שאלון היכרות..

עונה..

שם: רונית גיל: 17..אוטוטו חוקית עיר: באר שבע...איזה עיר מצ'עממת! כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? לומדת.. מספר מזל: 10 גובה: לא יודעת.. תאריך לידה:18.12.1990 מזל: קשת כותב/ת ביד: ימין...סוף סוף למדתי להבדיל בין הצדדים :) צבע שיער: שחור-חום כזה.. צבע עיניים: דבש צבעים אהובים :אין לי צבעים מועדפים יש לי צבעים שנואים...בורדו.. צורת לבוש מועדפת: של בנים/זרוק אביזר אהוב: נעליים...יש הרבה נעלים! שמפו: הד אנד שולדרס חנות אהובה: פול אנדבר,24/7 ובלו בירד! סגנון שיער אהוב:מתולתל..! נעל אהובה: סניקרס..! ספורט אהוב:חיה מוזרה..אני לא מכירה! סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ:הטופ מודל הבאה,על טבעי,סמוולויל,טיפול משפחתי,המשפחה שלי ועוד כל כך הרבה! שיר אהוב:הרבה! תשמח לפגוש את: אין מישהו מיוחד... סרט אהוב: לא טיפוס של סרטים.. זמר אהוב: NE-YO,אפילו שהם להקה MAROON5...כל כך אוהבת!!! סוג מוזיקה: פאנק,R&B,פופ,היפ הופ...וסתם שירים בלי קטוגריה.. טעם גלידה אהוב: שוקולד וניל..הבסיס! טעם מסטיק אהוב: דובדבן מאכל אהוב: אני אוכלת הכול,ולא מפלה! מקום בו תרצה לבקר: צרפת,אוסטרליה L.A היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: לא הייתי :( תקוות וחלומות: וואו יש הרבה ניתן את המרכזיים:לעשות קעקעוים,לגלח למישהו את הראש(יש הצעות?),וצניחה חופשית..! תיקח לאי בודד: את נועם תור! כמה אחים/אחיות יש לך? בני כמה הם? יש לי 6 אחים...אל תבקשו ממני לפרט בבקשה!...6 בנות בן אחד.. יש חבר/ה? נוופ את/ה מאוהב/ת כרגע? נוופ התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ: צ'אק...הוא כל רשע..פשוט כובש! אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:שונאת כדורגל...! למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא?שילוב של שניהם.. את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? Robin Thicke - Lost Without U מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? HOT3,STAR WORLD,EXTRA HOT עוד משו על עצמכם, כל דבר:ילדה מוזרה עם הרבה הפרעות קטנות ומשונות.. מי שרוצה מוזמן/ת להעלות גם תמונה שלו/ה

MeItOsH

New member
אני מרגישה שהזנחתי ת'פורום..אז..

שם:מיתר גיל:16 עיר:נצרת עילית כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו?י"א מספר מזל:11 גובה: 1.60 תאריך לידה:20.6.92 מזל:תאומים
כותב/ת ביד:ימין צבע שיער: נחושת
צבע עיניים: חום צבעים אהובים :אדום,ורוד,שחור צורת לבוש מועדפת:משתנה בהתאם למצב רוח באותו היום,אבל לרוב יהיה בזה עקבים אביזר אהוב:שרשראות שמפו:מישל מרסייר חנות אהובה:אין אחת מסויימת. סגנון שיער אהוב: שוב,משתנה בהתאם ליום נעל אהובה: ספציפית אחת? אין. ספורט אהוב: בייסבול
סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ:CSI [שלושת הסוגים],90210,גריק,פריוילג'ד,בונס,אאוריקה ועוד כמה ששחכתי שיר אהוב: אין אחד מסויים. תשמח לפגוש את:קלי קלארקסון
סרט אהוב:היומן. זמר אהוב:קלי קלארקסון
אשלי סימפסון
קרי אנדרווד
סוג מוזיקה:המון סוגים.במיוחד רוק-פופ,קאנטרי טעם גלידה אהוב: וניל ועוגיות טעם מסטיק אהוב: בזוקה אבטיח [איי הנוסטלגיה] מאכל אהוב: סושי צמחוני מקום בו תרצה לבקר: מנהטן[דצמבר!!!] היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ארה"ב-מיין,יוון,תורכיה,קפריסין תקוות וחלומות: מממ..להיות פתולוגית ולגור באוסטרליה:] תיקח לאי בודד:לפטופ והחתול שלי כמה אחים/אחיות יש לך?אחות ואח בני כמה הם?אחות-12 אח-6 יש חבר/ה?נופ את/ה מאוהב/ת כרגע?סוג של התנשקת כבר? יאפ דמות אהובה מגוסיפ:סרינה ובלייר אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:
למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא?אני טוענת שקנו אותי ברומניה
את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה?What hurt the most - Rascal Flatts מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה?עכשיו,20,האח הגדול
עוד משו על עצמכם, כל דבר: אני חולה רצח,כואב לי הגרון ונתפס לי הצוואר. תמונה:-אני הימנית.

ping93

New member
וואו, לגמרי שכחתי מקיומו של הפורום.

הייתי כאן יחסית בתחילת דרכו, ואז נטשתי כשנגמרה העונה הראשונה
שם: אין לי כזה. אני מסתורית. גיל: 17 עיר: ירושלים כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? י"ב. מספר מזל: 5 גובה: 1.68 תאריך לידה: 21.7 מזל: סרטן כותב/ת ביד: ימין. וואו, איזו שאלה הרת גורל. צבע שיער: חום צבע עיניים: חום צבעים אהובים : כחול\אפור. כמו הצבע של השמיים בסתיו. צורת לבוש מועדפת: אמ.. הג'ינס האחד שיש לי, וכל טי-שרט שאני מצליחה למצוא. אביזר אהוב: ארר.. לא נראה לי שיש לי אחד. שמפו: כל שמפו עם המדבקה של הארנב. חנות אהובה: כאילו, חנות של כל דבר? דיסק סנטר. האוזן השלישית. אולד-נייבי בארה"ב. סגנון שיער אהוב: בשבילי, או בשביל אחרים? כעיקרון לא משנה לי, כל עוד אין פוני. נעל אהובה: ואנס. ספורט אהוב: לצפות, או להשתתף? טוב, אני לא משחקת שום ספורט, אבל אני אוהבת לצפות בכדוריד (כן, נידח, בסדר). סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: באפי קוטלת הערפדים, בנות גילמור, דוקטור הו, חברים, ורוניקה מארס. שיר אהוב: Hallelujah בביצוע של ג'ף באקלי, Station to Station ו-Rebel Rebel של דייוויד בואי. תשמח לפגוש את: דייוויד בואי
. מושלם שכמותו. סרט אהוב: בנים אינם בוכים, תלמה ולואיז, רנט, מועדון קרב. זמר אהוב: דייוויד בואי, ג'ף באקלי. סוג מוזיקה: באופן כללי - רוק. בעיקר אינדי\אלטרנטיבי. טעם גלידה אהוב: אני לא אוכלת גלידה
טעם מסטיק אהוב: דובדבן. מאכל אהוב: פסטה. מקום בו תרצה לבקר: שוב ניו יורק, ואנגליה. היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ניו יורק, הולנד, צרפת, בלגיה, ספרד, אזור ניו אינגלנד בארה"ב, איטליה, ובטח עוד כמה שאני שוכחת מהם. תקוות וחלומות: לסיים בי"ס, להשיג עבודה, ולעבור לגור באנגליה. תיקח לאי בודד: כל דבר שמשמיע מוזיקה. כמה אחים/אחיות יש לך? אח ואחות. בני כמה הם? האח בן 21 והאחות בת 18. יש חבר/ה? לא כרגע. את/ה מאוהב/ת כרגע? לא ממש. התנשקת כבר? כן. דמות אהובה מגוסיפ: צ'אק
אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: ממ.. לא, לא ממש.. למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? מבחינת מראה - לאף אחד. מבחינת אישיות - אני פולנייה בדיוק כמו אבא שלי. את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? גרסת הופעה של Space Oddity של דייוויד בואי. מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? אני לא ממש רואה טלוויזיה בצורה הקונבנציונלית. אני בעיקר רואה סדרות בDVD או שהורדתי מהאיטרנט. עוד משו על עצמכם, כל דבר: אני אוהבת מחזות זמר. מספיק טוב?

ליאור XX

New member
עונה..

שם:ליאור גיל:14 עיר:ב"ש כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו?ט' מספר מזל:אין כזה גובה: לא יודעת לא גבוהה חח
תאריך לידה: 14.3.94 מזל:דגים
כותב/ת ביד:ימין צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום-דבש כזה
צבעים אהובים : תכלת לבן ירוק צהוב
צורת לבוש מועדפת:סקיני ג'ינס אביזר אהוב:שרשראות כאלה יפות חח
שמפו:הוואי?
חנות אהובה:כל חנות בגדים דיסקים וגיטרות
סגנון שיער אהוב: פזור נעל אהובה: אולסטאר וואדידס
ספורט אהוב: הליכה
סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: איך פגשתי את אמא ריפר צ'אק גיבורים ועוד מלא שיר אהוב: עכשיו זה שיר אהבה אינדיאני של עלמה זוהר תשמח לפגוש את: כל הקאסט של גוסיפ חח
סרט אהוב: סיפור אהבה בלתי נשכח - לא יהיה על הסרט הזה בחיים
זמר אהוב: ד'נאש עלמה זוהר קולדפליי סוג מוזיקה: פופ רוק טעם גלידה אהוב:עוגיות
טעם מסטיק אהוב: חמוץ כזה
מאכל אהוב: פיצה
מקום בו תרצה לבקר: ספרד
ניו יורק
היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: צרפת בולגריה תקוות וחלומות: להרוויח מלא כסף ולעשות מוזיקה ושיהיה כיף
תיקח לאי בודד:אמ פי 3 או 4 כמה אחים/אחיות יש לך?כולל אני זה 4 בני כמה הם?הקטן מיכאל בן 4 לפניו לירן 9 לפניו דניאל 12 ואני
יש חבר/ה?לא את/ה מאוהב/ת כרגע?לא התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ:דן וסרינה
אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:לא חח למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא?אבא נראה לי חח
את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה?שיר אהבה אינדיאני
מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? יס סטרארז 1 , 2 עוד משו על עצמכם, כל דבר:מתה על מוזיקה

happy apple

New member
עונה ../images/Emo9.gif

שם:שירן גיל: עוד חודש 18 עיר: יישוב במרכז
חח כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? לפני צבא מספר מזל: לא יודעת לא מאמינה בזה.. גובה: 1.63 תאריך לידה: 28.10 מזל: עקרב כותב/ת ביד:ימין צבע שיער: שטני צבע עיניים: ירוק צבעים אהובים : ירוק, כחול ,סגול צורת לבוש מועדפת: לא יודעת איך לתאר אביזר אהוב: תיקים שמפו: פנטן חנות אהובה: זארה ופול אנד בר אין יותר ואין פחות ולאחרונה התאהבתי גם במנגו במיוחד שאח שלי מנהל סניף ויש לי הנחות שם
סגנון שיער אהוב: פזור חלק למרות שיש לי גלי נעל אהובה: כפכף שחור פשוט שחורשת עליו מאלדו ובחורף מגפיים חומות ספורט אהוב: שחייה, כדורסל סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: כול הסדרות שאהבתי כבר נגמרו
שיר אהוב: יש יותר מדי במיוחד שירים של עברי לידר תשמח לפגוש את: עברי לידר חח מושפעת שכמותי
סרט אהוב:יש מלא אולי היומן זמר אהוב:עברי לידר
סוג מוזיקה: כמעט כול הסגנונות טעם גלידה אהוב: סניקרס טעם מסטיק אהוב: אבטיח
מאכל אהוב: פיצה, שוקלד מקום בו תרצה לבקר: ארה"ב עוד פעם היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ארה"ב, איזה 5 פעמים בתורכיה , צרפת , איטליה , פולין תקוות וחלומות: שאנצל יותר את הזמן לפני הגיוס , שיהיה לי תפקיד טוב בצבא , ופשוט להיות מאושרת .. תיקח לאי בודד: את הכלב שלי , פאלפון שגם האמפיי שלי, וסירה שיהיה משעמם אני אחזור כמה אחים/אחיות יש לך?2 אחים ואחות בני כמה הם?24,28,33 יש חבר/ה?לא את/ה מאוהב/ת כרגע?לא התנשקת כבר? כן דמות אהובה מגוסיפ: בלייר חח היא מצחיקה אותי משומה אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה:לא למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? אמא את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה?David Cook - Always Be My Baby
מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? ממ אין ממש אני רואה בד"כ את רוב התוכניות בVOD עוד משו על עצמכם, כל דבר: הממ שאני חדשה פה ובא לי במבה נוגט ..... תמונה קצת ישנה מל"ג בעומר (ואני עם פן פה חח הלוואי אם היה לי שיער ככה ...)

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

מתי את מתגייסת? ואת כבר יודעת איפה את הולכת לשרת?

happy apple

New member
ב9.2 כלל צה"לי כנראה...

כי חיל החינוך לא התקבלתי וחיל הרפואה במיונים הבנתי לא בשבילי וויתרתי , מה איתך?

JAP Noa

New member
זה היה התאריך גיוס המקורי שלי../images/Emo99.gif../images/Emo7.gif

והקדימו לי ל-11 לדצמבר
אני הולכת להיות מאבחנת מדעי ההתנהגות..שמעת על זה?
ולמה שלא תשלחי פקס למיונים אחרים? חברה שלי עשתה את זה והתקבלה בסוף להיות מאבחנת פסיכוטכנית..

happy apple

New member
כן אני יודעת מזה חח ואין כבר מיונים ביררתי

לשום חייל המיון האחרון היה חיל הרפואה שהייתי בו שהיינו איזה 30 ומשהו בנות ...

JAP Noa

New member
את בערך היחידה שיודעת../images/Emo6.gif

וטוב זה מה זה בקטנה, יש בכלל צהלי תפקידים סופר נחשקים [אהאה פקמצית
]

יאללהD:

שם: ספיר גיל: 17 עיר: מושב כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? יב' מספר מזל: :S גובה: 1.56:( תאריך לידה: 19.9.91 מזל: בתולהלה כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: אדום צבע עיניים: חום קקוש צבעים אהובים : שחור, אדום, ירוק, ורוד צורת לבוש מועדפת: וואו זה ככ דינמי אביזר אהוב: עגילים! חובה שמפו: דאב תר'פי חנות אהובה: זארה סגנון שיער אהוב: גם, משתנה נעל אהובה: אממ הנייקי שלי ספורט אהוב: הממ לא. סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: הממממממפף. עקרות בית
שיר אהוב: כרגע, נוטי'נג קומפרס טו יו של סטראופוניקס תשמח לפגוש את: וואו מלא! נראה לי טיטי. סרט אהוב: לב אמיץ
זמר אהוב: המון סוג מוזיקה: הכל טעם גלידה אהוב: ענבים ותות
טעם מסטיק אהוב: מנגו אפרסק מאכל אהוב: פיצה
מקום בו תרצה לבקר: יש המווווווון כאלה היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: בבריטנ תקוות וחלומות: תיקח לאי בודד: אותו
כמה אחים/אחיות יש לך? שניים בני כמה הם? 23 ו-25 יש חבר/ה? אממ לא. את/ה מאוהב/ת כרגע? כה. התנשקת כבר? חח. כה. דמות אהובה מגוסיפ: סרינה
אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: נה למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא?אמא את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? 7:p כל השטויות של בידור ישראלי עוד משו על עצמכם, כל דבר: אני אלרגית לחתול שלי

liat012

New member
אני יודעת שזה לא קשור אבל..

למישהי\מישהו יש ציטוט מגניב לתת ליD:? אשמח שזה יהיה מגוסיפ

P i x i e s

New member
חדשה פה ../images/Emo9.gif

שם: יובל גיל: 17 עיר: יהוד כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? י"ב :] מספר מזל: 3 גובה: 1.70 תאריך לידה: 25.3.91 מזל: טלה כותב/ת ביד: חזקה בשתיהן צבע שיער: חום צבע עיניים: חום צבעים אהובים : כחול, סגול צורת לבוש מועדפת: קצת מהכל אביזר אהוב: תיק עור חום(סינתטי) מ
Smart Set שמפו: כיף! חנות אהובה: Forever 21, Stitches, Garage, Bluenotes... וStrawberry שהיא אהבת ילדות
סגנון שיער אהוב: מוחלק כמו שהוא עכשיו. נעל אהובה: קשורה לטבע נאות שלי ספורט אהוב: אירובי סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: המון! שנות ה70, משפחת סימפסון, אבא אמריקאי, חברים, פלקון ביץ' (שסיימתי לראות ממזמן) שיר אהוב: כל דבר של AIR (אגב, השיר בסצנת סקס של נייט וסרינה מהחתונה שלהם! הופתעתי ממש) תשמח לפגוש את: צ'אק בס
לא יודעת למה, הוא בד"כ ממש לא הטעם שלי אבל הוא סקסי במיוחד בסדרה P: סרט אהוב: האלמנט החמישי זמר אהוב: אין שמץ סוג מוזיקה: אוהבת המון סוגים! אלקטרונית, רוק על רוב סוגיו, אינדי, ישראלית, ג'אז טעם גלידה אהוב: Birthday Cake עם קיטקט שאין בארץ וזאת בושה לכולנו טעם מסטיק אהוב: מנטה של אורביט מאכל אהוב: פסטה!! מאוהבת מקום בו תרצה לבקר: עוד לא הייתי בחוף המערבי של ארה"ב (לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, לאס וגאס) היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ארה"ב, קנדה, יוון, טורקיה, בלגיה, צרפת, פולין, אנגליה, הולנד, איטליה תקוות וחלומות: אני יודעת שזה נשמע נורא, אבל חוץ מלהגשים את עצמי הייתי רוצה להצליח כל כך שאוכל לאפשר לילדים שלי את החיים כמו בגוסיפ גירל. אני מסתכלת עליהם ומקנאה (כמו כולנו, חייבים להודות) והייתי רוצה לתת לילדים שלי הרגשה כזאת. תיקח לאי בודד: תשחצים, עט וכמות בלתי מוגבלת של פסטה :) כמה אחים/אחיות יש לך? 1 בני כמה הם? 22 יש חבר/ה? לא את/ה מאוהב/ת כרגע? כמו תמיד :) התנשקת כבר? יאפ דמות אהובה מגוסיפ: כמו שאמרתי, יש לי משיכה מוזרה לצ'אק. אבל חוץ מזה אני מאד אוהבת את סרינה ומזדהה עם ג'ני. אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: מכבי חיפה למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? אבא את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? מהמצעד בגלגלצ- החידוש של 'עברתי רק כדי לראות' מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? כרגע אני חורשת על Xtra Hot... כל השידורים של גוסיפ גירל כולל חוזרים ומרתונים. אני נואשת, אני יודעת!
ככה זה כשהרגל נקועה ואין הרבה מה לעשות... עוד משו על עצמכם, כל דבר: אממ... למדתי עברית ואנגלית באותו זמן (אח שלי נולד בארה"ב, לא חשוב), ומסתבר שזה השתלם כי אנגלית זאת שפת האם השנייה. והרבה אומרים שיש לי מבטא אמריקאי גם כשאני מדברת עברית. זה לא נכון!!

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

הייתי בכל המקומות שהיית בהם חחח
והחוף המערבי זה המקום
מממממש כדאי לך לבקר שם

BlairStein

New member
ברוכה הבאה...

הייתי בכל המקומות שהיית בהם.. חחחח איפה היית בארה"ב? איסט קוסט? אני לא מזמן חזרתי משמונה חודשים בניו יורק...גרתי שם עם חברה באפר איסט סייד... חחחח כמה מתאים לפורום האא? אניווי, הייתי גם בקליפורניה ופלורידה, ומאד מומלץ לבקר שם!...זה כ"כ שונה!

P i x i e s

New member
../images/Emo12.gif

את יודעת שגם פלורידה באיסט קוסט, נכון? חח מאיפה הכסף לגור במנהטן כל כך הרבה זמן? חלום!

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאת../images/Emo6.gif

אולי את זוכרת אותי מפורום פרוייקט מסלול
ענת, בת 14
ברוכה הבאה

למעלה