שאלון חופר! (אזהרה- למשועממים בלבד)

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifחלק ב'.

~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: אם מעגלים לסביבות ה30 שעות האחרונות, אז כן. חיבקת מישהו? חיבוק של שלום? כן. חיבוק-חיבוק? כמו התשובה הקודמת. רבת עם חבר? לא. בכית? ושוב, אם מעגלים לסביבות ה30 שעות האחרונות, אז כן. צחקת? בארור. גרמת למישהו לצחוק? כן:] קנית משהו? לא. הסתפרת? לא שידוע לי. הרגשת טיפש? כן. אבל היי, אני באמת טיפשה! דיברת עם מישהו שאתה אוהב? אני לא יכולה לעבור יממה בלי לדבר עם מישהו שאני אוהבת. התגעגעת למישהו? כן, מאוד.
~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? קמח אצל שגיאר נחשב? אכלת קופסא שלמה של אוריאו? המ, לא. נזרקת על ידי מישהו? לא. משהו בגד בך? משהו או מישהו? אם זה המקרה השני, אז לא. אם זה המקרה הראשון אז הארון שלי בגד בי עם הדלת, שבגדה בי עם הארון. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? רוב ימי שישי בערב הייתי נשארת בבית. אבל אני עובדת על זה.
היית מאוהב? כן. ועדיין מאוהבת. ואשאר מאוהבת עוד הרבה זמן.
ראית את הבית הלבן? ראיתי את הבית שלי. הוא לבן. יחסית. ראית את מגדל אייפל? לא. מה יש לי לחפש בצרפת? הם... הם... מדברים צרפתית! שתית אלכוהול? אני רוסיה. זה עונה על השאלה? עישנת מריחואנה? הו, ברור, אני מעשנת מריחואנה כל יום בזמן שאני לובשת כובע צבעוני ומוזר ושומעת בוב מארלי. שיחקת מונופול? כן. והייתי עשירההההה! ראית טיטאניק? כן. נישקת מישהו? כן.
התנשקת צרפתית? למה צרפתית? למה? נשיקות זה אחלה, אבל למה להכניס לזה את השפה הזאת? שכבת עם מישהו/י ? לא. ניסית דיאטה? "ממחר, דיאטה!". מחזיק שעה בקושי. נו, שיהיה. ביקרת בארץ אחרת? קנדה, ארה"ב ויוון. צבעת בספר צביעה? כשהייתי בת 5 ככה. היה כיף. עשית אמבטית קצף? בארור.
הכיכיף. טסת? איך אתם חושבים שהגעתי לקנדה, ארה"ב וקנדה? ברגל? שטת? כןןןן!
נסעת ברכבת? אכן. היתה לך תאונת דרכים? טפו טפו טפו, לא. רכבת על פיל? פיל?XDD הכנת אתר אינטרנט? המ, לא. שיחקת בברביות? כן! כשהייתי קטנה. נשארת ער כל הלילה? בטח. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? המ, מה? מי עושה את זה?... בשביל זה יש ארון!
שברת עצם? של עוף שאכלתי. כאב לו. דיברת בשיעור? תמצאו לי מישהו שלא דיבר בשום שיעור אף פעם, ואני אביא לו שקל. פחדת מהחושך? כן. היית בבית חולים (לא לביקור)? כשנולדתי, מן הסתם. עשו לך תפרים? במכנסים. זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא ולא. יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? טוב, יש לי וידוי. פעם אחת יצאתי לטייל עם שלוש חברות בו זמנית! שיקרת? מי שאומר שהוא לא משקר, שקרן. למען האמת, גם מי שאומר שהוא כן משקר הוא שקרן, הוא פשוט מודה בזה. נעצרת על ידי המשטרה? לא ממש. נרדמת בשיעור? כמעט. השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? פוד פייט!!!1 פגשת סלבריטי? אכן. והיה משעשע לחלוטין. עברת על החוק?? למה שני סימני שאלה? למה השאלה הזאת שונה מהאחרות? הא? הא? אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? לא שזכור לי. שנאת את עצמך? כן. נשבר לך הלב? לא. שברת למישהו את הלב? לא שידוע לי. רצית להרוג מישהו? כן!!11 יש לי רשימת חיסולים מיוחדת. נפלת מכיסא? כן. ונפלתי על הראש ומאז אני טיפשה.D: נתת למישהו לאפ דאנס? המ, מה? הלכת מכות? כן!DDDDDD: מסר לאומה? תראו! ליוויתן! היד שלך כואבת? לא ממש, תודה ששאלתם.

J92

New member
../images/Emo54.gifאני לא על

וודקה,והשעה לא שתיים בלילה,ולא עישנתי כלום! אבל צחקתי שעה מהילד תות. חיחי

A mulatto

New member
מצטרפת להיערה שלך

מעלה אדומים זה חרא של מקום!!!!!!!!!!!!!!!!!

sappy song

New member
כן,משעמם לי...

שם מלא:שי *שם אמצעי מביש מדי* ביניאשוילי(כן...אני גרוזיני ואני גאה...בזה) תאריך לידה:27.9.89 מיקום:אשדוד מזל:מאזניים מידת נעליים:47 גובה:1.96 או 1.97 מוצא:גרוזיני חיות מחמד:חגי ואלכס אחים:2 אחיות צבע שיער:חום אני חושב צבעת פעם את השיער?בספריי רק איזה צבע? סגול(מושפע ממארק מבלינק 182) כיתה:יא' 3(כי רק אצלנו ילדים מנהלים שיחה עם מזגנים) תחביבים:לשמוע מוזיקה,לנגן ולחפור ריח אהוב:של פלאפל איזה שפות אתה מדבר?עברית,כמה מילים בערבית,רבע גרוזינית,רבע רוסית,אנגלית ורבע ספרדית אוהב ספורט?כן איפה נולדת?ישראל אתה בן אדם של לילה או של יום?לילה רגיש לדיגדוגים?קצת מאמין באלוהים?פעם כן פעם לא יש לך כינויים נוספים באינטרנט?גרוזיני,טינופי,שבילביל ועוד... מה הם?אהה כאן אני צריך לרשום את הכינויים?!
ש לך גשר? כן יש לך משקפיים\עדשות מגע?לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול?נגן מה הדבר הכי מביך שקרה לך?המורה הקריאה את שם המשפחה שלי בכיתה איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך?בינתיים היום שקניתי את הבס...אבל ביום שישי הזה יהיה יום יותר טוב
מה הדבר הכי חשוב לך?המשפחה,החברים,שרון והבס יש חבר\חברה ?כן ממה אתה הכי פוחד?ליצנים אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם?בגב על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון:שרון ועל היום שעבר למה אתה הכי מתנגד?שלא מביאים את הסרטים החדשים של פוקימון לארץ ושהמונדיאל בתשלום אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית?לא אכפת לי...העיקר שיהיה טחון ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה:סן דייגו
טעם גלידה אהוב:בננה ווניל פרי אהוב:תפוח ממתק:קינדר בוואנו שיעור:אנגלית וספורט חג:חג המולד היום הכי אהוב בשבוע:שלישי(אנה מזכיר לך משהו?
) צבע:אדום מגזין:מעריב לנוער שם לבת:דורה(רק מולדי יבין) שם לבן:בנג'מין
קבוצת ספורט אהובה:ליברפול חודש אהוב:יולי ואוגוסט ספורטאי אהוב:מסי ספורטאית אהובה:אין שחקנית אהובה:אין שחקן אהוב:ג'ים קארי תוכנית אהובה בטלוויזיה:איש משפחה אתר אהוב:תפוז(חנפן שכמוני) חיה אהובה:כלב בדיחה:אני גרוזיני מילה/משפט שאתה אומר הרבה:"מה אתם עובדים עליי?" "אה?!מה?כן כן באמת יום יפה היום~מסתכל למעלה~" מילה אהובה:דורה וזייבאל תחנת רדיו:אין חדר בבית:שלי ההופעה הכי טובה שראית:יש הרבה דיסק אהוב:יש מלא נשיא:? סלט:לא בשר:כן תוספת לפיצה:עוד פיצה על הפיצה ארץ:מאדים עיר:סן דייגו אגם:הברבורים ים:כן? מקום אהוב:הקראווילה של שגיא רעש:של נגינה לא קשורה טעם:אוכל רגש:אהבה? מספר:4 ספר:זיכרונותייה של גיישה דגנים:? ~דברים שנואים~ מורה:כל מורה במקיף ד',חוץ מהמורה לאנגלית שעור:מתימטיקה וכלכלה יום בשבוע:כל יום שאין בו חופש חג:פסח עונה:סתיו חודש:מרץ ספורט:פולו קבוצת ספורט:ריבר סרט:כל סרט עם ליצן שחקנית:כל מי ששיחקה ליצנית שחקן:כל מי ששיחק אי פעם ליצן תוכנית:כל דבר עם ליצנים אתר:של ליצנים אוכל:אין שתיה:תה בעע להקה:פול אאוט בוי(בלי סקילות בבקשה) זמר:.... זמרת : ... חיה:אין סלט:
ארץ:אירן(לא משדרים שם פוקימון) עיר:... מקום להיות בו:כל מקום עם ערסים ופקאצות ריח:אתם לא רוצים לדעת רעש:של משהו שחופר בראש רגש:שנאה אות:... תאריך:31.11.05 (היום שבו בנג'מין עזב אותנו
) ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית:לא חיבקת מישהו?כן רבת עם חבר?בקטנה בכית?לא צחקת?כן גרמת למישהו לצחוק?כן קנית משהו?לא הסתפרת?לא הרגשת טיפש?יאפ דיברת עם מישהו שאתה אוהב?כן
התגעגעת למישהו?כן ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים?סמים...קמח...אין הבדל אכלת קופסא שלמה של אוריאו?לא נזרקת על ידי מישהו?לא משהו בגד בך?אלכס וחגי
הם סטרייטים עכשיו
נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך?כן היית מאוהב?כן ראית את הבית הלבן?לא ראית את מגדל אייפל?לא עישנת? לא שתית אלכוהול?לא...ממש לא...אני?(אהמ אהמ) עישנת מריחואנה?לא שיחקת מונופול?כן ראית טיטאניק?לא נישקת מישהו?מישהי* כן התנשקת צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י ?לא ניסית דיאטה? לא ביקרת בארץ אחרת?כן צבעת בספר צביעה? כן עשית אמבטית קצף? כן טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת?כן היתה לך תאונת דרכים?לא רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט?כן שיחקת בברביות?לא נשארת ער כל הלילה?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? כן שברת עצם? אצבע זה עצם?
דיברת בשיעור?כן פחדת מהחושך? לא היית בבית חולים (לא לביקור)?כן עשו לך תפרים? לא זרקת מישהו והתחרטת על זה?כן יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן?לא שיקרת? כן נעצרת על ידי המשטרה?לא נרדמת בשיעור? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? כן,להתנקש במולדובן פגשת סלבריטי?כן עברת על החוק?? אולי אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות?לא,אבל זה הפך אותי לאימו שנאת את עצמך?כן נשבר לך הלב? לא שברת למישהו את הלב? לא רצית להרוג מישהו? כן נפלת מכיסא? כן נתת למישהו לאפ דאנס? ? הלכת מכות?אממ אפשר לומר מסר לאומה? stay black היד שלך כואבת?לא

וואוו,זה חופר.

שם מלא: חגי פורמן תאריך לידה: 31/5/89 מיקום: אשדוד מזל: תאומים מידת נעליים: 45 גובה: מטר 80 בערך מוצא: אוקראיני מזויף (מולדובן חלקי) חיות מחמד: דגי זהב קטנים מעפנים כאלה שמתים כל חודש? אחים: אחות גדולה ואח קטן צבע שיער: חום כהה צבעת פעם את השיער? לא איזה צבע? - כיתה: יא' תחביבים: לנגן (אם אפשר לקרוא לזה נגינה) ריח אהוב: האף שלי סתום, אז כל ריח שיפתח אותו (חוץ מריחות רעים) איזה שפות אתה מדבר? עברית, עברית גרועה, אנגלית, אנגלית גרועה, רוסית גרועה. אוהב ספורט? לא איפה נולדת? ישראל אתה בן אדם של לילה או של יום? של אחה"צ רגיש לדיגדוגים? לא ממש... מאמין באלוהים? כן יש לך כינויים נוספים באינטרנט? לא מה הם? - יש לך גשר? לא יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? צעיר מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא יודע. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? כל יום שקורא משהו טוב. מה הדבר הכי חשוב לך? אנשים שקרובים לי יש חבר\חברה ? כן ממה אתה הכי פוחד? העתיד, לא לדעת מה יהיה. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? לא רוצה עוד זוג. על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: "כדי שאני אכבה את הטלוויזיה..." למה אתה הכי מתנגד? לא יודע... אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אף אחד. ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: לא יודע, העיקר החופשה. טעם גלידה אהוב: ווניל פרי אהוב: דובדבן ממתק: טוויקס או איזשהו שוקולד כזה... שיעור: קרימינולוגיה חג: כזה שיש בו חופש היום הכי אהוב בשבוע: השמיני צבע: ירוק מגזין: עיתון וזהו. שם לבת: לא יודע. שם לבן: לא יודע. קבוצת ספורט אהובה: לא אוהב ספורט חודש אהוב: כזה שלא חם בו כמו עכשיו! ספורטאי אהוב: - ספורטאית אהובה: - שחקנית אהובה: אין שחקן אהוב: ג'ים קארי תוכנית אהובה בטלוויזיה: family guy אתר אהוב: אין חיה אהובה: חתול בדיחה: אין לי כוח... מילה/משפט שאתה אומר הרבה: סטלה מילה אהובה: אין תחנת רדיו: גלגל"צ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראית: אין משהו מיוחד דיסק אהוב: לא יודע... נשיא: דיוויד דווייט אייזנהאור! (הזכויות שמורות לאל בנדי) סלט: הכי פשוט שיש גם יהיה טוב בשר: עוף תוספת לפיצה: פטריות ארץ: ישראל עיר: תל אביב, צפת. אגם: מישיגן! (מאיפה לי...) ים: נקי, לא כמו מה שיש בארץ. מקום אהוב: כל מקום שאני אהיה בו עם אנה. רעש: פידבק!!!!!!1111 טעם: שעושה טוב רגש: אהבה מספר: 3 ספר: לא קורא ספרים דגנים: רגילים, קורנפלקס. ~דברים שנואים~ מורה: המורה לכימיה משנה שעברה. שעור: סוציולוגיה!!!!!!!! זה משעמם!!!!!!!!!! יום בשבוע: ראשון חג: כל עוד שיש בו חופש זה בסדר עונה: קיץ! חודש: אלו שחם בהם! ספורט: כמעט הכל... קבוצת ספורט: למי אכפת? סרט: לא יודע... שחקנית: אין שחקן: אין תוכנית: אין אתר: אין אוכל: דג שתיה: אני שותה כל משקה להקה: fall out boy זמר: אייל גולן זמרת : שרית חדד חיה: אין סלט: אין ארץ: כזאת שרוצה לשלוח טילים לישראל עיר: אין מקום להיות בו: בבית של שי, הוא מכה אותי. ריח: זבל רעש: האלה שעוברים ברחוב שאני ישן וצועקים רגש: שנאה אות: אממ, צ' די מטרידה אותי... תאריך: אין... ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: כן חיבקת מישהו? כן רבת עם חבר? כן בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? כן קנית משהו? לא הסתפרת? לא הרגשת טיפש? תמיד דיברת עם מישהו שאתה אוהב? כן התגעגעת למישהו? למישהי, כל הזמן.

~המשך~

~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? לא ולא מתכוון. אכלת קופסא שלמה של אוריאו? לא נזרקת על ידי מישהי? כן משהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? כן, ועדיין
ראית את הבית הלבן? לא (ואל תאמינו לאנה! הבית שלה כתום!) ראית את מגדל אייפל? לא, למה לי? עישנת? כן שתית אלכוהול? ברור, כי אני חייב כמות מספקת של 2 ליטר בירה ביום. עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? כן! ואני כל הזמן נכנס לכלא! ראית טיטאניק? כן נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? לא, רק עברית שכבת עם מישהו/י ? לא ניסית דיאטה? כן ביקרת בארץ אחרת? לא צבעת בספר צביעה? כל יום עשית אמבטית קצף? לא טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן היתה לך תאונת דרכים? לא רכבת על פיל? כמעט הכנת אתר אינטרנט? לא שיחקת בברביות? כל יום! תנסו! נשארת ער כל הלילה? המון דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? לא שברת עצם? 2: מרפק וקרסול. דיברת בשיעור? מי לא? פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)? כן, ששברתי את המרפק עשו לך תפרים? בגב. זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? לא שיקרת? מי לא? נעצרת על ידי המשטרה? לא, הצלחתי לברוח. נרדמת בשיעור? כן השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? מלחמת אוכל! פגשת סלבריטי? אני מטריד את מנחי ערוץ הילדים עברת על החוק? כן אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? לא שנאת את עצמך? כן נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב? לא שאני יודע. רצית להרוג מישהו? לא נפלת מכיסא? המון, וזה מסביר ממש הרבה. נתת למישהו לאפ דאנס? לאלכס ולשי הלכת מכות? כן. מסר לאומה? תאהבו אותי! היד שלך כואבת? לא.

תיקונים:

* כל יום שקורה משהו טוב *כדאי שאני אכבה את הטלוויזיה (מה אמא שמה לי בנס קפה?
)

snir69

New member
../images/Emo177.gifאתם לא תכריחו אותי לענות עלזה

אבל רק בגלל שאמרו לי שיש בזה יותר מ149.. שם מלא: עובדיה בן סעדון(לא יהודה סעדון..) תאריך לידה: 4/8/88.. מיקום: הקראווילה-צומת מסמיה.. מזל: טוענים שאריה..אני חושב שזה יותר לביאה.. מידת נעליים: 48(בתקווה לקיצוצים..) גובה: 1.86 או משהו כזה..מי סופר?!(תגיעו למצב של שי גרוזני ולא תספרו..) מוצא: שחור.. חיות מחמד: סעדיה..למרות שהוא כבר לא מחמד.. אחים: צנחני.. צבע שיער: האממממ..שניה..("סעדיה..שואלים באיזה צבע אתה.."- "תגיד בלונד נוטה לשטני גם ככה אפחד לא ראה אותי בצבע המקורי.."..) הוא בצבע חלודה נוטה לאפור אבק... צבעת פעם את השיער? לא..אבל בעתיד.. איזה צבע? לא יודע..בעתיד.. כיתה: יב3!!!.. תחביבים: לגדל סעדיות..לעשות אהבה עם סוניה וכו'.. ריח אהוב: אגזמה שברגליים.. איזה שפות אתה מדבר? אמהרית ערבית סעדית.. אוהב ספורט? כהה.. איפה נולדת? ברחובות..(העיר לא הכבישים..) אתה בן אדם של לילה או של יום? האאאא?!..אני בנאדם?!.. רגיש לדיגדוגים? מאוווווווווד!!!..אההה..לא תכניסו ידיים לבית שחי שלי..זה לא מומלץ מבחינה רפואית.. מאמין באלוהים? כמו בניסים.. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? לא..רק בחיים האמיתיים.. מה הם? להתחיל?!..(נהנה..עשית את זה בכוונה להקשות עלי נכון!?!?!..) ש לך גשר? הלוואי.. יש לך משקפיים\עדשות מגע? תודה לאל לא.. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? להיות קטן.. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? אנלא יכול להיות מובך..וגם אם כהה..אני שחור..לא רואים את זה.. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? אממממ..יום טוווף(?!..) מה הדבר הכי חשוב לך? החיוך.. יש חבר\חברה ? לא..הבנתי שכנראה אני באמת לא מאמין באהבה =/ ממה אתה הכי פוחד? לאבד את האמונה שלי.. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? במצח..תמיד רציתי לדעת איך זה להיות עכביש.. על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון? על איך אני אייבש את סעדיה כדי שלא ירטיב לי את כל המיטה כמו תמיד.. למה אתה הכי מתנגד? סק**ס.. אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? סעדיה.. ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: הקראווליה..תצחקו אבל הרבה זמן לא הייתי שם!!!.. טעם גלידה אהוב: עוגיות וקרם תות או משהו וורוד כזה.. פרי אהוב: מנגו.. ממתק: אגוזי.. שיעור: פסיכולוגיה.. חג: פורים.. היום הכי אהוב בשבוע: זה כבר נשאל בעקיפין לא?!.. צבע: כל צבע מ-לטקס.. מגזין: "לסעדיה".. שם לבת: רותם.. שם לבן: גיא.. קבוצת ספורט אהובה: ארסנל..מכבי חיפה.. חודש אהוב: גמזה נשאל!!!..(זה כמו חג אהוב..) ספורטאי אהוב: האממממ..סול קמבפל.. ספורטאית אהובה: לי קורזיץ.. שחקנית אהובה: ג'ניפר גארנר.. שחקן אהוב: ניקולס קייג'.. תוכנית אהובה בטלוויזיה: "זהות בדויה".. אתר אהוב: 478.. חיה אהובה: ספידי סומבט(וכל חיות צב"ח רחובות ובכלל..) בדיחה: גרועה.. מילה/משפט שאתה אומר הרבה: אמממ.."חחגי..ביטלס..")נאמר לאחרונה.. מילה אהובה: כאילו.. תחנת רדיו: לא שומע כבר.. חדר בבית: מטבח.. ההופעה הכי טובה שראית: האנפגד של נירוונה בגירסה הלא מצונזרת.. דיסק אהוב: "les c'en'ebres du dehors" - ELEND(בשפה לטינית..אל תנסו להבין..) נשיא: רוזוולד(אהה..היסטוריה משגעת אותי!!!..) סלט: חסה.. בשר: כבש עם הרבהההההההה שומן!.. תוספת לפיצה: בצל.. ארץ: ישראל..אירלנד.. עיר: ירושלים.. אגם: רודברג.. ים: יבשה..(שונא ים..) מקום אהוב: עמק המונמינים.. רעש: לא סובל.. טעם: מרמתוק.. רגש: חולף.. מספר: 0547806..אהה..זה לא זה?!.. ספר: "חוות החיות".. דגנים: לא יודע..קראנץ' או כריות עם שוקולד.. ~דברים שנואים~ מורה: לא שונא מורים..אני אנקוריסט
.. שעור: אין.. יום בשבוע: שישי.. חג: כיפורים.. עונה: מעבר בין החורף לאביב.. חודש: אלול.. ספורט: שח-מט.. קבוצת ספורט: שח-מטים.. סרט: "ימים אחרונים"..(ובלי קשר ל"קשר" של קורט..) שחקנית: בר רפאלי.. שחקן: אין.. תוכנית: בלי סודות..(הן כבר נחשפו חנן..אין סודות!..) אתר: WWW.אוסמהמלך.CA.ve אוכל: לא שונא.. שתיה: קוקה קולה.. להקה: אההה..מעריך את כולם.. זמר: זמרת : שרית חדד.. חיה: לא שונא.. סלט: לא שונא.. ארץ: פלשתין.. עיר: עזה.. מקום להיות בו: מקלחת.. ריח: מסריח.. רעש: שירי דיכאון.. רגש: שנאה.. אות: ז**.. תאריך: 3/8/.. ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: אמממ..עם ה'.. חיבקת מישהו? רק את סומבט.. רבת עם חבר? לא.. בכית? לא הולך לי כבר כמו פעם.. צחקת? כהה.. גרמת למישהו לצחוק? שנוי במחלוקת.. קנית משהו? לא.. הסתפרת? מההה?!.חס וחלילה!!!.. הרגשת טיפש? לא..אבל Dumb גורם לי להרגיש ככה.. דיברת עם מישהו שאתה אוהב? לא.. התגעגעת למישהו? כהה..טל!!!.. ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? אני?!..מפתאום!!..זה לא חוקי!!!.. אכלת קופסא שלמה של אוריאו? כנראה שכהה..אבל כראה גם שלא ידעתי שקוראים לזה ככה.. נזרקת על ידי מישהו? כהה..דחפו אותי בכיתה ד מהמדרגות בבצפר והייתי מאוד עצוב.. משהו בגד בך? לא.. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? אני כל הזמן בבית ביום שישי בערב אם יתחשק לי או לא.. היית מאוהב? כבר לא.. ראית את הבית הלבן? לא.. ראית את מגדל אייפל? רק בתמונות.. עישנת? לא..נוו טווף..נרגילה..אבל זה היה לפני 6 שנים..ניגמלתי.. שתית אלכוהול? לא.. עישנת מריחואנה? לא.. שיחקת מונופול? כהה.. ראית טיטאניק? כהה..פעמיים.. נישקת מישהו? כהה|מסמיק|.. התנשקת צרפתית? האמממ.. שכבת עם מישהו/י ? לאאאא!!!..נגד סק**ס!!!.. ניסית דיאטה? לא.. ביקרת בארץ אחרת? דימונה.. צבעת בספר צביעה? לא.. עשית אמבטית קצף? דוש קצף נקרא?!.. טסת? אילת.. שטת? כינרת.. נסעת ברכבת? עזריאלי.. היתה לך תאונת דרכים? אופנוע= שבירת רגל= מכור.. רכבת על פיל? לא..התעללות!.. הכנת אתר אינטרנט? לא.. שיחקת בברביות? כהה..תמיד.. נשארת ער כל הלילה? כהה.. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? הווו..בהתחלה זה לא היה נשמע תמיד כל כך.. שברת עצם? שלושת העצמות ברגל עקב תאונת אופנוע קלה.. דיברת בשיעור? מה פתאום..אני עם דבק סלוטייפ על הפה.. פחדת מהחושך? תמיד..אני ישן עם אור.. היית בבית חולים (לא לביקור)? כהה..4 ימים שבירת רגל.. עשו לך תפרים? לא.תודה לאל.. זרקת מישהו והתחרטת על זה? כהה..מושיק..דובי יפה שלי..תחזור אלי!..המיטה כבר לא כמו פעם בלעדיך!!!.. יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? כהה..עם 6 אנשים!..אחלה סרט היה..(אה..לא במובן הזה?!..) שיקרת? משתדל שכהה..לא הולך לי.. נעצרת על ידי המשטרה? תודה לאל לא.. נרדמת בשיעור? מודה באשמה..גמני הולך לישון ב10 וחצי(בבוקר בשיעור..) השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? כהה..דחסתי חלה לריבועים קטנים ועשיתי בית.. פגשת סלבריטי? סעדיה נחשב?!.. עברת על החוק?? לא..משתדל שלא..בעצם..ללאלא.. אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? =/ שנאת את עצמך? =| נשבר לך הלב? =/ שברת למישהו את הלב? לא שידוע לי..נההה..אין מצב.. רצית להרוג מישהו? כהה.. נפלת מכיסא? כהה.. נתת למישהו לאפ דאנס? נתתי מה?!(זה אני או שהשאלון ארוך מדי והשאלות כבר לא מובנות..) הלכת מכות? לא שאני זוכר.. מסר לאומה? תנו חיוך!..הכל לטופה!.. היד שלך כואבת? לא..אבל העיניים כהה..ואני מסריח ואין לי כח להתקלח..אניח שונא להתקלח!..ימותו המקלחות!.. סעדיה ועובדיה בחוץ!...

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifאווווווווף דייי!!..חלאס!!!...

נמאס לי לכתוב הודעות ולגלות שעודפעם אחי הערבי לא יצא מהשם משתמש שלו!!!..תראו..תראו איזה שם משתמש של ערס! snir 69..איזה גבר..69 פששש..הכל קשור אצלהם לסק**ס?!.ארררר..אני שונא ערסים!!!..הם אנשים נטולי השכלה!!!..אנלא מאמין שהוא כזה אדיוט..דייייייייייייייי..תהרגו אותיייייייייייייייי...

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifנווו..אני בתהליכי גמילה!!!...

זה לא ש"אפעם לא.."..פשוט אני משלה את עצמי שלא שתיתי בשביל שהתהליך יהיה מהיר..אני כבר חודש וחצי לא נגעתי בבירה וזה ממש מגעיל אותי!.. (וליאת..יש אפשרות לכיסא חשמלי?!...)

אני יכולה לנסות לסדר את זה../images/Emo141.gif

אבל אתה צריך לתת הסברים במכס למה אני בכלל מכניסה את זה לארץ.. או שפשוט נושיב אותך על כיסא וניתקע לך את האצבע בשקע.... *הנושא ייבדק בקפידה במפגש הקרוב*

Itay Simons

New member
../images/Emo41.gifתסתכלו בבדיחה ששמתי!!#!

שם מלא: איתי תאריך לידה: 22.4.1989 מיקום: ר"ג מזל: שור מידת נעליים: 45 גובה: 1.76 מוצא: עירקי *בורח* חיות מחמד: אין אחים: 1 צבע שיער: לא מוגדר צבעת פעם את השיער? נופ איזה צבע? --- כיתה: י"א תחביבים: לצייר וכאלה :] ריח אהוב: ממממ 212
איזה שפות אתה מדבר? עברית אנגלית ערבית אוהב ספורט? לא ממש איפה נולדת? פה אתה בן אדם של לילה או של יום? לילה
רגיש לדיגדוגים? לא יודע :p מאמין באלוהים? בערך יש לך כינויים נוספים באינטרנט? carnage16 אבל הוא לא תקף P: מה הם? ע"ע שאלה קודמת ש לך גשר? לא יש לך משקפיים\עדשות מגע? כן וכן מה תרצה להיות כשתהיה גדול? לא יודע ^^ מה הדבר הכי מביך שקרה לך? ממ..לא זוכר XD איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? יום שישי האחרון!#!#$@!$!$@
*מתפוצץ* מה הדבר הכי חשוב לך? הרבה דברים יש חבר\חברה ? לא :\ ממה אתה הכי פוחד? מדבורים וליצנים אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? על הכפות ידיים...או משהו על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: על צרות למה אתה הכי מתנגד? לכפייה אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? לא יודע :} ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: ברזיל
|מתלהיותשם| טעם גלידה אהוב: שוקולד...או פקאן סיני פרי אהוב: מנגו
|שרביט| ממתק: שוקולד שיעור: ממ...אין! חג: פסח היום הכי אהוב בשבוע: שישי צבע: כחול מגזין: לא יודע שם לבת: ליה ^^ שם לבן: עדי (זה זכר!) קבוצת ספורט אהובה: --- חודש אהוב: אפריל
ספורטאי אהוב: - ספורטאית אהובה: - שחקנית אהובה: נטלי פורטמן שחקן אהוב: ממ..ג'וני דפ? תוכנית אהובה בטלוויזיה: סיינפלד
אתר אהוב: לא'דע חיה אהובה: חתול
בדיחה: אמממ זה טיפה ארוך אבל שיהיה :p יש תחרות בין 3 חיילות (בצבא), חיל המודיעין, הטכנולוגי ומג"ב המטרה היא שכל קבוצה תיכנס ליער ותוציא את כל הארנבים משם כמה שיותר מהר. חיל המודיעין משתמש ביחידות המודיעין, במכשירי האזנה, הכל כדי למצוא את הארנבים, ומוציאים אותם אחרי שעה. הטכנולוגי משתמשים ברדארים משוכללים ומסיימים אחרי חצי שעה. המג"ב...שעה...שעתיים...שלוש...אף אחד לא יודע למה הם נשארו ביער. הלכו לחפש אותם ואז רואים את כולם בועטים בארנב אחד ושואלים אותו "איפה החברים ש'ך?!?!"
זה הרג אותי! מילה/משפט שאתה אומר הרבה: "חבל על מי שמת" מילה אהובה: אין לי מושג :p תחנת רדיו: גלגל"צ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראית: אפיקה!@#$@$@!#%$@%$R@#$^%#%@#!@%( דיסק אהוב: מממ יש שניים, Highest hopes של נייטוויש וthe phanntom agony של אפיקה נשיא: WTF סלט: תורכי (?!) בשר: כל מיני :p תוספת לפיצה: פטריות או בצל
ארץ: פינלנד
עיר: לא'דע :p אגם: הברבורים (?) ים: ?! מקום אהוב: מקום שקט חח רעש: הופעה@!~ טעם: טעים רגש: לא'דע מספר: 6 ספר: הבושם/פטריק זיסקינד דגנים: ממ כריות חח ~דברים שנואים~ מורה: חינוך תעבורתי (אבל היא סתם פוסטמה :p) שעור: ספורט יום בשבוע: ראשון חג: ט"ו בשבט....בלי חופש! עונה: קיץ >< חודש: ספטמבר ספורט: כדורגל קבוצת ספורט: לא'דע חח סרט: רוב הפעולה למיניהם שחקנית: לא'דע שחקן: טום הנקס >< תוכנית: חדשות אתר: הייד פא(ר)ק אוכל: דגים שתיה: אשכוליות להקה: קריידל אוף פילת' ~בעעע~ זמר: אם דני פילת' היה זמר הייתי אומר אבל....זה זמר זה? XD זמרת: ממ..רוני! חיה: יתושים סלט: טונה ארץ: לא'דע עיר: גם מקום להיות בו: בצפר >< ריח: של דגים רעש: אוטובוסים רגש: אין לי מושג אות: ?! תאריך: 1 בספטמבר ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: אממ...לא רצינית אבל כמעט חח חיבקת מישהו? נופ רבת עם חבר? לא בכית? לא צחקת? לא (יש לי בגרות בהסטוריה עוד יומיים איך אפשר לצחוק?!
) גרמת למישהו לצחוק? ממממ אולי קנית משהו? לא הסתפרת? טחחחח לא הרגשת טיפש? חח תמיד
דיברת עם מישהו שאתה אוהב? אמממ נראה לי התגעגעת למישהו? כן ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? לא אכלת קופסא שלמה של אוריאו? כן |בורח| נזרקת על ידי מישהו? לא היה מי משהו בגד בך? בערך נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן היית מאוהב? חשבתי שכן אבל ממש לא מסתבר ראית את הבית הלבן? בתמונות ראית את מגדל אייפל? גם עישנת? כן זה דוחה שתית אלכוהול? כנ"ל (האהא היום זה 5 חודשים!) עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? בטח ^^ ראית טיטאניק? אהא נישקת מישהו? על הלחי? נו באמת חח התנשקת צרפתית? לא שכבת עם מישהו/י ? לא ניסית דיאטה? אהא ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן חחח בפורים שנה שעברה עשית אמבטית קצף? כן
טסת? כן שטת? לא נסעת ברכבת? כן היתה לך תאונת דרכים? לא רכבת על פיל? חחחחחחחחחחחחחחחחחח לא XDDD הכנת אתר אינטרנט? מממ בערך שיחקת בברביות? XD נשארת ער כל הלילה? כן
כיף! דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? חחח תמיד שברת עצם? לא דיברת בשיעור? אהא פחדת מהחושך? כשהייתי קטן היית בבית חולים (לא לביקור)? גם עשו לך תפרים? אהא זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא היה את מי יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? >< שיקרת? חח מי לא? נעצרת על ידי המשטרה? לא נרדמת בשיעור? ניסיתי ולא הצלחתי השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה?
פגשת סלבריטי? אהא עברת על החוק?? לא זוכר אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? חשבתי...אבל לא שנאת את עצמך? כן נשבר לך הלב? בערך שברת למישהו את הלב? לא רצית להרוג מישהו? כן נפלת מכיסא? כן XD נתת למישהו לאפ דאנס? אה? הלכת מכות? פעם מסר לאומה? What's the point of life, and what's the meaning if we all die in the end?"
היד שלך כואבת? כן

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifיום אחד...

יום אחד אני אחזיר אותך לאלכוהול! הייתי ככה *עושה ככה עם האצבעות* קרובה לזה בשישי בערב! אמ, כן, אלכוהול זה רע! *פיצול אישיות*

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifזה באמת היה מסריח../images/Emo6.gif

יין של 16 שקלים, נו.

למעלה