שאלון נוסף...

קאטלק שריף../images/Emo150.gif

קאטלק מאסיב.. קאטלק...קאטלק.....
חח סתם- מה קורה רון??
כשף!

Black Soul Om

New member
חח בגרות יותר קצרה מהשאלון הזה ../images/Emo13.gif

1. א .רוק .. מטאל טייפה.. שחורה... עיברית... הכללללללללל... חוץ.. מדיכאון ומזרחית ב. לא כל כך גם אצלי זה הולך בתקופות... אבל ראגאי תמיד עושה לי טוב בלב 2. א.בוב מארלי... דמיאן מארלי... בעיקר.. ב. לפני שנה שנתיים... 3. א. בבית... בפנאן שלי כשיש לי שקט ב. לא כל כך... דווקא כשיש לי מצב רוח טוב אני אוהב לשמוע ראגאי 4. א.דמיאןןןן מאאארלי! ב.תומר יוסףף! מוקייי! אפילו שבק למרות שהם לא הכי קשורים לראגאי אבל יש להם גם קצת.. 5. א. מאודדד חשוב לשמור על זה כאנדרגראונד... אחרת יקרה כמו בבומבמלה... כשזה היה אנדרגראונד- רק סטלנים וראסטה מאנים... ועכשיו... באעעע ב. לא מביןן למה לערסים בכלל להיות במסיבת ראגאי?! בטח ערסים בהכחשה... מאוד מתעצבן!

ron massive

New member
קאטלק אחותךךךך:))

אין מה לאמר.. את קורעת אותי כול פעם מחדש
הכול שמח מה שלומך?? שבועות שלא דיברנו...

הכל אחלה מצויין..

חייבת לשתף, אתמול בדרכי מאירוע בדרום לאום ביצ'.. אני באה לפנות פתאום ההגה לא מגיב לי, בצומת גדרה- קיצר מזה סרטים, פחד ורעידות.. איכשהו עצרתי ת'אוטו הזמנתי גרר- עזבו שחיכיתי לו שעה וחצי כמעט. עד שהגענו לכיוון הבית וזה כבר היה מאוחר ללכת לאום ביצ'... חח וואי נקרעה לי איזשהי רצועה באוטו.. מה הייתם אומרים?? שאני צריכה לקחת את זה בתור סימן מג'ה?? כל פעם אני נוסעת בטרמפים, פתאום כשאני לוקחת ת'אוטו לנסיעה זה מה שקורה.. (ולא- זה לא קשור לזה שאני אשה ועל ההגה..) -כשף!

ZeusMan

New member
יש הרבה סימנים, השאלה היא..

האם הסימן היה מכוון דווקא לעתיד היחסים ביניך לבין האיש עם הגרר...

Funky Giraffe

New member
בעבה

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) ג'אז, בלוז, Fאנק, היפהופ, סקא-Pאנק, האוס וזהו נראה לי כל השאר תתי ז'אנרים ברגאיי - דאנסהול דאב סקא ראגאמאפין וכו' ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) לא, בעיקר ג'אז והיפהופ. אבל החיבה הכי גדולה היא דווקא לFאנק, רק שאין לי יותר מדי מה לשמוע בתחום הזה. 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) ב. באיזה גיל התחיל הרומן... בגיל 11, כשהדג נחש ביצעו קאבר ל"Get up stand up" בהופעה נכנסתי לבוב מארלי ואחר כך הכל התגלגל כשגיליתי את סילברדון, פישי הגדול ועוד 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY)בכל מקום שהוא לא הבית בעיקר ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? לא כ"כ 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... אלפנט מאן ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... פאנסט/תומר יוסף 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? ברור, אלון דה לוקו עושה צחוק מהדאנסהול ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? כל עוד הם באים להנות מהמוסיקה - שיהנו!

../images/Emo13.gif

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...):שחורה בכללי,רוק ומאטל. ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..):לא,ציינתי בשאלה הקודמת :). 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו):כע,בוב. ב. באיזה גיל התחיל הרומן...אממ לפני שנתיים בערך. 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY):בבית ובמסיבות. ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ?חח לא 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה...דמיאן מארלי(?) ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה...לויודעת 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ?למה ההיפ הופ הפך? :\ ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם? ערסים בכלליות זה דבר מעצבן .

Nechi Nech

New member
רק שתיהיה לי בריא ../images/Emo13.gif

1. א. היפהופ, אראנבי, רוק, שאנטי ומוזיקה ישראלית לכל סוגיה.. ב. יחד עם היפהופ - כן. 2. א.תמיד הייתי חובב רגאיי (ישראלי במיוחד), חבריי לקבוצה היו משמיעים לי בוג'ו באנטון הרבה.. אבל ממש התאהבתי בזה כששמעתי שני מיקסטייפים של יוניטי ("2003" ו"מעל הצלילים" ובדאנס של רודבוי סאונד מיי לורד סאונד ויוניטי סאונד שנה שעברה בג'י ספוט הישן. פשוט התאהבתי בהכל. ב.סביבות 14-15. 3. א.בכל מקום. רגאיי בשבילי מתאים בכל מצב. ב. עזוב גוד וייבז של רגאיי, כל מוזיקה מכל סוג (שאני אוהב כמובן
) מרימה לי את המצב רוח. 4. א.פיייי... יש המון. הכי הרבה הייתי רוצה לראות את סיזלה בארץ. שמעתי שההופעות שלו אגדיות. ב.צ'ולו/פישי/התקווה 6 5. א.חבובצ'יק כנראה שאתה לא מעודכן קצת, כי הדאנסהול כבש את ארה"ב. לא צריך לשמור על איזה במסגרת קבועה - אם תשמור על משהו בכלוב - הדבר יהפוך למשהו ממוחזר שלא מתחדש. ב.לא, ממש לא. ובלי קשר לערסים - מצדי שיהיו לא יודע מה... העיקר שהם באים למסיבה במטרה להנות ובגוד וייבז נטו. רביד AKA נצ'י נץ' AKA אליק בליק בום.

SaBaGMaN

New member
תשובות

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי אתם מאזינים? אמממ אני שומע קצת ישראל כמו מוקי,מוש בן ארי,בית הבובות ועוד.. פעם הייתי שומע גם קצת היפ הופ דברים משובחים כמו בון טוגז נאס פוג'יז ועוד.. ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה? בהחלט בעיקר רגאיי !! 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי? פייי סיפור ארוך אבל נספר ביקצרה.. בגיל ממש צעיר משהו כמו כיתה ד חבר טוב מהשכונה הביא לי קסטה עם כל מיניי די ג'ייז של התקופה (שנות ה 90) כמו שאבבה ראנקס,צ'אקה דימוס, קוקו טי ועוד.. וככה לאט לאט הייתי שומע רק את זה כמו כל השכונה כולנו היינו שומעים את זה עם הזמן יצאנו לכל מיניי מועדונים אם זה סוואטו ראסטה ועוד.. ועם השנים תמיד חפרתי יותר ויותר ותמיד גילתי דברים חדשים על הרגאיי והמוזיקה הזאת היא כל החיים שלי ! ב. באיזה גיל התחיל הרומן...התשובה למעלה. 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) אין מקום ספציפי אני נהנה לשמוע את זה בכל מקום. כל מקום עם ה vibe שלו.. ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? בהחלט אפשר לימצוא במוזיקה הזאת המון נחמה המון שימחה המון בידור בקיצור הכל מהכל וזה בהחלט עזר ועוזר בימים קשים ולהפך! 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... אני מיתלבט בין sizzla או capleton אבל בכללי אני הייתי שמח אם היו מביאים לכאן הופעה של מישפחת מארלי דמייאן,זיגי,סטפן ושאר האחים.. זה יכול להיות חלום!. קשה לי ליבחור אמן ספציפי..כולם יתקבלו ביברכה! ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... התקוה 6 יש עוד רבים וטובים אבל זה גם תלויי בסיגנון של האמן שיבוא. 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? אהה למה כבר ההיפ הופ הפף? ולישמור את המוזיקה הזאת לעצמנו? לאף אחד אין בעלות על המוזיקה הזאת ןהיא שייכת לכולם ולהפף אני חושב שזה יעשה רק טוב כי לרגאיי יש המון מה להציע לאנשים פה בישראל וכמה שיותר מאזינים זה יהיה יותר טוב.. ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? בחייך מאן את כל המושגים האלה "ערסים" פריקים" ושאר הטביות תשאיר רחוק רחוק מהרגאיי לא לישפוט אנשים לפי מראה חיצוני או לפי סיגנון מוזיקה שהם שומעים אני אישית מכיר חבר'ה שהם "ערסים" (לפי ההגדרה) והם אנשים יותר אמיתיים וצנועים מהמון "ראסטות" שהכרתי.. אז בוא לא נישפוט אף אחד לא לפי דת,צבע או מין. חוץ מכמה מועדונים בודדים מעטות מסיבות הרגאיי בישראל שהיו בהם אלימות! סוף שבוע נעים לכולם!

ZeusMan

New member
תגובה לתגובות על השאלה האחרונה..

5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? א. יש כמה שאלות בסיסיות שאפשר לשאול שיחדדו את העניין... 1. האם השילוב של שלומי סרנגה על RIDDEM של דמיין מארלי נשמע לכם... 2. האם נהנתם לשמוע ברדיו הלוך ושוב את הסינגל של סוליקו... לגבי הערסים.. ב. האם כפיים עושים לכם את זה כשאתם רוקדים לצילילים של בוב מארלי...

corrinex

New member
come on

1.א. כמעט כל סוגי המוסיקה- בלוז, ג'אז, סול, Fאנק, Pאנק, רונNרול, היפ הופ, RNB, ספיד גאראג', טו סטפ, אמבייאנט, אלקטרו, אלקטרו פופ, טריפ הופ, אלקטרו Fאנק, ועוד ועוד. ב. רגאי היא לא המוסיקה העיקרית, לא כרגע, המוסיקה העיקרית היא כל מה שמסוגל להרעיד לי את מייתרי הקול מהלב 2.א. הרומן עם הרגאי התחיל בביקור בביתו של בוב, אשר בג'מייקה רבתי, מצח הקנאביז הראשון שראיתי ב. גיל 12 3.א. אני הכי אוהבת לשמוע רגאי בחלום.. כמעט בכל מקום, כמעט בכל מצב ב. רגאי עושה לשמוח ולרקוד 4.א. ילו מאן-> לי פרי-> פיטר טוש->ג'ימי קליף. ב. דווקא הייתי רוצה שאריקה באדו והביסטי בויז יחממו אותם. 5.א. צריך לשמור את הרגאיי בג'מייקה ולעבו לגור שם לצמיתות. ב. לראות ערסים בכל מקום קצת חורה לי

corrinex

New member
אה אמן ישראלי..

לא אוהבת כאלה נושאי המגבעת לו זה היה אפשרי.

Ambitionz

New member
אוקיי.. :)

1. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים? הרבה דברים... טראנס, אמביינט, הרבה ישראלית, רוק, ראפ, טריפ הופ... ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) לא, זה בא לי בתקופות, בעיקרון תמיד המוזיקה העיקרית שאני שומע היא אמביינט, טריפ הופ ומוזיקה ישראלית, אבל יש תקופות שכמעט כל מה שאני שומע זה רגאי, כי פשוט ככה יוצא.. 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) ב. באיזה גיל התחיל הרומן... לא יודע בדיוק איך התחיל, ברור שמשמיעה של כל מני שירים של בוב מארלי, ולפני משהו כמו 3 שנים נחספתי לכל מני אמנים אחרים שאהבתי. 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? אני שומע רגאי רק בבית או באוטו, אני שומע את כל סוגי המוזיקה בכל סוגי מצבי הרוח.. 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... סיזלה, מידנייט, ג'נטלמן, איי וויין, לוצ'יאנו.. ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... פאנסת 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? מה בדיוק אנדרגראונד ברגאי? רגאי כבר מזמן מזמן פרץ למיינסטרים ולמסיבות (דאנסהול), ובוב מארלי שומעים אנשים שבכלל לא יודעים מזה רגאי.. ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? אם הוא בא להנות ממוזיקה טובה ומאותה מוזיקה שאני שומע אז למה שתהיה לי בעיה.. חוצמזה ערסים במסיבת רגאי? לא כל בן אדם עם קוצים וג'ינס חדש הוא "ערס". עובדה, הוא שומע בדיוק מה שאתם שומעים!

ZeusMan

New member
מממממ..

רגאיי זה לא מיינסטרים וזה לא בדיוק אנגרגראונד.... אבל זה יותר אנדרגראונד ממיינסטרים... זה מתבטא בהרבה היבטים כמו לדוגמא... הפלייליסט/המצעד של גלגלצ או כל תכנית רדיו אחרת, אמ טי וי, אלבומים שמוכרים בתחנה המרכזית(כמה שזה ביזארי להגיד את זה אבל זה גם מדד...) שלא מוכרים רגאיי, אנשים שאתה מכיר (ששומעים, סתם לדוגמא מזרחית)ששואלים אותך, "שמעת את החדש של סיזלה..".... אולי פה ושם קופץ איזה שון פול עם קליפ זה או אחר, עכשיו דמייאן מארלי עושה משהו זמני וחביב לסגנון הרגאיי, ראפרים פה ושם לוקחים את BEENIE MAN או KARDINAL ועושים איתם משהו חמוד... אבל יותר מזה... זה כמו להגיד שטריפ הופ זה מיינסטרים, כי פה ושם מראים את ביורק... עכשיו בקשר לדנסהול... כשמישהו יגיד לך "אני מכיר את א' ב' ג' ד' אמנים" חוץ משון פול ושאגי וישמיעו או יראו מישהו מלבדם ברדיו/טלוויזיה... אז נתחיל לדבר...

itoosh2

New member
עונה

. א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) בעיקר רוק ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה (אם לא אז מה כן..) לא אבל אני שומע אותה הרבה... 2. א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) זה התחיל כי חבר שלי הכניס אותי לזה ונתן לי באמת לשמוע בעיקר בוב מארלי ב. באיזה גיל התחיל הרומן... 13 או 12 לא ממש זוכר... היום אני בן 14 3. א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) בבית כי רק אז יש לי הזדמנות... ואני תמיד מתחיל לרקוד שאני שומע את זה... ב. האם אתם משתמשים ב-GOOD VIBES של הרגאיי להפריח באסות ? כן... אני צריך את זה דיי הרבה 4. א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... אין לי מושג
ב. איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם את האמן הזה... funset 5. א. האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך... ? כן... בכלל מיינסטרים זה דבר חרא... ב. האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם ? לראות ערסים בכלל זה מעצבן אותי...

טובא

New member
המורה סיימתי (התשובות שלי)../images/Emo3.gif

א. לאיזה סוג מוזיקה, פרט לרגאיי, אתם מאזינים (היפ-הופ,טראנס,רוק...) : בעיקר מוזיקה ישראלית ב. האם רגאיי היא המוזיקה העיקרית שאתם מאזינים לה: כן!!! א. ספרו, איך התחיל הרומן שלכם עם רגאיי (שמיעה מיקרית של בוב מארלי,תוכנית טלוויזיה,תוכנית רדיו) :אז ככה פעם כשההיתי בן 10 הייתה באילת תוכנית רדיו שמשדרת שירים לפי בקשת המאזינים ואחי הגדול תמיד היה מקליט אותה. איך שהו פעם שמעתי איתו את התוכנית והיה שם שיר שממש אהבתי וההיתי שומע כול היום שוב ושוב על הקלטת ביום הולדת שלי הלכתי עם אבא שלי לחנות דיסקים והשמעתי למוכר את השיר מסתבר שזה היה השיר:"MURDER SHE WROTE" שהיה באיזה אוסף רגאיי. אבא שלי קנה לי את הדיסק וככה התחעיל הרומן שלי עם הרגאיי.! באיזה גיל התחיל הרומן: נו...כתבתי למעלה בגיל 10 א. איפה אתם הכי נהנים לשמוע את הרגאי שלכם (במסיבות,בבית,בנסיעות, ALL DAY EVER DAY) : תמיד בכול מקום בכול שעה!!! א. איזה אמן רגאיי הכי הייתם רוצים שיביאו ארצה... :שאלה קשה כי יותר מידיי נראה שלי שהכי אני רוצה שסיזלה יבוא איזה אמן רגאיי ישראלי היתם רוצים שיחמם אותו:מממ קשה אבל נראה לי שסילברדון הכי מתאים האם עדיף לשמור על הרגאיי כסוג של אנדרגראונד כדי שלא יהפוך למה שההיפ הופ הפך: ב-ה-ח-ל-ט!!!! האם לראות ערסים במסיבות רגאיי מעצבן אתכם: לא5 יודע בכול ה5786958473 דאנסים שההיתי עד היום לא יצא לי לפגוש בערסים

ZeusMan

New member
בשעה טובה.. ../images/Emo24.gif

אפילו היה לך מספיק זמן לצרף ציור יפה...

למעלה