שאלה

מצב
הנושא נעול.

momi121

New member
שאלה

שאלה
רציתי להביא את המקרה הבא ולשאול לגביו: אני עובדת 6 חודשים במקום עבודה, בחודשיים הראשונים עבדתי דרך חב' כח אדם ועכשיו כבר 4 חודשים אני עובדת דרך העבודה. נכנסתי להריון ואני חוששת שיפטרו אותי, האם הם באמת יכולים לעשות זאת? האם החודשיים שעבדתי דרך חב' כח אדם נחשבים לי?

הותק נחשב לך.

שאלה
רציתי להביא את המקרה הבא ולשאול לגביו: אני עובדת 6 חודשים במקום עבודה, בחודשיים הראשונים עבדתי דרך חב' כח אדם ועכשיו כבר 4 חודשים אני עובדת דרך העבודה. נכנסתי להריון ואני חוששת שיפטרו אותי, האם הם באמת יכולים לעשות זאת? האם החודשיים שעבדתי דרך חב' כח אדם נחשבים לי?
הותק נחשב לך.
גם מה שעבדת בכח אדם.

שיר ורד

New member
מה הסיבה לחששך מפיטורים?

שאלה
מה הסיבה לחששך מפיטורים?
אם בגלל שיגלו שאת בהריון, במקרה כזה אולי כדאי להקדים ולהודיע למעסיק על כך. אם ינסה לפטר אותך תטעני שזה בגלל ההריון וצברת כבר 6 חודשי עבודה (חלק דרך חברת כח אדם) ולכן אין למפקחת זכות לאשר את הפיטורים. אם את חוששת שיפטרו אותך מסיבות אחרות (צמצומים, את לא מבצעת את עבודתך לשביעות רצון הממונים וכדומה), והמעסיק יכול לשכנע שזו באמת הסיבה לפיטורים, לא כדאי לרוץ ולהודיע על ההריון אלא לחכות לחודש הבא ואז להודיע על פי חוק. (אם זה צמצומים, אולי יעדיפו לפטר מישהו אחר ).

מצב
הנושא נעול.
למעלה