שאלון נוסף...

טובא

New member
איזה מזל!!!!

כמעט ההיתי צריך לגשת למועד ב'

stud54

New member
תשובות שלי

א. חוץ מרגאיי אני מאזין פחות או יותר להכל ב. כן אני שומע בעיקר רגאיי 2 א.הרומן שלי עם רגאיי התחיל שהייתי באילת והיתה תוכנית בVH1 על בוב מארלי. ב.זה היה בכיתה י'(אני עכשיו לפני גיוס) 3 א. all day every day! ב. תמיד 4 א. את בוב כמובן רק שזה לא אפשרי ב. לא מתחבר לרגאיי הישראלי 5 א. עדיף שישאר אנדרגראונד למי יש כוח לשמוע על זיונים גם ברגאיי ב. שיבושם להם גם להם מותר להנות

mr dude101

New member
יאללה גם אני אענה

1. א.פאנק, ראפ ישראלי, ורוק קליל כזה. ב.כן ! 2. א. דאדי ג'י שכנע אותי לקנות דיסק של יוניטי ומשם נדלקתי ב.15 3. א.בכל מקום זה יתאים לי ב. כן תמיד ! 4. א. סיזללה ב. רודבוי סאונד 5. א.לא ממש אכפת לי המוזיקה לא שייכת לי ב.אף פעם לא הייתי במסיבת רגאי

ngtu

New member
../images/Emo98.gif

1. אני שומעת בעיקר funk, oldschool rap, 60-90 רגאיי הוא אחד הסגנונות היותר מאוחרים שהתחברתי אליו 2. רומן זה עוד לא, אבל בערך שנה שאני מתעניינת במוזיקה, ומאוהבת בבוב (-; 3. רגאיי זה בדירה [ובכלל שותפה שלי הדביקה אותי עווווד יותר], במסיבה, ועם חברים. 5. ברור שאנדרגרונד. מספיק זה מפחיד לראות פרחות שרות גרין דיי כאילו אין מחר. ערסים זה נורא בכל מקום, נקודה. המשך יום טוב =)

מעניין

1 א. או וואה מגוון רחב של ז'אנרים, מהיפהופ אלטרנבטיבי ומחתאתי משהו ואולד סקול לדאב ואינדי ורוק רך וקלרסי וכבד וחדש וישן ואלקטרוני-אלטרנטיבי ג'אנגל ברייק ביט דראם אנ בייס וכל מה שבא לי טוב באוזן גם אם זה הברקה של פישי על טראק של סקאזי או הלהקה SIGUR-ROS שאני ממש אוהב או ULTRA של DEPECHE MODE וכלא בעוד הרבה...... ב. כן 2 א.קניתי דיסק של בוב משם הכל היסטוריה. ב.13 3 א. בכל מקום ורגע נתון. ב. חופשי. 4 א. SEEED ההררכב CAPLETON האמן KILLAMANGARO הסאונד סיסטם ב. קנגרו הרכב מוש כאמן איי-מאר כסאונד סיסטם 5 א. לא עדיף מוכרך לא לעשות כך. ב. בעולם לא ראיתי ערס, חוץ מפישי כמובן

למעלה