטים של הנוקמים.
אם הייתה סדרת LIVE ACTION בHBO אז אולי. . .

Yaki J

New member
הסיפור על סמולדרס נחמד אבל לא נראה לי ממש נכו

ווידון בזמנו עבד על אדפטציה לוונדר וומן וכשנשאל את מי הוא רואה בעיני רוחו עבור התפקיד הוא ציין את סמולדרס. ככה שהוא לא ממש היה צריך את האניגן כדי שתזכיר לו שהיא קיימת.

Ayelet 363

New member
אני יודעת שהוא תכנן לעבוד איתה

אבל ראיתי גם את הריאיון הזה.
(אני לא בטוחה שאין שם
כלשהו לאוונג'רס 2. אני חושבת שזה משהו דיי ידוע, אבל מרגישה צורך לציין את זה. בנוגע להאם היא חושבת שהיא תהיה בסרט ההמשך או לא).
http://herocomplex.latimes.com/2012...ers-gung-ho-for-stunts-up-for-sequel-duty/#/0

אני מניחה ש- latimes הם מקור מהימן. על החלק של herocomplex באמת לא שמעתי אף פעם.

החלק משם שנראה לי קשור
Whedon narrowed the casting pool down to three actresses. “And then I ran into Aly Hannigan, who just said, ‘You gotta read Cobie! You gotta read Cobie! You gotta read Cobie! You gotta read Cobie!’” Whedon said.

He relented, widened the pool to five and tossed Smulders in the mix.

Whedon wrote a fake scene for the potential Maria Hill to read opposite Samuel L. Jackson (who plays Nick Fury in the Marvel films). Smulders read last.

DDN

New member
ספציפית לגבי הדמות שלה

זה מעניין שבחרו להשתמש בה.
היא הופיעה די לאחרונה (תחילת ה2000) בקומיקס, והמשמעות היחידה (לדעתי) אם ישתמשו בה זה אם יחליטו לעשות סוג של CIVIL WAR בסרט השני, כשהיא תפנה נגד פיורי.

Ayelet 363

New member
טוב, עכשיו שמעתי משהו אחר לגמרי

אתה צודק, מצטערת.
ראיתי עכשיו ריאיון עם השחקנית שחיפשתי כדיי לראות אם אפשר לאמת את הריאיון, ואני חושבת שהריאיון הכתוב הנ"ל שמע משהו נכון אבל עיוות אותו וככל הנראה, לפיכך, כל המקור לא אמיתי (חבל, מצאתי גם מקור אחר שכתב את זה, וגם היה האתר של collider - שאני לא באמת מכירה אבל בגלל שייכותו לאוניברסיטה נראה מהימן, בערך כמו שהריאיון הנ"ל שכנראה עיוות את האמת נראה לי מהימן כי הוא קשור ללוס אנג'לס טיימס , ואז ראיתי שהמקור שלו זה המקור ההוא שציינתי. חבל שדברים לא אמיתיים צוברים כזו תאוצה).
אם זה מעניין-
(גם פה- ב- 4:42 מתחילים לדבר על האם יש אפשרות שהיא תמשיך לשחק את הדמות, למקרה שמישהו מחשיב את זה ל
)
http://www.youtube.com/watch?v=hAE_ozK1BUw
החלק הרלוונטי היה בסביבות 1:19.
תמצית הקטע הזה: היא אמרה שבעבודה מאוד תמכו בה, ואליסון במיוחד. היא כל כך תמכה בה שכשקובי נכנסה היא צלצלה ואמרה you've gotta.... watch her tape... you've gotta... give her the part".

Ayelet 363

New member
או, בעצם

אני מניחה שזה בכל זאת לא נכון כי בנוגע לתמיכה בה קובי הזכירה את אליסון אבל גם אמרה גם שהיא זו שהציעה אותה, אז אני כבר לא כל כך מאמינה בזה, אבל יכול להיות שכן הייתה פגישה כלשהי בין אליסון האניגן לג'ו סווידון והנוא איכשהו עלה, זה גם נשמע הגיוני מהתיאור של קובי בנוגע לכמה שאליסון התלהבה ודיברה עם ג'וס בנוגע לזה. אולי רק הרעיון הראשוני לליהוק לא הגיע מאליסון, ובעצם הריאיון ההוא כן אמר דברים נכונים ואני סתם פירשתי את זה בתור זה שאליסון הציעה אותה לראשונה, כשכל מה שכתוב שם הוא שהיא אמרה שילהק את קובי.

Acoustic 3

New member
כריס אוונס - קפטן אמריקה

הוא גם מאוד מזוהה עם סרטי גיבורי על. הוא חתיך היסטרי, שחקן מעולה ובכלל, אני מאוד אוהב אותו.

ות'ור. וואוו.
וסקרלט ג'והנסון מדהימה בעיני..

למעלה