שאלון צבא

שאלון צבא../images/Emo3.gif

אז.
מתי השתחררת?:
איזה תקפיד עשית?:
איפה שירתת?:
נהנית בשירות?:
ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות:
בקשר עם אנשים מהצבא?:
במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?:
איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?:
אמור לעשות מילואים או שיש פטור?:

ראשונה? ../images/Emo12.gif

השתחררתי לפני 8 חודשים! וזה באמת נראה לי מלא זמן..
מדריכה בבה"ד..
לפעמים כן, לפעמןם לא, אבל בגדול היה אחלה
אממ היו הרבה.. היתי מוכשרת בקטע הזה
פעם הפלתי בטעות על חניך את הבקבוק מים שלו שהיה פתוח על השולחן.. ועוד היתי מגעילה ואמרתי לו ברצינות שפעם הבאה לא ישאיר את הבקבוק פתוח.. מסכן, איך הרגתי את עצמי באותו רגע..אבל זה היה או זה או לצחוק.. והיה דיסטנס וכאלה..אז זה מה שיצא
פעם גם קרה לי שנתקעתי באיזה כבל על הרצפה וכזה ממש עמדתי לעוף קדימה אבל בלמתי את עצמי וכמובן כולם ראו..אלה הבולטים אבל היו עוד..
עם אנשים מהקורס, ועם החברות הקרובות שעבדתי איתן בבסיס..
כן ולא.. אני שמחה שהגעתי לאיפה שהגעתי, אבל היו פעמים שחשבתי למה לא הלכתי על כיון אחר לגמרי..
פעם נורא חלמתי להיות מדריכת שר-אל שזה להדריך מתנדבים בחו"ל.. אני עדין חושבת שהיתי מאוד נהנת מזה
חשבתי גם להיות צלמת אבל שמחה שזה לא יצא..
אמורה..

נענה

מתי השתחררת?: 2004 איזה תקפיד עשית?: שירתתי שירות חלקי עד שצהל החליט לזרוק אותי (עקב בעיה רפואית) לכן הספקתי לעבור קורס משקי תכנון ולשרת בתפקיד זמן קצר איפה שירתת?: את החודשיים ששרתתי אחרי הקורס העברתי בשלישות ברמת גן נהנית בשירות?: היה ממש מגניב. ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות: מממ לא עולה לי משהו לראש בקשר עם אנשים מהצבא?: לא הספקתי ליצור יותר מידי קשרים מלבד החבר'ה מהקורס שגם איתם נעלם הקשר עם הזמן כי אני המשכתי הלאה והם היו בצבא ולאף אחד לא היה זמן. במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: כן, היה נחמד והיה דווקא די מעניין איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?: האמת שבמקור נורא רציתי להתגייס לגל"צ בתור עורכת מוזיקלית, אבל נפלתי בשלב האחרון... אמור לעשות מילואים או שיש פטור?: פטור

iritki

New member
נו שוין

אז. מתי השתחררת?:2006 איזה תקפיד עשית?: משקית מידע בענף נפגעים איפה שירתת?: שלישות רמת גן נהנית בשירות?:רוב הזמן כן ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות: בגלל התפקיד כל פאדיחה שקרתה לא הייתה מצחיקה בכללל בקשר עם אנשים מהצבא?: מעטים וטובים במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: כן איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?:מודיעין הייתי במיונים ולא עברתי ... אמור לעשות מילואים או שיש פטור?:יש פטור אבל אני שוקלת, כל פעם מחדש, להתתנדב

טיפקסית

New member
היי אנה אני עונה על השאלון

מתי השתחררתי:לפני 3 חודשים בדיוק! איזה תפקיד עשיתי:במקור בצ"קית,בפועל מש"קית תדרים [אל תשאלו עזבו] איפה שירתתי:מערך התקשוב הצפוני הידוע בשמו גדוד הקשר של פיקוד צפון נהנית בשירות:רוב הזמן כן,אבל היו המון רגעי משבר בדרך פאדיחה/משהו מצחיק שקרה:לא זכור לי כרגע משהו יתר מדי מפדח,חוץ מזה שבתורנות מטבח נשפך לי מרק על הרצפה כשכולם הסתכו בקשר עם אנשים מהצבא:עם מספר מצומצם של בנים,בתקווה בהמשך לחזור לקשר עם המפקדים שלי ועם החבר'ה מהמדור במבט לאחור היית מתגייס לאותו תפקיד:נראה לי שכן,אבל קשה לדעת לאיזה תפקיד היית רוצה להתגייס:במניל"ה בזמנו נורא רציני מערך טכני בחיל האוויר,שמחה מאוד שלא הוצבתי שם אמור לעשות מילואים או שיש פטור:פטורה ממילואים,הידד!

C B 4 Real

New member
יאללה

מתי השתחררת?: 18.10.2006 איזה תקפיד עשית?: סמב"צ בכלא קציעות ובסיום השירות בכלא 4 איפה שירתת?: ^ נהנית בשירות?: ברובו כן ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות: וואלה לא עולה לי עכשיו לראש... בקשר עם אנשים מהצבא?: וודאי במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: כן איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?: לא הייתי רוצה להתגייס עכשיו..
אמור לעשות מילואים או שיש פטור?: עושה כמו גדול... 11.11 ל-3 ימי אימון דאמט!

h i l l e r

New member
הפורום בא בטיימינג מושלם...

לפני שבוע בדיוק
שח"מיסט פעור
ת"א
כן!
היו הרבה, לא עולה לי משהו ספציפי
רק השתחררתי.. אני מאמין שישאר קשר מסויים
יש יתרונות וחסרונות, בסיכומו של דבר כן
דובר צה"ל
מממ פטור

ניצ פטל

New member
זרמתי גם על זה חחחח

מתי השתחררת?: 23 ספטמבר 07 פחות מחודש! איזה תקפיד עשית?: מ"כית טירונים ובחצי שנה האחרונה לשירות מש"קית מיונים איפה שירתת?: בה"ד 12-ניצנים-בה"ד 12
נהנית בשירות?: אפשר לומר, היה מספק ללא ספק... ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות: בואו נראה, הייתי מ"כית של טירונים 02 מה הסיכוי שלא יהיה משהו מצחיק?! חחחחח
בקשר עם אנשים מהצבא?: ברור! במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: אני מניחה שכן, זה מאוד התאים לי איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?: רציתי להיות פקחית טיסה בחייל האוויר, לא ממש רצו אותי חחח אמור לעשות מילואים או שיש פטור?: מילואים למוות....! בפיקוד העורף אפילו יש לי חוגר חום ומכוער חחחח

ניצ פטל

New member
כן......

מממ באיזה גדוד. אני אמורה להיות מ"כית עורף לפי מה שאמרו לי. הייתי אמורה לעבור קורס לפני שחרור אבל לא עברתי אותו בגלל מגבלות רפואיות כך שקשה לי להבין איך אני אמורה לעבור אותו לפני מילואים אבל מילא, צה"ל.. קשה להבין...... בעיקרון זה משהו בקריית אתא אם הבנתי נכון.

כמו שאני מכירה את פקע"ר

ואני מכירה הם יביאו אותך לשם ויאמנו אותך. קורס לפקע"ר עלאק

אללה

מתי השתחררת?: 19.7.07 איזה תקפיד עשית?: רכזת-מתגייסים איפה שירתת?: לשכת גיוס תל השומר
נהנית בשירות?: מאוווד ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות:וואי. כמה פאדיחות. קשה לבחור אחת
בקשר עם אנשים מהצבא?:יאפ במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?:כן איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?:מדריכת אבכ או כלבנית אמור לעשות מילואים או שיש פטור?:פטורה לצערי. ובנימה זו אם מישו יודע למי אני צריכה לפנות כדי להתנדב-מוזמן לספר לי [השליש לא יודע!!!]

עונה

מתי השתחררת?: 07.10.07 איזה תפקיד עשית?: מש"קית שלישות/שלישה של יחידה קטנה. איפה שירתת?: חצי שנה בבסיס שיבזון ובגדוד שבוז (או במילים אחרות: שיזפון, גדוד עזוז), 3 חודשים וחצי בביסל"ח 450 וכשנה במקחצ"ר. נהנית בשירות?: כן... בטח... משהו... בקשר עם אנשים מהצבא?: בקשר עם כמה אנשים. במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: לא. התגייסתי לקצונה ייעודית של שלישות. טעות ענקית. איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?: לא יודעת. משהו שלפחות היה קצת מעניין ולא גורם לי להרגיש כאילו שאני מבוזבזת. אמור לעשות מילואים או שיש פטור?: לצערי הרב יש בידיי חוגר בצבא קקה שמציין את המצב שבו אני נמצאית.

dani3p

New member
עונה

השתחררתי עוד חודש פחות כמה ימים
אני בקשית בחיל הים שירתתי ליד זיקים שמה נהניתי? פה ושם.. היו עליות והיו ירידות פדיחה? לא משו שאני חושבת עליו עכשיו בקשר עם בנות מהקורס.. ועם אנשים שהשתחררו כבר. אני מניחה שאני אשמור על קשר עם אנשים שעדיין שם גם אחרי שאשתחרר אם הייתי מתגייסת לשם? אנאערף. יכוליות. לאיזה משו במודיעין או בטחו מידע איזה מילואים? לא שידוע לי..

pain is MY love

New member
שוב אני ../images/Emo13.gif

אז. מתי השתחררת?: יוני 07 איזה תקפיד עשית?: קצינת קישור איפה שירתת?: צריפין נהנית בשירות?: לא במיוחד אבל כן נהניתי מהאנשים ספר על פאדיחה/משו מצחיק שקרה לך/למישהו אחר במהלך השירות: הגעתי לבסיס קצינה צעירה אחרי קורס וכמובן כבר בחודש ראשון קיבלתי תורנות שבת ובלילה מצאתי את אחת השומרות עושה סקס במגורים עם חבר שלה שהוא גם מהבסיס. מרוב צעירות לא ידעתי מה לעשות עם עצמי ולמי לדווח על הפרת השילוב הראוי חחחחחחח בסוף כמובן שצחקנו על זה ולא אמרתי כלום לאף אחד. בקשר עם אנשים מהצבא?: יש לי 3-4 חברות טובות מהצבא אבל לא יותר מזה במבט לאחור-היית מתגייס לאותו התפקיד?: וואללה כן איזה תפקיד היית רוצה להתגייס אליו?: תמיד רציתי להיות מש"קית ת"ש אבל הבנתי שזה לא כזה כיף... אמור לעשות מילואים או שיש פטור?: עושה מילואים. ביום מן הימים...

pain is MY love

New member
הייתי בשלישות

וישבתי משרד ליד הת"ש והמש"קיות והקצינה היו חברות טובות שלי וראיתי כמה עצבים הן חוטפות כל יום וגם ראיתי שבסופו של דבר הן מתעסקות בהמון ניירת ובררה מסביב כי אני רציתי כמובן לעסוק בכל הקטע של הלעזור לחיילים אבל זה לצערי ממש לא עיקר העבודה של המש"קיות ת"ש.

../images/Emo6.gif

הייתה לי שם מש"קית ת"ש ממש חמודה, שכחתי את השם שלה עכשיו. מה שכן השלישה שלי הייתה כלבה שלא תאומן (בגללה שילמתי 30 ש"ח קנס על נפקדות בשחרור שלי!)

עונה../images/Emo9.gif

לפני שלוש חודשים. מש"קית ת"ש. חיל רפואה. מאוד. הייתה מש"קית בחיל שהייתה מאוד דומה לי וכל הזמן היו מתבלבלים, ופעם אחת הפילו עליה טעות גדולה שנאי עשיתי:) אך אל דאגה בסוף הכל בא על מקומו בשלום. עם שתי חברות. הייתי מתגייסת לאותו תפקיד. להקה צבאית. פטור

למעלה