שאלון היכרות..

BlairStein

New member
שאלון היכרות..../images/Emo13.gif

לעצמי, כי אני שונאת לא לדעת בגדול מי יושב בצד השני של המסך.. וכי ראיתי שאין כאן שאלון כזה אז למה לא? חחח שם: גיל: עיר: כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? מספר מזל: גובה: תאריך לידה: מזל: כותב/ת ביד: צבע שיער: צבע עיניים: צבעים אהובים : צורת לבוש מועדפת: אביזר אהוב: שמפו: חנות אהובה: סגנון שיער אהוב: נעל אהובה: ספורט אהוב: סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: שיר אהוב: תשמח לפגוש את: סרט אהוב: זמר אהוב: סוג מוזיקה: טעם גלידה אהוב: טעם מסטיק אהוב: מאכל אהוב: מקום בו תרצה לבקר: היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: תקוות וחלומות: תיקח לאי בודד: כמה אחים/אחיות יש לך? בני כמה הם? יש חבר/ה? את/ה מאוהב/ת כרגע? התנשקת כבר? דמות אהובה מגוסיפ: אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? עוד משו על עצמכם, כל דבר: מי שרוצה מוזמן/ת להעלות גם תמונה שלו/ה

BlairStein

New member
וכי אני נותנת לכם דוגמא אישית..אני עונה! חח

בלי קשר, דוגמא או דוגמה? חחח..זה ממש מטריד אותי. שם: שם מלא זה: בלייר ג'יין ווינסטון שטיין...אבל זה כי הוספתי את השם של אמא (ז"ל) לשם שלי...השם שלי זה בלייר שטיין גיל: 19.5 עיר: ת"א כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? צבא. מספר מזל: 7 גובה: שאלה טובה. חחחח אני לא גבוהה.. תאריך לידה: 16/5 מזל: שור כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: בלונדיני...קיינדה. צבע עיניים: כחול..
צבעים אהובים : ה-כ-ל...!!! צורת לבוש מועדפת: זארה. חחחח אביזר אהוב: משקפי שמש שמפו: הוואי חנות אהובה: זארה!!! חחח סגנון שיער אהוב: חלק... נעל אהובה: עקבים..
ספורט אהוב: ריצה סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: פעם היו יותר...אבל ורוניקה מארס אני ממש אוהבת, ואחים ואחיות, בנות גילמור, פרנדס.. שיר אהוב: יש המון.. תשמח לפגוש את: ואו... לא יודעת. סרט אהוב: כל מיני...בעיקר סרטים תקופתיים, וצ'יק פליק... זמר אהוב: ישראלי: עברי לידר, אמריקאי: יש כ"כ הרבה חחח סוג מוזיקה: רוק-פופ שכזה... אבל בעיקרון הכל... טעם גלידה אהוב: תות! טעם מסטיק אהוב: טעמים מתוקים כאלה מאכל אהוב: אייס קופי. מקום בו תרצה לבקר: לא לבקר, אני רוצה לעבור לניו יורק כבררר חחחח היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: הייתי, אממ ברוב אירופה אין לי כוח לפרט, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום אפריקה כמובן (גרתי שם)... וארה"ב תקוות וחלומות: חחחח... לעבור לניו יורק... או ללונדון...או גם וגם.. חחח תיקח לאי בודד: ספר כמה אחים/אחיות יש לך? בת יחידה בני כמה הם? יש חבר/ה? כן את/ה מאוהב/ת כרגע? מאד התנשקת כבר? חחח מן הסתם... דמות אהובה מגוסיפ: אני נורא אוהבת את ג'ני המפרי... אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: ממש לא... למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? שילוב מנצח של שניהם חחחח את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? גשם אחרון של עברי מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? אקסטרה הוט! חחח עוד משו על עצמכם, כל דבר: אמ, נולדתי בדרום אפריקה, גרתי שם מגיל 10 עד גיל 18, גרתי שמונה חודשים בניו יורק אצל חברה, וזהו.. מי שרוצה מוזמן/ת להעלות גם תמונה שלו/ה: אין מצב...
ה

BlairStein

New member
וואלה...תודה...../images/Emo13.gif

אז רגע זה תקף גם לגביי כורסה, וקופסה?... חחח פשוט תיארתי לעצמי שזה על אותו משקל...

liat012

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם: ליאת:) מספר מזל: אין ממשD: גובה: 1.55 תאריך לידה: 21.6 מזל: תאומים כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: חום צבע עיניים: חום צבעים אהובים : לבן, אדום [יש גוון מסוים] אפור עכבר וכחול בהיר צורת לבוש מועדפת: אביזר אהוב: משקפי טייסים שמפו: הוואי ועוד אחד מיוחד כזה [שהו ממש טוב] אין לי מושג איך קוראים לוO: חנות אהובה: אממ קסטרו זארה ופול אנד בר אבל יש עוד ולא עולה לי כרגע. סגנון שיער אהוב: מין חצי בקבוק כזה כמו שיש לבליירD: נעל אהובה: כפכפים. ספורט אהוב: ריקוד סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: בטי המכוערתD: [מומלץ!] שיר אהוב: אממ כרגע אין לי כי יש יותר מידיי! תשמח לפגוש את: אדוארד [צ'אק] או כל שחקן [ראשי כלומר מהנערים] שמשחקD: אפילו את מי שמשחק את אריקXD סרט אהוב: כרגע שיערD: זמר אהוב: כרגע אין. סוג מוזיקה: רוק קל! וטיפה היפ הופD: טעם גלידה אהוב: שוקולד\פיסטוקD: הכי טוב זה שילוב בינהם טעם מסטיק אהוב: מנטה מאכל אהוב: דגים מוחעחע מקום בו תרצה לבקר: אממ ניו יורק. אבל כרגע אני מתרגשת מהטיסה שלי [שבוע הבא!] היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ספרד[ברצ'לונה] הולנד[אמסטרדם] קניה[כמה מקומות כמו ניירובי וליד..] תקוות וחלומות: כל כך הרבה- אחד מהם לפתוח סטודיו אומנות משלי או לעצב בגדים [כמו ג'ניD:] תיקח לאי בודד: מים! כמה אחים/אחיות יש לך? אחת בני כמה הם? אישי מידיי. יש חבר/ה?נופידידו את/ה מאוהב/ת כרגע? לא.. התנשקת כבר? לא דמות אהובה מגוסיפ: אני אוהבת במיוחד את: צ'אק,בלייר וסרינה [הם הכי מעניינים!] אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:נופ למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? קצת משניהם את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? stacys mom- fountains of wayne מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? כרגע ערוץ חמש. עוד משו על עצמכם, כל דבר: אוהבת אומנות, אוהבת פורומים
אוהבת לעצב
זהוD:

LeRanch

New member
עונה../images/Emo3.gif

שם: אורָן גיל: 18.5 עיר: חדרה כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? צבא עוד חודש בדיוק
מספר מזל: 5 גובה: וואי אני אף פעם לא יודע
אבל יותר מ-1.75 זה בטוח. תאריך לידה: 30.4 מזל: שור כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום צבעים אהובים : כחול, ירוק, צהוב. צורת לבוש מועדפת: טישרט וג'ינס אביזר אהוב: שמפו: הד אנד שולדרס חנות אהובה: סגנון שיער אהוב: נעל אהובה: נעל נוחה
ספורט אהוב: שחייה סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: אבודים, אורות ליל שישי, דקסטר, דוקטור הו ועוד מלאאאא שיר אהוב: יש המון תשמח לפגוש את: כרגע, רובין ת'יק. סרט אהוב: היום שאחרי מחר זמר אהוב: ג'ון מאייר, רובין ת'יק. סוג מוזיקה: כמעט הכל. טעם גלידה אהוב: וניל טעם מסטיק אהוב: אבטיח מאכל אהוב: פיצה מקום בו תרצה לבקר: צרפת, ארה"ב, ספרד היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: הייתי באיטליה ובפולין ובסוכות אני בטורקיה
תקוות וחלומות: שיהיה לי תפקיד מעניין בצבא. תיקח לאי בודד: מחשב (כדי לשמוע מוזיקה ולהוריד סרטים/סדרות)
אה כן ואוכל! כמה אחים/אחיות יש לך? 2 אחיות בני כמה הם? אחת בת 15 והשנייה 12 יש חברה? לא אתה מאוהב כרגע? לא התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ: בלייר
אוהדת קבוצת כדורגל? נוט ממש. למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? אבא את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? cry no more של רובין ת'יק מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? יס סטארס 1 ו-2

JAP Noa

New member
רק אני נרדמתי ביום שאחרי מחר?../images/Emo122.gif

ובאמת שניסיתי 3 פעמים לראות אותו, כל פעם בסיטואציה אחרת, ובכולן נרדמתי
לאן אתה מתגיייס?

LeRanch

New member
נרדמת?! איך אפשר?../images/Emo2.gif

אני רואה ת'סרט כל פעם שיש אותו ביסXD ואני מתגייס למודיעין לפי מה שהבנתי (פרוטקציות אז לא אמרו הכל בצורה ברורה..)

JAP Noa

New member
עונה ברור../images/Emo13.gif

שם: נעה גיל: 18 ושבועיים.. עיר: חיפה
כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? בין י"ב לצבא..מובטלת וגאה בזה!
מספר מזל: 3.. גובה: מטר ובמבה
תאריך לידה: 3.9 מזל: בתולה כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום כהה צבעים אהובים : ורוד
צורת לבוש מועדפת: קצת מהכל..אבל הסגנון שאני הכי אוהבת זה הבוהו שיק
אביזר אהוב: ארנק שהוא תיק קלאץ' ורוד בהיר מפוראבר21
שמפו: מישל מרסייה אהובי
חנות אהובה: בארץ? זארה ופולאנדבר, טופשופ וסרפרז פרדייז. בארה"ב אברקרומבי, רוקסי פוראבר21 אולדנייבי וגאפ וכמובן - אורבן אאוטפיטרזזזזזזז
סגנון שיער אהוב: עליי או בכלל? שיער חלק מקלות וארוך
נעל אהובה: מהנעליים שלי? האגג היפות והמקוריות שלי
ספורט אהוב: לשבת על התחת?
סתם חחח שחייה
סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: אחים ואחיות
פריוולדג'ד
שיר אהוב: יש המון..בזה הרגע זה אנרייטן וכל מיני שירים של קרוליינה לייר. תשמח לפגוש את: לא יודעת להגיד.. סרט אהוב: דה סיסטרהוד אוף דה טרוולינג פנס 2..
זמר אהוב: אין מישהו ספציפי.. סוג מוזיקה: רוק פופ והיפהופ.. טעם גלידה אהוב: שוקולד.. טעם מסטיק אהוב: מנטה ומוחיטו
מאכל אהוב: פיצה
מקום בו תרצה לבקר: ניו יורק שוב!!!
והקריביים
היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ברור..יוון צרפת הולנד טורקיה איטליה בולגריה פולין בלגיה אוסטריה ארה"ב.. תקוות וחלומות: ללמוד עיצוב גרפי בבצלאל ולגור באפר איסט סייד
תיקח לאי בודד: אייפוד
כמה אחים/אחיות יש לך? 2. בני כמה הם? 15 ו9.. יש חבר/ה? לא. את/ה מאוהב/ת כרגע? לא. התנשקת כבר? כן. דמות אהובה מגוסיפ: סרינה
אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: לא
למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? שניהם.. את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? אנריטן של נטשה בניגפלד. מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? THE CW
עוד משו על עצמכם, כל דבר: תהיו טובים ויאללללה הפורום הזה זקוק לפעילות!

JAP Noa

New member
ותמונה..../images/Emo3.gif

בטח אני היחידה שאשים אבל יאללללה נו
בין התמונות האהובות עליייי

JAP Noa

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

הייית חסרה לי בזמן האחרון!! איך בקיבוץ?

RayoDeLuz

New member
שורדים חח...

סתם סתם.. ממש נחמד...
היום אני נוסעת לסבא עד אחרי החג..

Keren 104

New member
עונה :)

שם: קרן גיל: 15 ומשהו.. עיר:-- כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? כתה י' מספר מזל: 4 גובה: 1.70 תאריך לידה: ספטמבר.. מזל: בתולה כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: שטני צבע עיניים: ירוק צבעים אהובים : סגול, לבן, אפור צורת לבוש מועדפת: אממ ג'ינס אביזר אהוב: צמידים שמפו: הרבל אסנס חנות אהובה: זארה, קסטרו סגנון שיער אהוב: לא יודעת.. סתם פזור.. נעל אהובה: אני לא יכולה לבחור! זה כמו להגיד את מי אתה יותר אוהב את אמא או את אבא! ספורט אהוב: איןןןןןןןןן סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: אחים ואחיות שיר אהוב: -- תשמח לפגוש את: -- סרט אהוב: יש הרבה זמר אהוב:-- סוג מוזיקה:-- טעם גלידה אהוב: קרם עוגיות טעם מסטיק אהוב: לא אוהבת מסטיקים.. מאכל אהוב: פסטההה מקום בו תרצה לבקר: לונדון, ניו יורק היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: צרפת, לונדות, הולנד, בלגיה, גרמניה, שבדיה ועוד חודש גם יוון תקוות וחלומות: כרגע, אני אסתפק בלהצליח בבגרויות.. תיקח לאי בודד: חברים כמה אחים/אחיות יש לך? 2 בני כמה הם? 5 ו 12 יש חבר/ה? כרגע לא.. את/ה מאוהב/ת כרגע? לא התנשקת כבר? כן.. דמות אהובה מגוסיפ: בלייר! אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: אין.. למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? אף אחד.. את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? לא שומעת מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? הוט 3, אקסטה הוט עוד משו על עצמכם, כל דבר: --

Robin Sparkles

New member
שאאאלום

שם:כרמית גיל:17 עיר: כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו?י"ב ומובטלת מספר מזל:4 גובה: לא יודעת תאריך לידה: 7.6 מזל:תאומים כותב/ת ביד:ימין צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום צבעים אהובים : ירוק,כחול,לבן צורת לבוש מועדפת:המכנסים שרציתי לקנות היום מקסטרו ודווקא הדגם הזה מתחיל ממידה 36
אביזר אהוב: שמפו: חנות אהובה: סגנון שיער אהוב: נעל אהובה: ספורט אהוב: כדורגל בפלייסטיישן
סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: איך פגשתי את אמא!! שיר אהוב: baby te quiero תשמח לפגוש את: סרט אהוב:מלך האריות 1 זמר אהוב:אנריקה איגלסיאס,כריס בראון,ג'סטין טימברלייק סוג מוזיקה: טעם גלידה אהוב: וניל טעם מסטיק אהוב: אורביט ירוק מאכל אהוב: שניצל תירס!!
מקום בו תרצה לבקר: היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: כן תקוות וחלומות: ל תיקח לאי בודד:מחשב כמה אחים/אחיות יש לך?2. בני כמה הם?אח בן 22 ואחות בת 26 יש חבר/ה?לא את/ה מאוהב/ת כרגע?לא התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ:נייט אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:לא. למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא?לא יודעת..... את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה?לא. מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה?יס סטארז 1 עוד משו על עצמכם, כל דבר: זה לא משהו על עצמי..היום הייתי בצומת ספרים כדי לקנות את הספר של גוסיפ גירל ולא היה
ביום שבת אני נוסעת לסניף אחר כדי לקנות...
מי שרוצה מוזמן/ת להעלות גם תמונה שלו/ה

JAP Noa

New member
הוווווו לאן נעלמת?../images/Emo24.gif

וכן גם בסניף שאני הייתי לא היה אז הזמנתי

spinebuster

New member
חדש פה :)

שם: ניקיטה גיל: 18 עיר: ת"א כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? י"ג כרגע-מכללה מספר מזל: 18 גובה: 179 ס"מ תאריך לידה:11.12.1989 מזל:קשת כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: בלונדיני צבע עיניים: ירוק צבעים אהובים : ירוק צורת לבוש מועדפת: ספורטיבי אביזר אהוב: - שמפו:- חנות אהובה:- סגנון שיער אהוב:- נעל אהובה: נייקי ספורט אהוב: פוטבול וכדורגל סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: הפמליה שיר אהוב: CYCLONE של BABY BASH תשמח לפגוש את:אלוהים סרט אהוב: אמריקאן פאי 6 זמר אהוב: אין מישהו ממש מועדף סוג מוזיקה: היפ הופ ואלקטרונית טעם גלידה אהוב: שוקולד טעם מסטיק אהוב: - מאכל אהוב: אוכל הכל כל עוד זה לא זז וג'לי כזה מקום בו תרצה לבקר: ניו יורק
היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: צ'כיה, רוסיה, גרמניה, בולגריה, ארה"ב והקיץ בנאפה תקוות וחלומות: להצליח בסופו של דבר תיקח לאי בודד: כמה אנשים כמה אחים/אחיות יש לך?0 בני כמה הם? יש חבר/ה? לצערי לא את/ה מאוהב/ת כרגע? לא התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ: צ'אק אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: מכבי חיפה
למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? באופי לאמא במראה לאף אחד את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? רמיקס של סקאזי ל I WISH מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה?ביפ עוד משו על עצמכם, כל דבר: אני מת על הסדרה הזאת

למעלה