שאלון היכרות..

Just Freckles

New member
עונה../images/Emo13.gif

באיחור גדול במיוחד
שם: נויה גיל:13 ו-9 חודשים עיר: חסוי
כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? כיתה ח' מספר מזל: 1 או 2, לא החלטתי
גובה: 1.64 תאריך לידה: 29.1 מזל: דלי כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: ג'ינג'ים שליטה
צבע עיניים: אוקי, יש לי את העיניים הכי מוזרות ביקום. הן ירוקות-כחולות-אפורות ובעין שמאל יש לי כתם כתום. צבעים אהובים : כולם צורת לבוש מועדפת: בגדים יפים
אביזר אהוב:שרשרת שמפו: פנטן חנות אהובה: אבקרומבי
. אז מה אם זה לא בארץ.. סגנון שיער אהוב: נעל אהובה: כפכפים ספורט אהוב: אין כזה
סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: אבודים, גיבורים, 90210 שיר אהוב: יש יותר מדי תשמח לפגוש את: סרט אהוב: יותר מדי.. זמר אהוב: כנ"ל סוג מוזיקה: פופ, רוק קל, R&B טעם גלידה אהוב: וניל, הכי פשוט הכי טעים
טעם מסטיק אהוב: מנטה מאכל אהוב: פסטה מקום בו תרצה לבקר: אוסטרליה. עוד לא הייתי שם וממש בא לי
היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: את כל הרשימה?
צרפת, אנגליה, גרמניה, שוויץ, הולנד, איטליה, ספרד, תורכיה, איביזה, ארה"ב, קנדה, קפריסין. תקוות וחלומות: להיות מעצבת פנים, לטייל בעולם. תיקח לאי בודד: ספר, מוזיקה וחברה. כמה אחים/אחיות יש לך? אחת ואחת בדרך.. אמורה להיוולד בינואר
בני כמה הם? שנתיים יש חבר/ה? לא דמות אהובה מגוסיפ: סרינה, בלייר אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: חחח ממש לא למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? ערבוב מוצלח של שניהם
את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? לא שומעת עכשיו... מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? אקסטרה הוט, E! עוד משו על עצמכם, כל דבר: אממ... אני בצופים

vv56305

New member
אני חדשה ובא לי לענות גם ../images/Emo13.gif

שם: נועה (נדיר, אני יודעת) גיל: 31 עיר: רמת גן כיתה/צבא/לימודים/המובטל בטיטו? עבודה- חברת תוכנה. מספר מזל: הממ אין. גובה: 1.66 תאריך לידה: 16.9.77 מזל: בתולה כותב/ת ביד: ימין צבע שיער: בלונדיני צבע עיניים: חום בהיר צבעים אהובים : שחור, ורוד, אדום צורת לבוש מועדפת: הכל אביזר אהוב: תיקים, נעליים שמפו: הוואי החדש חמאת אגוז וקוקוס חנות אהובה: זארה, מנגו, טופשופ, H&M סגנון שיער אהוב: פזור נעל אהובה: נעלי עקב סטילטו :p ספורט אהוב: טניס סדרת טלוויזיה אהובה חוץ מגוסיפ: ניפ טאק שיר אהוב: יש הרבה תשמח לפגוש את: מרילין מונרו סרט אהוב: הכישרון של מר ריפליי, חומות של תקווה, הנסיכה הקסומה זמר אהוב: דיוויד בואי סוג מוזיקה: פופ, רוק טעם גלידה אהוב: וניל עוגיות טעם מסטיק אהוב: קינמון מאכל אהוב: שוקולד, גלידה, עוגיות, בורקס, סושי, חומוס מקום בו תרצה לבקר: יפן היית כבר בחו"ל ? אם כן איפה: ארה"ב, תאילנד ורוב מדינות אירופה תקוות וחלומות: תיקח לאי בודד: כמה אחים/אחיות יש לך? 2 אחים בני כמה הם? 35, 28. יש חבר/ה? כן את/ה מאוהב/ת כרגע? כן התנשקת כבר? כן
דמות אהובה מגוסיפ: צ'אק ובלייר אוהד/ת קבוצת כדורגל? אם כן איזה: לא אוהבת למי את/ה יותר דומה-אמא או אבא? אמא את/ה שומע/ת עכשיו שיר כלשהו? אם כן, איזה? מה הערוץ האהוב עלייך בטלווזיה? EXTRA HOT אני וחברה שלי מתות על הסדרה הזו, היאא מזכירה לי את סקס והעיר, רק לגילאים אחרים. היא בת 29 ואני בת 31 וממש לא איכפת לנו בנות כנה אנחנו, אני פשוט נהנית מכל רגע בסדרה. לילה טוב לכולם!!

למעלה