שאלון נוסף...

ZeusMan

New member
שאלון נוסף...

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) ב. באיזה גיל התחיל הרומן... 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? בהצלחה, -------- אני מבקש לא להעתיק... מי שיתפס מעתיק, השאלון שלו יפסל אוטומטית...

../images/Emo26.gif

1. א. הכל.. בעיקר ישראלי. רוק ומוזיקה שחורה, פאנק, מוזיקה עולם, בלה בלה. ב. לא. לא יודעת מה העיקרי. 2. א. אנשים שאני מכירה ששמעו, שמעתי גם ואהבתי. ב. ממש לא מזמן.. חודשים אחרונים. ואני גם לא מבינה בזה הרבה, ממש לא. בגלל זה אני פה. 3. א. מסיבות, בית, נסיעות, חברים, הכל טוב. ב. :O 4. א. לאיודעת יש כמה שהיה יכול להיות סבבה. ב. תומר יוסף, פאנסט. 5. א. אנ'לא חושבת שאם הראגיי יצא מה"אנדרגראונד" זה ישנה ויהרוס בהכרח, זה הכל תלוי באיך מתייחסים ואיך עושים את המוזיקה. מקסימום מתחילים לסנן שזה לא כיף כזה גדול אבל נו. ב. כל עוד הם לא מפריעים לי הם לא מפריעים לי חחח.. שיבואו ויהנו.

ZeusMan

New member
עניתי... מה אתכם ?

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים ? תשובה : היפ-הופ,פולק עכשוי,לאונג' וטראנס... ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה ? תשובה: לא בדיוק, אצלי זה הולך בתקופות, אבל להיפ הופ וללאונג' אני שומר אמונים כל עוד יש לידי מכשיר לשמיעת מוזיקה... 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי ? תשובה : הכל התחיל אצלי כמו אצל רבים מבוב מארלי... כבן למישפחה אמריקאית, היינו שומעים מוזיקה שהיתה מקובלת בארה"ב...בוב מארלי היה חלק מהנוף המוזיקלי שלי כילד... ב. באיזה גיל התחיל הרומן.. ? תשובה : בשמיעה הרצופה התחילה מגיל 11... 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם ? תשובה : הכי הרבה במסיבות אבל תמיד מחמם את הלב לשמוע פתאום בהפתעה איזה רגאיי ברדיו כשנוסעים ברכב... ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? תשובה : אך כמובן... אין כמו רגאיי לחימום הלב כשהוא קר... 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... תשובה : דמיין מארלי או סיזלה מהקשים להבאה... פאנטן מוג'ה מהפחות קשים להבאה... ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... תשובה : תומר יוסף איך לא... נוסיף לא מעולם הרגאיי, מוקי... 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? תשובה : לפעמים אפילו אני לא יכול לענות לשאלות של עצמי... טוב שהוא מאין אנדרגראונדי, אני לא הייתי רוצה לראות את המוזיקה הזאת הולכת למקומות שבוב מארלי היה מתהפך בגללם... עדיין, לא יזיק פיתוח בכמות האמנים האיכותיים... ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? תשובה : כשנכנסים למסיבת רגאיי אי אפשר להתעצבן... אבל עדיין לפעמים זה מפריע כשהם מחליטים שזו מסיבת MTV, ומתחילים להשתולל..

תשובות נוספות לשאלון נוסף..

*סוגי מוזיקה: רוק שנות ה- 60' 70' ג'ון לנון, ביטלס, ביצ' בויז, בוב דילן, ג'ימי אנדריקס וכו'.. שירים עיבריים- בעיקר להקות צבאיות, מני בגר, החלונות הגבוהים, יהודית רביץ. עידן רייכל, מוש בן ארי, שוטי הנבואה, שבע, החברים של נטאשה, אהוד בנאי, המכשפות.. איפה הילד, גאיה וואי יש עוד מלאאאא גם נחמד לפעמים במפגשים עם חברים שלמוע איגלס, נירוונה, מטאליקה, דה דורס וכו'... ואצלי רגאיי הוא הסוג מוזיקה העיקרי שמתנגן לי באוזניים בבית ומחוצו לו.. *הרומן עם הרגאיי: הרומן שלי עם רגאיי זה לא סתם רומן, לא סתם קטע, יש מצב משו רציני שיביא לחתונה.. חח סתם- אממ.. אני התחלתי לשמוע בבית רגאיי בערך ממתי שאני זוכרת ת'עצמי- התחלתי את המסע עם אלפא בלונדי, בוב מארלי ורבים וטובים אנ'לא זוכרת בדיוק במה התחלתי.. רק אני זוכרת שאלפא בלונדי ופוג'יס היו הכי הרבה.. זאת אומרת שמלא זמן אני שומעת רגאיי ברור שכמות הרגאיי ששמעתי בגיל 15- היא לא אותה כמות כמו עכשיו- באותו גיל היה מעורבב גם רוק, מטאל, שנות ה-60' 70' וישראלי.. בשלוש שנים אחרונות אני שומעת כמעט רק רגאיי.. *מקומות לרגאיי: אני אוהבת לשמוע דאנסהול וראגה בכל מקום- אם זה במסיבה אז כמובן לרקוד.. ואם זה בבית אז גם פאנן לעשן סיגריה ולנוע.. לפעמים אנ'לא אוהבת לשמוע רוטס ודאב מחוץ לבית- יאנו במסיבות לא זורם לי.. ולפעמים הכי זורם לי במסיבות רוטס ודאב- קיצר נראה לי זה קשור למצב רוח.. אממ.. ונראה לי שאני אוהבת לשמוע רגאיי בכל מקום בעצם- בדיסקמן בטרמפים.. בבוקר כשאני קמה, אצל חברים, בבתי קפה, במסיבות- כל מקום! ואם אני בבאסה אז כן אני שומעת רגאיי מתחילה לרקוד קצת עם הג'וקים מתחת למיטה שלי ביחד עם סיגריה וכוס שתייה סבבה ולאט לאט אני שוכחת מהבאסה שאפפה אותי באותו רגע.. *אמן רגאיי שיביאו ארצה + אמן רגאיי שיחמם: אני אומרת אמממ וואי יש הרבה שהייתי רוצה- נראה לי הכי הכי זה אלפא בלונדי.. אפילו שלא הייתי מתנגדת להופעה בארץ של קפלטון, קוקו טי, ליידי סאב, ססיל, סיזלה, דמיאן, סטון לוב.. וכו' וכו'.. ונראה לי שהלהקת רגאיי הישראלית שיכולה לחמם הכי טוב היא- התקווה 6.. אממ ואולי אם יש אפשרות לתקלוט אז ראסטה ליון או רוד בוי או איימר.. *רגאיי כאנדרגראונד ולא במסחור!!!!!! מההה?????? אתם רציניים שאתם שואלים את זה בכלל?????? נראה לי מזה נפלתם על הראש, ברור ברור שעדיף שזה יהיה דיסקטי מפה לאוזן.. מה קשור בין רגאיי לערסים ופרחות?? כל מה שכולם מנסים לעשות זה לפרסם ת'רגאיי בכמה שיותר סוגי אנשים- וזה דבר (לדעתי) לא נכון לעשות!!- ולמה? כי אם אני הולכת למסיבת רגאיי בפאנן וזה למה אני צריכה לראות ערסים הולכים מכות או מאיימיםן או גונבים? - ראו דוגמא: חוף דוגית, לפני 6 שנים היה רגאיי עם אנשים משובחים.. היום יש ערסים ופרחות! נהייה ממוסחר לאללה.. מגעיל.. הייתי בקיץ- סבבה ביום שישי, מסיבה כרגיל.. נכנסתי למסיבה אחלה מוזיקה.. רוקדת בפאנן עם עיניים עצומות פתאום פותחת ת'עיניים ומה רואה?!?! פרחות עם מיני וחזיה מענטזות , ערסים הולכים מכות.. חחח מזה הדבר הזה?? בית בושת? מועדון חשפנות?? וואי נראה לי זרמתי יותר מדי עם דוגית- אבל מקווה שהבנתם.. לדעתי אנחנו צריכים להעביר מסיבות רגאיי מפה לאוזן כמו שאמרתי מקודם ולא לפרסם את זה לכל מיני אנשים שבאים לעשות בעיות במסיבות.. וכן, לראות ערסים במסיבות זה מעצבן מאוד!! ואפילו מוריד ת'חשק להגיע לאותן המסיבות שוב.. -כל מה שנאמר כאן הוא לא במטרה להניב וויכוח אלה דעה אישית שלי בלבד.. כמה שאני אוהבת רגאיי ורוצה שיותר ויותר אנשים יכירו ת'מוזיקה הזו.. אני גם לא רוצה שזה יתמסחר כמו דוגית (אה ובוםבמלה וכו'..). -כשף!

The Macker Girl

New member
יאללה, נלך על זה...

1
א) אממממ אני שומעת הכל, בעיקר. ז'תומרת... כל עוד זה ישראלי
רוק ישראלי, היפ הופ ישראלי, דברים שכאלה (העיקר לא מזרחית)... בתכל'ס, רגאיי זו המוזיקה ה(כמעט) יחידה שמוגדרת 'בינלאומית' ואני שומעת... ב) אפשר להגיד שזו המוזיקה העיקרית שאני שומעת. כמו שאמרתי, זה או רגאיי או עברי (ויש גם רגאיי בעברית, ככה שזה מגביר את הסיכויים לשמוע רגאיי
)
2
א) בהתחלה הייתי שומעת קצת בוב מארלי וקצת פיטר טוש, זה היה כשהייתי בת 15-16. אחרי זה הלכתי להופעה של בוג'ו בנטון ושם נכבשתי
ואז התחילו המסיבות, הדיסקים וכל השאר... ב) אם מתייחסים ל"כל הקופה ג'מייקה", אז הייתי בת קצת יותר מ-18 וחצי, זה היה ממש אחרי שהתגייסתי...
3
א) בכל מקום! אני שומעת רגאיי בעיקר כשאני עושה רכבת-אוטובוס-אוטובוס בימי ראשון וחמישי לבסיס. בחדר הבנות לא ממש נותנות לי להקשיב לזה
חוצמזה, אני ממש נהנת ממסיבות רגאיי. בהתחשב בזה שאני שונאת מועדונים, המסיבות האלו זו ההצלה שלי
ב) אני בנאדם קצת דכאוני מטבעי, אבל אני מאוד משתדלת
4
א) כרגע? דמיאן מארלי. אני בשוונג
ב) אפשר גם סילברדון, גם קנגרו, גם איאם וגם התקווה 6?
5
א) אני לא יודעת. מצד אחד, ישמצב שזה יתפוס, ואז כל ילד/ה שלישי/ת יחליטו שהם עושים רגאיי, ואז זה יהיה קטסטרופה. מצד שני, אני חושבת שלרגאיי, והעיקר ליוצרי הרגאיי בישראל, מגיע להיכנס לתודעה של הישראליים. קיצר, אין לי תשובה לזה...
ב) גם אין על זה אין לי תשובה חד משמעית
מצד אחד, מעצבן. מצד שני, אם הם נהנים והם בראש הזה, אז למה לא? מי יודע, אולי בסוף המסיבות האלה יגאלו אותם מה"ערסיות"

JamicaniT

New member
תשובות.

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) רוק וטראנס לסוגייו. בעיקר. ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) תלוי במצב רוח. לרוב כן. 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) אמא שלי אהבה [ועדיין אוהבת ..] רגאיי, אז זה איכשהו נדבק לי ממנה. וטוב שכך :) ב. באיזה גיל התחיל הרומן... אוהו מזמן מזמן. 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) גם, גם וגם. ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? ברור .. 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... יש הרבה, אני לא אפתח ציפיות ;[ ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... תומר יוסף, סילברדון. 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? עדיף שהרגאיי יתפתח אבל עד גבול הטעם הטוב .. ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? לא יצא לי האמת לראות ערסים במסיבות רגאיי. אבל יעצבן, נהההה :)

fleaboy

New member
אני...

1. א- ג'אז, פ'אנק, קצת רוק ב- הממ אין עיקרי... ככה הכל מהכל... 2. א- ממ אני חושב שהכל התחיל בפסטיבל שג'ה פאן אירגנו בפארק הירדן... משם התחלתי להתעניין יותר ב. לפני איזה שנתיים שלוש... גיל 16 3. א- בהופעות... ב- כל הזמן :] 4. א- הייתי שמח לראות פה את ג'ה קיור... רק שהוא קצת בכלא חח ב- כאילו ישראלי? אני הכי אוהב את קנגרו... אז הייתי הולך עליהם :] 5. א- לא... צריך להפיץ את הבשורה לכולם. ב- לא יוצא לי לראות כלכך... אבל שיעשו מה שבא להם... כל עוד הם לא מפריעים לשאר

../images/Emo184.gif

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) היפ הופ בעיקר ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) בזמן האחרון - כןןןןןן 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) אח שלי הגדול היה שומע קצת רגאיי כשהייתי ממש קטנה נדבקתי בזה, עברתי יותר להיפ הופ ובזמן האחרון חזרתי לרגאיי ב. באיזה גיל התחיל הרומן... ממש קטנה... גיל 10 בערך. 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) בעיקר באוטו או בלילה כשאני לבד, עושה לי חושך בחדר ופשוט חושבת. ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? בהחלט!!!! 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... גם אני בקטע של דמיאן מארלי עכשיו!!! ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... משהו משב''ק מיוזיק, אני שומרת אמוננננננים!!! 5 א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? לא עדיף לעשות כלום, מה שיקרה יקרה, אם זה יתפתח ויצבור תאוצה - מה טוב! מי שלא באמת אוהב את זה - לא ישאר בזה. ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? לא ממש, אני חדרתית, לא מאיים במיוחד

Dtiup

New member
אז ככה

funk jazz oldschool rap skratching chilz אגב.. אני רוצה לתקן אותך.. היפ הופ זו תרבות .. זו לא מוזיקה. ראגיי בין הסוגים העיקריים כל מה שרשום למעלה בא ביחד. לפני שעשיתי ראסטות דיברתי עם חברים על העניין.. העמקתי חקרתי הפנמתי והגעתי לרוב דרך החיים... וגם הראגיי כמובן. macka b שיגיע לפה ומיד. תומר יוסף ופאנסט יחממו את הנל. ראגיי שישאר טוב זה העיקר.. אני שונא מסחור בכל דבר.. ולציין משהו.. כמה שההיפ הופ התמסחר עדיין יש דברים טובים.. מי שרוצה לדעת מה הטוב מבין כל הרע.. ידע זאת. בקשר לערסים כן לפעמים זה מציק.. כמו שכולם פתאום שומעים את בוב מארלי ( והרבה כבוד לאדם המוכשר הזה) או שכולם מעשנים כדי להיות מגניבים ושאנטים.. "אנחנו סטלנים כןכן" בלה בלה

vigiman

New member
חח תשובות שוב

1. א.די הכל בעיקר כל מיני סוגים של רוק ומטאל בזמן אחרון אני שומע הרבה רד הוט צ'ילי פפרס ב.כן העיקרית 2. א.שמעתי את השיר איי שוט דה שריף של בוב מרלי במקרה ואהבתי אבל לא חיפשתי עוד דברים יפים שלו ולא ממש ידעתי מזה רגאיי(לפני איזה 3 ומשו שנים) לפני שנתיים בערך שמעתי בבית של חבר את השיר גו פאטו של פאטו בנטון מהחדר של אח שלו ואהבתי. שחזרתי הביתה נזכרתי בשם בוב מארלי וחיפשתי דברים שלו ועכשיו אני כבר שומע הרבה רגאיי. ב.12 (אני החודש בן 14) 3. א כל מקום ב. בטח,זה תמיד עוזר שאני מבואס 4. א.תלוי,כל אמן מחו"ל יהיה טוב גראונדיישן מופיעים במלאא מקומות והם אחלה להקה או אולי איזה מארלי(עדיף מארלי פאמילי כזה) אם יותר דנסהול אז סיזלה קפלטון לוסיאנו או משהו ב.זה מתקשר למי יביאו אבל הכי היתי רוצה לראות את התקוה 6 נראה לי סבבה 5 א.זה שהרגאיי יצא מהאנדרגראונד זה לא רע לדעתי אבל שלא יתמסחר יותר מדי,קצת תודעה למוזיקה הנהדרת הזאת לא תזיק, אין לי מושג בינתים ב.חח כן לפעמים ,בכלל מעצבן אותי ערסים שהם בפוזה של רגאיי כזה אבל לא אוהבים את זה

bmt29

New member
אההממ...

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...)? ראפ, רוק, פאנק פה ושם ומוסיקת עולם. ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..)? בזמן האחרון בהחלט כן! . א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו)? אח שלי היה שומע מארלי כשהייתי קטן, אני התאהבתי מיד במוזיקה הייתי חורש על הדיסק שלו כל הזמן, ואז חברים שלי גררו אותי לשנים ארוכות של רוק... ועכשיו חזרתי למכורתי האמיתית! ב. באיזה גיל התחיל הרומן... ? משו כמו 3... 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY)? אממ בבית במיטה בחושך מוחלט ככה אני מנקה את הראש. והמקום העוד יותר אהוב: בים!!! ב. האם אתם משתמשים ב- GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ?
. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה...? לוידע ממש... אולי דמיאן מארלי (?) ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה...? FUNSET!!! (הייתי בטוח שלא הרבה אנשים מכירים אותם...) 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? לא סגור על עצמי, או שישאר אנדרגראונד או שיתפתח לבד לאן שיתפתח... ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? האמת קצת...

ZeusMan

New member
למרות שפאנסט זה לא רק רגאיי...

האלבום נוגע בהרבה סיגנונות שמגיעות מהוייב הרחב של המוזיקה השחורה... יש שם קצת ג'אז, פאנק, אפרו ביט, סול, בלוז והרבה עבודה אלקטרונית מצוינת של מי אם לו גיא מרגלית AKA גיא מר... דרך אגב, קבלו את האנשים שעבדו להקים את האלבום של פאנסט... גיא מר (עובד עם תומר יוסף בצוותא על האלבום השני) שי פרץ (גם עובד עם תומר כגיטריסט) שאול עשת (גם עובד עם תומר כקלידן ושתיין...) ויוסי פיין הפיק אבל לזה לא רציתי לתת את התשומת לב המרכזית...

bmt29

New member
שכחת את החשוב מכולם...

"אטרף" משה אסרף - המתופף הדגול! (גם המתופף של הדג נחש)

ron massive

New member
אחי אתה על הכיפאק../images/Emo45.gif

1.א. - בעיקר ישראלי עונת תפוזים(גידי,אריאל וכול מה שעזר לי בעת צרה) וואלק במקרה היום מישהי השמיעה לי משהו שעשה לי חדש באוזן..אהבתי בכול מקרה... ב- כן.. זה צרוב לי עמוק במוח.. אין מה לעשות כנגד העניין.. נדפקתי 2.א. - לא משהו רציני במיוחד.. לפני שנה וחצי ישבתי במחשב כשהמיקס של בוב מארלי מ98 על "sun is shining" רץ לי עמוק בראש.. הורדתי את השיר נדלקתי ועשיתי מעשה די פשוט.. ניבזי במידה מסוימת... שבאותו זמן לא ידעתי עד כמה משמעותי הוא אלול להיות עבורי... כן כן גמני הורדתי את הדיסקוגרפיה של בוב(או בעצם... רק אני..איי לא משנה!!%$#!) ב.ב. ברוווווווור!!! 4.א. קפלטון (שוררררררף) וש"הורסי" יטמטם לכולם תשכל על הופים 5.א. מזה אנדרגראונד?!!? המוזיקה המדהימה הזאת תדאג לקחת אותנו למקומות שאנחנו בדיוק צריכים להיות בו... ב. כן. צבועים מעצבנים אותי רק רספקט sherif massive

למעלה