שאלה פשוטה

כל הנבואות וכל הבטחותיו

של הקב"ה התקיימו, מתקיימות, ויתקיימו. הקב"ה לא כמונו בני האדם שהיום אומרים משהו אחד ולמחרת אומרים משהו אחר. כשהקב"ה אומר משהו דברו יתקיים, גם אם אנחנו לא רואים זאת עדיין, ולא מבינים איך ומתי.

אני אסביר שוב...נבואות טובות לעולם לא מתבטלות

אני אסביר שוב...נבואות טובות לעולם לא מתבטלות אולם נבואות רעות תלויות בעם ובמצבו כלפי הקב"ה כך שהם יכולות להתבטל וזו גם האופציה שלנו לבדוק אם הנביא שממולי הוא נביא אמת ולא שקר לעומת זאת אתה סובר שכל נבואה אמורה להתקיים לא?

יש בידך טעות...ישנם נבואות שלא קוימו היות

יש בידך טעות...ישנם נבואות שלא קוימו היות והעם חזר בתשובה... רק נבואות רעות יכולות להיבטל ולהידחות ובמפורש רשום כפי המובא בספר מלכים (כ"א, כ"ט): "ויהי דבר ה' אל אליהו התשבי לאמר: הראית כי נכנע אחאב מלפני, יען כי נכנע מלפני לא אביא הרעה בימיו, בימי בנו אביא הרעה אל ביתו..." למרות שנגזרה גזירה שיותר חזקה מנבואה נבואה טובה חייבת להתגשם מיד בזמנה

כל הנבואות בהקשר למשיח, קוימו ותקוימנה

כל הנבואות, טובות, רעות, בינוניות- כל כולם התקיימו במשיח ותתקיימנה. הנבואות מפרטות רשימת תכונות ודרישות שחייבות להתקיים במשיח. הנבואות מפרטות גם את המועד שבו היה על המשיח לבוא ( והוא אכן בא במועד ). ישוע הכיל את כל התכונות שהוא נדרש להכיל על פי הנבואות. ישוע הוא המשיח היחידי שבא ויבוא שנית במועד לא ידוע, בתום תקופת "הצרה הגדולה". "הצרה הגדולה" היא שלטון השטן על פני כל אדם, כל משפחה, וכל לאום. אף אחד לא יוכל לנצח את השטן ואת שלטונו. אף אחד בעולם, למעט המשיח, אנו קוראים לו ישוע. אין עוד משיח. לא קיים ולא יכול להתקיים עוד משיח. יש רק אלוהים אחד. המשיח- הוא התגלמות האל בבשר, בגוף אדם. המשיח אינו עוד נביא, עוד מנהיג, עוד מטיף... לא! המשיח הוא התגלמות רוח האל בעולם הממשי. המשיח הוא אלוהים.

את השטן אתה מנצח כל יום ויום כאשר א

את השטן אתה מנצח כל יום ויום כאשר אתה עושה מעשים טובים לשם שמים בכך אתה מחזק את הטוב על הרע כך לפחות זה אצלנו... אני מנסה להגיע לרמה הכי גבוהה בתור יהודי שמאמין בהקב"ה... אולי לכם יש בעיה היות ואין לכם את חוקי התורה או הברית הישנה כלשונכם... אבל אני מקיים תורה ומצוות ובכך דופק נוק אאוט לשטן...בדיוק כמו איוב שהשטן דיבר עליו...

זה בדיוק מה שהשטן רוצה שתחשוב

כשאתה חושב שבמעשיך אתה - יש לך הצדקה - השטן ניצח. רק בחסדו של אלוהים ניתנת לך ההצדקה מתוך האמונה, כפי שנאמר על אברהם אבינו, שהוא האמין ותחשב לו לצדקה, ועוד נאמר בחבקוק - צדיק באמונתו יחיה - לא במעשיו. באמונתו. ועוד נאמר בישעיה הנביא בפרק ס"ד: 5 וַנְּהִי כַטָּמֵא כֻּלָּנוּ וּכְבֶגֶד עִדִּים כָּל-צִדְקֹתֵינוּ כלומר המעשים שאנו חושבים שהם מצדיקים אותנו, הם כבגד טמא ומטונף, בעיניי אלוהים. רק אמונה מרצה את ה'. חוקי התורה לא חלים עלינו, השבח לאל אחרת היינו נקרעים תחת הנטל של האשמה כמוך, וחושבים כדרך העולם הזה. ולמרות שחוקי התורה לא חלים עלינו, חוקי התורה מתקיימים בנו, מתוך אמונה ולכן אנו מקיימים חוקי המוסר של התורה, שנמצאת בתוכנו וכתובה על לבותנו. האמונה בישוע המשיח, מצילה מיד כל הרע של השטן. מאז שאני מאמין בישוע המשיח, אין לי חרדות, אין לי פחדים, אין לי דאגות שמטרטרות את שכלי, דעתי מיושבת, קיבלתי רפואה מלאה לנפשי ולגופי, אני לא נמשך יותר לחיות חיי חטא, אני אוהב את אלוהים ואת כל בני האדם באשר הם,אני במערכת יחסים עם אלוהים חיים, שאוהב אותי ללא כל תנאי ומגלה לי את אהבתו. לך יש ניסיונות פתטיים להיצדק לפני אלוהים ע"י ה"מעשים הטובים" שלך, אתה מנסה לרצות אותו, אך בכך לעולם לא תוכל, כי יש בך חטא שלא כופר, שלא נמחה שלא נמחל עדיין - אין לך קרבן - אן לך דם שיכפר על חטאיך. אין לך אמונה אמיתית באלוהים שתביא אותך לידי הצדקה. בנוסף -אתה גם עובד אלילים, ולא אלוהים - אלוהים אמר "אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים עַל-פָּנָי׃ " ואתה שמת את הרבנים שלך כאלוהים, הם קובעים את סדר יומך , את המצוות שתקיים(התורה שבע"פ ניתנה ע"י רבנים ולא אלוהים), יראת היא יראת אנשים מלומדה ולא יראת ה'. רק האמונה בישוע המשיח תוביל אותך לחיי העולמים באלוהים.

שים לב שכרגע אתה מתבטא כנגד הדת וכשאני

שים לב שכרגע אתה מתבטא כנגד הדת וכשאני אמרתי משהו כנגד דתך ישר קפצת ומחקת... אני לעומת זאת לא מוחק אלא מתייחס... אנו מקיימים גם תורה שבע"פ שהיא הסבר לבכתב את שניהם קיבלנו במעמד הר סיני והכול ניתן על ידי משה רבינו ע"ה הרבנים הם מורה דרך שלנו והם מוסמכים ע"י הקב"ה לתת סייגים למצוותיו כמו שנאמר וּשְׁמַרְתֶּ֣ם אֶת־מִשְׁמַרְתִּ֗י בספר ויקרא ומשם נלמד שחכמים צריכים לעשות סייגים על מנת לשמור את מצות הבורא...אין לזה קשר לתורה שבע"פ...פה פיספסת אתה מתכוון למצוות דרבנן... לפחות אני לא משתמש ברבנים שלי לרצוח אנשים אלא אם כן זה דרך סנהדרין... לעומת זאת אתם יצרתם לכם דרך ללא תורה ומצוות אלא חיים קלים וצריך רק להאמין...אני יכול לשדוד לעשות הכול ואז לבוא לתת וידוי ונגמר... לא ככה?

ממש ממש לא!

ראשית כל התלמוד נכתב בשנת 200 לספירה אחרי חייו מותו ותקמותו מבין המתים של ישוע המשיח, ולאחר שנכתבה הברית החדשה, וכתיבת התלמוד הסתיימה ב 500 לספירה. לא קיבלתם את התלמוד ממשה בסיני, אין בשום מקום בתורה שבכתב אמירה כלשהי על תורה שבעל-פה. אתה מגזים! ושוב אתה לא עושה את ההבדל כפי שכבר הסבירו לך, שקיים בין האנשים הכופרים והרעים שביצעו מעשיי רצח, שלא פעלו מתוך האמונה בישוע המשיח, אלא על דעת עצמם ועל דעת מנהיגיהם הרעים. אין למעשים האלה כל מקום באמונה המשיחית. גם ביהדות יש ווידוי ואני יכול לכתוב את אותו הדבר. אתה יכול לשדוד וחמר להתוודות על כך ו'לכפר' על מעשיך הרעים ב'מעשים טובים', ובשמירת שבת. הבל הבלים ורעות רוח. בטח שלאחר שנושעת אתה לא יכול לשדוד לגנוב ולשקר, הדבר יהיה בניגוד מוחלט לטבע החדש שקיבלת באמונה בישוע המשיח. אדם שנולד מחדש, כלומר קיבל ישוע המשיח לחייו, רוח הקודש שוכן בו והוא מקבל לב חדש ורוח חדשה(ראה יחזקאל ל"ו). הוא לא ירצה לעשות מעשים רעים, זה לא הטבע שלו. כמו שחתול לדוגמה לא ילך וירבוץ בבוץ כמו חזיר, כי זה לא הטבע שלו, כך גם מי שמאמין בישוע המשיח ונולד מחדש. הוא מקבל טבע חדש והוא לא נמשך עוד לחטא.

התלמוד בא מהמשנה..פשוט רב אשי ורבינא החליטו

התלמוד בא מהמשנה..פשוט רב אשי ורבינא החליטו לעשות מעשה כמו רבי הקדוש ולהשים את התורה שבעל פה בכתב... כך שזה היה קודם בהרבה לתקופה שלך לגבי תורה שבעל פה לא אסביר לך כיצד לומדים אותה וממה היא נלמדת...אתה לא שייך לעם שלי כך שבע"ה אם תרצה תתגייר ותלמד איני צריך להסביר לך לגביה...מה גם שזה לא יעזור כיוון שזה יחייב אותך במצוות שהינך מתחמק מהם על ידי מה שאתה הברית המחודשת... לכן גם הותיקן בשם הנצרות רדף אחרי ספרים אלו על מנת למחקם ושלא ישאר זכר מהם...בוא נגיד שהם פישלו חזק...ב"ה

כל העניין

של המשנה והדברים שכתובים בתלמוד, הכל התרחש באותה התקופה שחי ישוע, תקופת התנאים. כשעם ישראל עבר את גלות בבל, לא הייתה משנה ולא תלמוד ולא רבנים. אני יהודי ואני חלק מהעם שלך, בין אם אתה רוצה בזה או ולא, ולכן אני לא צריך להתגייר, כיוון שאני יהודי. התנ"ך בנביאים מדברים על הברית החדשה שבע"ה אני אכתוב על עניין זה בקרוב.

כלומר שאתה מאמין בצדקתך

זכותך להאמין בצדקתך... זו זכותך המלאה. תגיד - מה זה "מנסה" ? אתה "צדיק" או מנסה להיות כזה? גם אני יהודי, מבטן ומלידה. גם אני עושה איזה מעשה טוב פה ושם. אני באופן אישי לא מאמין בצדקתו של אף אחד, לא מאמין בצדקתו של אף "צדיק", יהא זה הצדיק האדוק ביותר. כל אדם מבצע חטא. כל אדם הוא חוטא. כל אדם מכל דת, לוקה בחטא שלו עצמו או של הוריו, משפחתו, עד לאדם הראשון. אני מאמין שאף אדם בהיסטוריה לא הגיע לגן עדן ב"זכות", אלא רק בחסד, אם בכלל הגיע לגן עדן. יבוא יום שבו "צר המשיח" יבוא. "צר המשיח", הוא התגלמותו של השטן בגוף אנושי. צר המשיח ישלוט על האנושות. האנושות תיסחף אחריו בכניעה ובאמונת שווא. האנושות תתענה על ידו. שיא השילטון של צר המשיח יבוא לידי ביטוי בכך שהוא יציג עצמו כאלוהים, יישב במקום קדוש, ויהיה לשיקוץ משומם. אתה לא תנצח אותו... אף אדם ואף צבא לא ינצח אותו. רק המשיח ישוע בן מרים, ינצח אותו. כך לפי ספר "התגלות". ניצחון המשיח את השטן, יהווה את תחילת העידן הבא. עידן גן עדן עלי אדמות.

קודם התכוונתי כמובן לאמר

לא מאמין בצדקתו המוחלטת של אף אדם, למעט ישוע המשיח כמובן, ישוע בן מרים. שהוא האדם היחיד בעולם כלפי עבר ועתיד, שחי ללא שום חטא. נראה לי שכוונתי הקודמת הובנה, אך ציינתי בכ"ז.

כרגע הוא לא כאן..כך שעדיין תצטרך להתנהג טוב

כרגע הוא לא כאן..כך שעדיין תצטרך להתנהג טוב ובצורה הולמת כדי להשתדל לפני הקב"ה ולכן יש מצוות וכדומה... נראה לך שמישהו יקח על עצמו במשך 3500 שנה אלפי מצוות? רק בגלל שמישהו ציווה אותו? ועוד יהודי? אתה את שבע מצוות בני נוח בקושי מקיים... נראה לך שהקב"ה הביא אותך רק בשביל להאמין בו?

אלוהים ברא את האדם מאהבה

כל שאלוהים דורש מבני אדם זה רק שיכירו בקיומו, יכירו בעובדה שהוא בא אל העולם, חי איתנו בקרבנו, הוקרב כקורבן למענינו וקם לתחייה כדי להוכיח לנו את כל מה שאנו צריכים לדעת. אם אנו לא מכירים בקורבן שהוא הקריב, ואנו תחת עול התורה, אנו חוטאים. אם אנו לא מאמינים שהוא קם לתחייה, אין לנו שום סיבה להאמין שנקום לתחייה בעצמנו, בשום נקודת זמן. רק מי שמקיים את כל תרי"ג מצוות מיום לידתו ועד מותו, ייחשב כצדיק לפני אלוהים. אתה לא אחד כזה. אתה לא מקיים את כל תרי"ג מצוות. אולי אתה מקיים על דרך קבע איזו מצווה או שתיים... זה לא מה שאלוהים רוצה. אלוהים לא זקוק לנדבות של מצווה או שתיים. אלוהים לא יהיה לצחוק. אלוהים מוותר על הכל. הוא לא זקוק למאומה מבני אדם. אלוהים וויתר על קיום התורה, על ציות התורה, מפני שאיש לא ריצה אותו ועדיין אינו מרצה אותו. יש רק אדם אחד בעולם כולו שריצה את אלוהים, הוא ישוע בן מרים. כל היתר איכזבו ועדיין מאכזבים. יש רק אדם אחד בעולם שאין בו חטא, הוא ישוע בן מרים. בזכות האמונה שלנו בישוע בן מרים, אנו פטורים מן הדין, פטורים מעונש גיהינום. אף אחד בעולם לא "זכאי" מן הדין. אם אנו מגיעים אל גן עדן ואל התקומה, הרי שנושענו בחסד, נושענו בחנינה. לא בזכות מעשים טובים, לא בזכות קיום מצוות.

sha na na revol

New member
../images/Emo2.gif

כשאתה אומר 'לא כאן', זו כפירה מבחינתנו, והרי הוסבר לך עניין השילוש.

אתה כותב כאילו ניסים באים מבני אדם

אלוהים הוא המקור לכל הניסים, לא בני האדם. ואם אלוהים רוצה לעשות ניסים ונפלאות בכדי לגלות את טובו אלינו, אז מי אתה שתגיד לו לא?

למעלה