שאלון חופר! (אזהרה- למשועממים בלבד)

א1ט1

New member
אוי נו,הרסת ת'בדיחה!

זה עם הק.ג.ב,השב"כ, והאף בי איי!!! והם לא מחפשים כמה שיותר ארנבים, הם מחפשים פיל! זה הולך ככה- הק.ג.ב נכנסים, פורשים סוכנים חשאיים בכל השטח, מבצעים חיסולים בשקט בשקט, אפחדלא יודע כלום... אחרי שעה יוצאים עם פיל. האפ.בי.איי נכנסים, מכשירי ציתות,לווינים, מכוניות בלאגנים- אחרי שעתיים יוצאים. השב"כ נכנסים...לא יוצאים, שעה,שעתיים שלוש... נכנסים לחפש אותם, מוצאים אותם מחזיקים ארנב ומביאים לו מכות "תודה שאתה פיל! תודה!!!"

Itay Simons

New member
לא הכרתי את זה ככה ../images/Emo12.gif

אותי הארנבים יותר הצחיק (כי ניסיתי לדמיין את התמונה של המג"ב עם הארנב, מחזיקים אותו באוזניים וכאלה XD)

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifכנראה שאנשים פה...

לא מכירים מספיק את המגבני"קים והצבא בכלל..הרי כל הפריקים פצפיסטים משתמטים שוחרי שלום..האאא!!!..הרי זה ידוע שהם לא מתגייסים בגלל הקיצוצים..(בשיער...)

RoRiL

New member
|חפירה|../images/Emo3.gif

שם מלא: רותם דקל תאריך לידה: 28.9.1991 מיקום: מכבים מזל: מאזניים מידת נעליים: 39 P: גובה: 1.67 מוצא: אממ איזה מוצא אני אם משפחתי משני הצדדים 3 דורות נולדו פה?
חיות מחמד: כלבים
בל
אחים: 2, גדולים ומציקים צבע שיער: חום-שתני צבעת פעם את השיער? יאפ איזה צבע? פסים בשלל צבעים:p כיתה: ט' תחביבים: מוזיקה,תל אביב
אממ גרפיקה ריח אהוב: ?!
איזה שפות אתה מדבר? אנגלית עברית אוהב ספורט? לא:/ איפה נולדת? ישראל אתה בן אדם של לילה או של יום? מעדיפה לילה רגיש לדיגדוגים? מאוד
מאמין באלוהים? לא ממש.. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? אמ, לא זוכרת כבר>< מה הם? :O יש לך גשר? היה יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא מה תרצה להיות כשתהיה גדול? מעצבת כלשהיא, מוזיקאית, שחקנית? מה הדבר הכי מביך שקרה לך? יותר מדי איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? פחות מדי מה הדבר הכי חשוב לך? החיים יש חבר\חברה ? לא ממש ממה אתה הכי פוחד? לאבד מישהו אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? בגב:p על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: על היום שהיה
למה אתה הכי מתנגד? להרבה דברים אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? *סוד* ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: ארה"ב!~ טעם גלידה אהוב: תות פרי אהוב: אבטיח ממתק: קליק שיעור: ספרות חג: פסח היום הכי אהוב בשבוע: שישי צבע: שחור, סגול כהה מגזין: - שם לבת: טל שם לבן: ניר קבוצת ספורט אהובה: - חודש אהוב: ספטמבר ספורטאי אהוב: - ספורטאית אהובה: - שחקנית אהובה: - שחקן אהוב: ג'וני דפ תוכנית אהובה בטלוויזיה: אבודים, האוס אתר אהוב:
חיה אהובה:
בדיחה: -- מילה/משפט שאתה אומר הרבה: "לא יודעת"
מילה אהובה: קיי תחנת רדיו: גלגלצ חדר בבית: שלי ההופעה הכי טובה שראית: מוניקה סקס דיסק אהוב: nirvana- in utero נשיא: - סלט: - בשר: - תוספת לפיצה: כלום
ארץ: ארה"ב עיר: תל אביב אגם: >< ים: בלי ערסים! מקום אהוב: תל אביב רעש: רעש של הופעה חיה טובה:]] טעם: ? רגש: אממ אכפתיות? אהבה? מספר: 2 ספר: ): דגנים: כריות! ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: לא ממש חיבקת מישהו? כן רבת עם חבר? לא בכית? לא צחקת? כן גרמת למישהו לצחוק? אני מקווה:]] קנית משהו? טוסט?
הסתפרת? הלוואי הרגשת טיפש? קצת
דיברת עם מישהו שאתה אוהב? אהאה התגעגעת למישהו?
.כן ~האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? לא אכלת קופסא שלמה של אוריאו? ברור!!!|אוראו|
נזרקת על ידי מישהו? כן.. משהו בגד בך? לא נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן, מי לא?;] היית מאוהב? כן ראית את הבית הלבן? כן ראית את מגדל אייפל? כן עישנת? לא ממש שתית אלכוהול? כן עישנת מריחואנה? לא שיחקת מונופול? יאפ ראית טיטאניק? כן נישקת מישהו? כן התנשקת צרפתית? לא שכבת עם מישהו/י ? לא ניסית דיאטה? כן ולא
ביקרת בארץ אחרת? כן צבעת בספר צביעה? כן! עשית אמבטית קצף? אממ כן? טסת? כן שטת? כן נסעת ברכבת? כן היתה לך תאונת דרכים? בקליפורניה
רכבת על פיל? לא הכנת אתר אינטרנט? כן שיחקת בברביות? שלהי גיל 3? נשארת ער כל הלילה? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? ברור! שברת עצם? לא דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? כן היית בבית חולים (לא לביקור)? כן עשו לך תפרים? לא זרקת מישהו והתחרטת על זה? לא ממש יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? לא שיקרת? כן. נעצרת על ידי המשטרה? לא נרדמת בשיעור?
השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? חחחח לא פגשת סלבריטי? כן עברת על החוק?? נדמה לי אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? כן!;[ שנאת את עצמך? הרבה פעמים נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב? אני מקווה שלא. רצית להרוג מישהו? כן נפלת מכיסא? כן נתת למישהו לאפ דאנס? ? הלכת מכות? כן
מסר לאומה? ^_^ היד שלך כואבת? מעט:p

Paper Cuts

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo121.gifנושא להודעה.

שם מלא:דילן\"אתם כבר יודעים את ההמשך" בון(מבטאים כמו bone). תאריך לידה: 20.11.92 מיקום: תל אביב. מזל: אין.(עקרב). מידת נעליים: אממ אין לי מושג. גובה: כנ"ל שאלה קודמת. מוצא: ארוך מיידי,עזבו. חיות מחמד: סטאר כלב פאקצ ומסריח.או כמו שאתם קוראים לו "סקאר"(כי זה הרבה יותר קאשוח!!!.)\"הכלב שאוכל אצבעות". אחים: בן. צבע שיער: חום עם פסים אדומים (שדיי דהו כבר),ובקרוב (אם אמא תסכים) הכל אדום\הכל כחול\הכל ורוד או פוני ורוד או כחול. צבעת פעם את השיער? נחשו. איזה צבע? אתם עד כדי כך סנילים!? כיתה: יא' בתאוריה.(נו עוד מעט ט') תחביבים: רביצה מול המחשב,צילום,גיטרה(מפתיע אה?),כתיבה,ציור וכל מיני שאט כאלה. ריח אהוב: לורדים,סיגריות,שוקולד,תפוז ולא עולה לי עוד עכשיו. איזה שפות אתה מדבר? עברית,אנגלית ואני יודעת איזה כמה מילים בגרמנית וספרדית. אוהב ספורט? ספורט:S!? אני שונאת ספורט,אני נכשלתי בספורט.אני מתעבת ספורט. איפה נולדת? בבית חולים!? אתה בן אדם של לילה או של יום? בן אדם של אחר הצוהריים. רגיש לדיגדוגים? לרוב. מאמין באלוהים? לא. יש לך כינויים נוספים באינטרנט? דילן\אליס\אליסון\פזבז\ג'ולס ועוד רבים מיידי. מה הם? נחשו. יש לך גשר? לאאאאאאאאאאאאאאאא.סוףסוף!!!#$^#$%&#(הורידו לי לפני שולשה ימים.) יש לך משקפיים\עדשות מגע? קצת. מה תרצה להיות כשתהיה גדול? גדולה. מה הדבר הכי מביך שקרה לך? לא זוכרת כבר. איזה יום היה הכי טוב בחיים שלך? היום
מואהאעאהאעה666!!#@$%סתם יש הרבה.בדרך כלל מפגשים וכאלה. מה הדבר הכי חשוב לך? האנשים שאני הכי אוהבת.
יש חבר\חברה ? XD.לא. ממה אתה הכי פוחד? הרבה דברים. אם היה לך עוד זוג עיניים איפה היית שם אותם? אממ לא יודעת.פריקים!!#%$ על מה אתה חושב בדרך כלל לפני שאתה הולך לישון: על השיר "אני כל כך עייף" של חיפושיות הקצב. למה אתה הכי מתנגד? הפליה אם היית יכול להיות מישהו אחר,מי היית? אוו הרבה מיידי אנשים><. ~דברים אהובים~ המקום האהוב לחופשה: אנגליה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@#^$#$&$%* בוהו.אני מתגעגעת. טעם גלידה אהוב: ריבת חלב\תות\וניל עם עוגיות. פרי אהוב: תותים ודובדבנים.
ממתק: כל מיני דברים שאני חייבת להפסיק לאכול
. שיעור: חופשי. חג: החופש הגדול.צריך רק לקבל בו כסף והוא יהיה מושלם. היום הכי אהוב בשבוע: חמישי מאחר הצוהריים.יש צילום
ואז יש חופש שישישבת. צבע: אפור\אדום\לבן\ירוק\סגול\כחול\ורוד\שחור\לבן\כל צבע שיש. מגזין: Q
|מזילריר| שם לבת: ויקטוריה\אלכסיה\דילן\אליסון ועוד.. שם לבן: אלכסנדר\אדיסון\ג'ון\אדוארד ועוד.. קבוצת ספורט אהובה: פחחח. חודש אהוב: אממ לאדעת ספורטאי אהוב: אממ קורט קוביין
. ספורטאית אהובה: אממ קורט קוביין
.(כי זאת תמיד תשובה נכונה בפורום נירוונה.) שחקנית אהובה: מישה ברטון
.סתם,אין לי מושג,פשוט מישה ברטון כוסית. שחקן אהוב: אמממ,אין לי מושג. תוכנית אהובה בטלוויזיה: פאמלי גיא,סימפסונס,מאריד וייד צ'ילדרן. אתר אהוב: ישרא-בלוג ותפוז. חיה אהובה: חתוליםשחורים. בדיחה: בדיחות פרטיות שיש לי עם אלכס. מילה/משפט שאתה אומר הרבה: אמשך.באמשלי.זנות. מילה אהובה: עיין תשובה קודמת. תחנת רדיו: אממ אין לי ממש. חדר בבית: אממ החדר של אח שלי שבו אני הולכת להתנחל.רק שייתגס כבר~בוכה~~מתפגרת~~באות ציפורים לאכול את הגופה~ ההופעה הכי טובה שראית: אממ לא ראיתי הרבה בחיי,אממ רוג'ר ווטרס
.(בקרוב...בקרוב..) דיסק אהוב: יותר מייד
. נשיא: אבי לינקולן.גשא הוא כ!0!ן. סלט: ארומהP:. בשר: האצבע של אלכס(נעמה)ץ תוספת לפיצה: עגבניות. ארץ: אנגליה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#%^#$&|בוכה||בוכה||בוכה| 5 פעמים.ואף פעם לא נמאס. עיר: לונדון. אגם: שבאמבטיה שלי. ים: התיכון? מקום אהוב: אנגליה. רעש: מוזיקה.או משחק פינג פונג.זה כזה מגניב.וסיטאר.ואנשים מדברים גרמנית וכל מיני. טעם: הרבה. רגש: אממ לאדעת. מספר: 6.666 שטן!!!!!!!!!!!!$#*&#% ספר: אממ לאדעת. דגנים: קורנפלקס.יאמ. ~דברים שנואים~ מורה: כולן. שעור: כולם. יום בשבוע: יום ראשון.כזה מתסכל להתחיל שבוע חדש. חג: כל חג כמעט. עונה: כולן. חודש: כולם. ספורט: כולם. קבוצת ספורט: כולן. סרט: אממ לא דעתת. שחקנית: אממ לא דעת. שחקן: שאלה קודמת. תוכנית: לאדעת. אתר: לא דעת. אוכל: פטריות.זיתים.תפו"א זה השטן!#$^ שתיה: מים. להקה: הביטלס. XDDD. זמר: קורט קוביין. זמרת : קורט קוביין.(כי קורט קוביין זאת תמיד תשובה נכונה בפורום נירוונה.) חיה: קורט קוביין. סלט: קורט קוביין. ארץ: קורט קוביין. עיר: קורט קוביין. מקום להיות בו: קורט קוביין. ריח: אממ דברים מסריחים? רעש: הדיבור שלי עם פלטה. רגש: כאב. אות: אממ עכשיו ס' צ' ז' וכל מיני כאלה שאני לא יכולה לבטא עם הפלטה. תאריך: ראשון לספטמבר. ~ב24 שעות האחרונות... ~ היתה לך שיחה רצינית: כן.סיפרתי לאמא על הסיגריות.זה היה כל כך מפחיד. חיבקת מישהו? את הרגל שלי. רבת עם חבר? לא. בכית? כן. צחקת? כן. גרמת למישהו לצחוק? אלכס(נעמה) זה נחשב?,טוב לא. קנית משהו? סוכריות גומי
.יאמממממ. הסתפרת? לא. הרגשת טיפש? רגע,זה אמור להפסיק מתישהו? דיברת עם מישהו שאתה אוהב? כן. התגעגעת למישהו? אל הרבה.

Paper Cuts

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo121.gifהמשך.

האם אי פעם... ~ השתמשת בסמים? סוכריות גומי זה נחשב סמים? אכלת קופסא שלמה של אוריאו? לא.יאק אוריאו. נזרקת על ידי מישהו? יאפ. משהו בגד בך? אממ בערך. נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן. היית מאוהב? אהא. ראית את הבית הלבן? אהא. ראית את מגדל אייפל? לא. עישנת? אהא.|מתפגרת| שתית אלכוהול? אהא.|חוזרתלחייםומתפגרתשוב| עישנת מריחואנה? לא. שיחקת מונופול? אהא.מי לייק מונפול. ראית טיטאניק? לא.הו נונקונפורמיזם. נישקת מישהו? אהא. התנשקת צרפתית? אהא. שכבת עם מישהו/י ? עוד לא.P: ניסית דיאטה? אממ דיאטה מחזיקה אצלי 2 דקות.ואז אני הולכת לקחת מילקי
|מת|. ביקרת בארץ אחרת? אהא. צבעת בספר צביעה? כן!!@#$^אני אוהבת סיפרי צביעה. עשית אמבטית קצף? אהא. טסת? הו כן.|בוכה| שטת? אהא נסעת ברכבת? מלונדון לליברפול וחזרה.
היתה לך תאונת דרכים? נופ. רכבת על פיל? האוטו של אבא שלי הוא אפור וגדול,הוא נחשב פיל? הכנת אתר אינטרנט? אהא,לשיעור מחשבים. שיחקת בברביות? אהא.הייתי מכורה לברביות. נשארת ער כל הלילה? אהא. דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות יותר נקי? אהא. שברת עצם? לא. דיברת בשיעור? יש מישהו שלא? פחדת מהחושך? אהא. היית בבית חולים (לא לביקור)? יכול להיות. עשו לך תפרים? אמא תפרה לי על המכנסיים,זה נחשב? זרקת מישהו והתחרטת על זה? קצת. יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? נופ. שיקרת? יש בן אדם שלא? נעצרת על ידי המשטרה? לא. נרדמת בשיעור? כמעט.
השתמשת באוכל לצרכים אחרים מאכילה? אהא|חיוךמרושע|. פגשת סלבריטי? אהא. את ג'ודי XDDDDDDDDDDDDD (חגי?) עברת על החוק?? אממ בערך. אהבת מישהו כל כך שזה גרם לך לבכות? אממ לא בדיוק. שנאת את עצמך? אהא. נשבר לך הלב? אהא שברת למישהו את הלב? לא רצית להרוג מישהו? הו הרבה. נפלת מכיסא? אהא נתת למישהו לאפ דאנס? WTF!?
הלכת מכות? עם אלכס(נעמה). מסר לאומה? יש מצב קטן שאני יהיה בהופעה של פרל ג'ם+פלסיבו+מי קימקאל רומנס.אני באופריה. היד שלך כואבת? כן נפצעתי היום.

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gif*מלגלגת עליך*

בעברית! חחאעחאחאע! |מתה|

Itay Simons

New member
../images/Emo12.gif

בחיי שחשבתי שהתכוונת לHIM! לא ממש קראתי את שאר ההודעה, אני באוברדוז מהנאצריזם ><

grapefruit

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo135.gifXD

XDXDXDXD XXXDDXDXDXDDDDXDXDD XXXDXDXDXDXDDDDDXDXDXDXDXDDDXDDDXDDXDXDDDXD !!!

sappy song

New member
שגיא...

אתמול קראת לחברה של אלכס שילשול ועכשיו אתה מעצבן את איתי? אתה זה שהולך לבלות איתו את סוף השבוע
אז תכתוב את הצוואה

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifמה?!..מההה?!..לא עשיתי כלום!

זה לא אשמתי שהסולן שלהם הומו ושכל הפריקצות מאוהבות בו.. הם בישלו את הדייסה של עצמם(והיא אפילו לא כשרה אז למה שאני יאהב אותה?!...)

J92

New member
../images/Emo54.gif :]

בהחלט חרא של להקה(לדעתי) נו באמת איתי ראית את הקליפ שלהם עם הבלונידנית ההי? טיפשים ממוסחרים.

למעלה