שאלון!! ^_^

Omer Kun

New member
שאלון!! ^_^

רק בגלל שמאוחר וממש משעמם לי!! שם: גיל: מקום מגורים: אוהב\ת מלפפון חמוץ?: וגמבה עם גבינה?: שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: כוכב\ת J אהוב: למה?!: כוכב\ת J לא אהוב: למה?!: יש טלוויזיה בחדר?: מחוברת לכבלים?: יס או הוט?: מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: והדודים?: אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: ולילדים יתומים?: ולחולי סרטן?: וחולי סכרת?: ולאנשים רעבים?: ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: וכמה זוגות נעליים יש לך?: חג אהוב: מאכל אהוב: המחלה האחרונה שחלית בה: טלנובלות, בעד או נגד? וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): משעמם לך עכשיו?: בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? יאללה ביי ._.

Omer Kun

New member
טוב, אני אענה בחפיפניקיות

כי אני ממש עיף... אז... שם: עומר! ^_^ גיל: 14 מקום מגורים: חור יהודה! X_X אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לא! כי זה חמוץ! וגמבה עם גבינה?: זה נחמד P: שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Wnat me Want me של Namie Amuro כוכב\ת J אהוב: איי אוטסקה למה?!: כי בא לי כוכב\ת J לא אהוב: קומי קודה למה?!: כי בא לי יש טלוויזיה בחדר?: כן מחוברת לכבלים?: כן יס או הוט?: הוט מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: לאבא שלי אין בעיה אבל אמא שלי לא יכולה לסבול את זה XD והדודים?: מה איכפת לי?! למה מי הם בכלל?! אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: הו הו מה שהייתי עושה בהם! XP היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: ברור! ולילדים יתומים?: ברור! ולחולי סרטן?: ברור! וחולי סכרת?: ברור! ולאנשים רעבים?: ברור! ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא! O_O מי מכיר אותה בכלל, היא לא מדברת עם אמא שלי מאז שאניח בן 3... שתרקב! (אם הייתה לי כזאת...) איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: הממ אולסטאר וואנס... וכמה זוגות נעליים יש לך?: 3 -.- חג אהוב: חנוכה! *_* מאכל אהוב: .... ד_ד המחלה האחרונה שחלית בה: לא זוכר! טלנובלות, בעד או נגד? לא נגד אבל אני גם לא אוהב. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): בעע... אני מכור לכל החרא הזה.. =.= האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): Pretty Sammy האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): Jigoku Shoujo משעמם לך עכשיו?: מאוד! בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: כן טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: חמישה לאחד בלילה! ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? ברור שאת רוני סופרסטאר!!!!!! היא הכי מאגניבה שבעולם!!!! יאללה ביי ._.

SShiRaS

New member
למה אני ערה בשעות כאלה?? ;_;

שם: שירה גיל: 18 מקום מגורים: חור בדרום הארץ אוהב\ת מלפפון חמוץ?: כן וגמבה עם גבינה?: כן! שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Siam Shade - N0!Marionette Girugamesh - Fukai no Yami כוכב\ת J אהוב: יאסו מג'אן דארק למה?!: מלך :X (קול הכי מדהים) כוכב\ת J לא אהוב: איומי האמאסקי למה?!: סורי כולם, אבל היא נוראה.. חח יש טלוויזיה בחדר?: יאפ מחוברת לכבלים?: יאפ יס או הוט?: הוט מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: מגלגלים עיניים ומושכים בכתפיים. והדודים?: הו קארס :X אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: קונה בגדים נעליים וספרים בכמויות מסחריות היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: למה לא ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: היי היי! אני מדימונה :( טוב זהו עליתם עלי. איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: VANS וכמה זוגות נעליים יש לך?: של ואנס? 3.. בכללי? הרבה oO חג אהוב: פסח מאכל אהוב: חמין/אוכל סיני המחלה האחרונה שחלית בה: עכשיו.. וירוס ;_; טלנובלות, בעד או נגד? נגד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): כל כך נגד. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): פוקימון! יאי :X האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): 12 הממלכות/גרווי משעמם לך עכשיו?: לא ברור לי למה אני ערה בכלל.. בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: *מושכת בכתפיים* טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: לישון? ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? להתאבד יאללה ביי ._.

Emiko

New member
^_^

שם: אנה גיל: 19.5 מקום מגורים: נתיבות אוהב\ת מלפפון חמוץ?:בטח שאוהבת! וגמבה עם גבינה?: שאלה סתומה...אבל...מה זה גמבה? שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: שיר הבונוס של קראדל אוף פילס מסרט - האויב שבפנים כוכב\ת J אהוב: [שאלה מכשילה!!! יש הרבה] BOA למה?!: כי יש לה קול מדהים כוכב\ת J לא אהוב: קודה קודה[כע...כע...] למה?!: הקול שלה נמוך מדי ולא עדין. יש טלוויזיה בחדר?: שלי? לא. מחוברת לכבלים?: יאפ יס או הוט?: יס[הוט?! נו באמת...] מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: ת'אמת, אין לי מושג, אבל לא משהו שלילי והדודים?: מה לי ולהם? אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: עוזרת לאמא עם משכנתה ואז הייתי קונה מחשב יותר טוב עם מסך דק. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: בטח[אילו היה לי אותו כמובן] ולילדים יתומים?: גם להם. ולחולי סרטן?: גם להם. וחולי סכרת?:כע ולאנשים רעבים?:כע ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: אולי איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אני לא ממש בקטע של חברות...אני קונה מה שנוח. וכמה זוגות נעליים יש לך?: נכון לעכשיו -2 חג אהוב: אם חושבים על זה...עכשיו כשאני לא בבית הסבל, וולא יהיה לי חופש בחגים - אין לי מושג! מאכל אהוב: הכל המחלה האחרונה שחלית בה: הצטננות...אני לא חולה XD טלנובלות, בעד או נגד? זה לא שאני נגד, זה פשוט איכסה. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):אוי נו..גועל נפש האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):אני חושבת שפוקימון[למרות ש...מי כבר זוכר דבר שכזה?] האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):הוסט קלאב משעמם לך עכשיו?: ת'אמת טיפה... בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: מצטערת, אבל כן. טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 09:46 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? לפגוש?! אף אחת....

מ א י י ק

New member
עונה../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

שם:מיכאל גיל:14 מקום מגורים:הרצליה אוהב\ת מלפפון חמוץ?:לא וגמבה עם גבינה?:לא שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:יש הרבה
כוכב\ת J אהוב: בואה למה?!: ככה
כוכב\ת J לא אהוב: אין למה?!: ככה
יש טלוויזיה בחדר?:לא בנתיים מחוברת לכבלים?:אמרתי שאין
יס או הוט?:הוט
מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:שזה פופ יפה עם מילים מטומטמות והדודים?:מחמיאים ומתלהבים מזה אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: קונה בית ואוטו,טס ליפן,קונה אלבומים מקוריים...כל הטבעות של גאקט + שרשרת,לומד גיטרה ועוד מלא
היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא
חח סתם,לכל אחד אני יתן במידה איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אולסטאר וכמה זוגות נעליים יש לך?: 1,אני קורע זוג וחורש עלים,ואח"כ קונה עוד. חג אהוב: פסח מאכל אהוב: יוו יש מלא...
אבל קריספי צ'יקן מקמק
המחלה האחרונה שחלית בה: סתם חום.. טלנובלות, בעד או נגד? ברור שבעד
וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): היית רוצה,זה לא זול,זה יפה
האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): אינויאשה האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): אלפן ליד (שסיימתי) משעמם לך עכשיו?: לא בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:כן טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 14:37 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? אף אחת,סופרסתם היא סתם...וזוהר בכלל איבדה את הזוהר

מיאו^.~ (טוב נו, אני מוזרהXD)

שם: נוגה גיל: 12 מקום מגורים: הרצליה אוהב\ת מלפפון חמוץ?: כן._. וגמבה עם גבינה?: יאמי!DD: שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: אממ..Wanna be your girlfriend של Hinoi asuka כוכב\ת J אהוב: Otsuka ai למה?!: היא שרה מדהים, יש לה קול ממש יפה וחמוד, שירים יפים ועוד ועוד... כוכב\ת J לא אהוב: Ayumi Hamasaki למה?!: עדיף שאני לא אגיד, אני לא רוצה שירצחו אותי!O: (סתם סתםXD) יש טלוויזיה בחדר?: האי האי מחוברת לכבלים?: כן יס או הוט?: יס מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אמא לא אומרת על זה כלום ואבא מתפאל מזה שאני שומעת מוזיקה יפנית ולפעמים אני טיפה משמיע לו שירים._. והדודים?: הדודים לא יודעים בכלל!O: אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: טסה ליפן והולכת להופעה של איי וקונה דיסקים של איי ועוד הרבה דבריםXDD היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא! היא רעה מדי, לא מגיע לה!>< איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אממ..לא יודעת וכמה זוגות נעליים יש לך?: אממ..בערך 4 או 5 חג אהוב: חנוכה מאכל אהוב: רביולי, סושי ואוניגירי המחלה האחרונה שחלית בה: אממ..אנגינה, ועכשיו אני סתם מצוננת *האפצ'י* טלנובלות, בעד או נגד? תלוי איזה.. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): השיר שלנו אני אוהבתD: האנימה הראשונה שראית: בעברית זה בטח המומינים או הלבXD בטלווזיה ביפנית הראשונה שראיתי זו יושי הנסיכה הקסומה ובאינטרנט פול מון האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): לפני כמה ימים גמרתי בוטל פארי והתחלתי לראות אייר משעמם לך עכשיו?: בערךO: בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לאXDD טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: לא יודעת, השעון במחשב לא מכוון ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? את רוני, אבל מתי שאני אפגוש אותה אני רוצה שתהייה לי עוגה ביד כדי שאני אוכל לזרוק אותה עליה!! *חיחיחי*

Nittle Grasper

New member
עונה~

שם: האטסומי/ירדן גיל:15 מקום מגורים:חולון אוהב\ת מלפפון חמוץ?:כבר לא ממש, כשהייתי קטנה אהבתי וגמבה עם גבינה?:איך ידעת? ._.;... אפפעם לא טעמתי גמבה, למען האמת @@ שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:אפשר שניים? יופי. jake coco - bleu for you. ועוד אחד - fall out boy - get bussy living or get bussy dying אומשו כזה. ובכלל את השירים שלהם כוכב\ת J אהוב:מיאבי למה?!:ככה, תסתכלו עליו, תקשיבו לו, ותבינו. כוכב\ת J לא אהוב:לאדעת למה?!:.. יש טלוויזיה בחדר?:כע מחוברת לכבלים?:כבלים רגילים כן, הHOT רק בסלון ובקרוב יקנו לי אחד לחדר גם :) יס או הוט?:הוט מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:"תמניכי כבר את הרעש הזה!!!" עונה על השאלה טוב מספיק? והדודים?:"מה זה הפֶטיש הזה שנהיה לך על כל היפנים האלה בזמן האחרון?! דייי!!1" גם עונה? אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!:הרבה, בהחלט. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:ברור שכן. ולילדים יתומים?:כע, גם. ולחולי סרטן?:גם וחולי סכרת?:הם מקבלים תרומות? י.י טוב נו גם להם ולכל מי שזקוק @@ ולאנשים רעבים?:כע ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:קודם אני צכה להבין וואטדפאק?@@ איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:כל עוד זה יפה לא ממש אכפת לי. אבל ללי קופר יש כמה חמודות שבאלי לקנות, וגם הנוכחיות שלי של לי קופר 3> וכמה זוגות נעליים יש לך?: בשימוש? 1 #_# חג אהוב:פסח - חופש הכי ארוך מאכל אהוב:פיצה, צ'יפס, לאדעת~ המחלה האחרונה שחלית בה:אני עדיין בשלבי החלמה, אבל צינון קשה מידי @_@ טלנובלות, בעד או נגד?פיכ, נגד. ואל תחשיבו את ה"טלנובלה" השנתית של הוט3 בשנים האחרונות כטלנובלות, בבקשה >> וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):מה אתם משווים בין האלופה והשיר שלנו, המקצועיות, האיכות, והתקציב שלהם? Oם [ובבקשה אל תתחילו לריב איתי על זה#_#] האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):מומינים אומשו כזה אני מניחה, אבל לפני כמעטכמעט שנה [11 חודשים ומשו] כשהתחלתי מחדש, גרוויטיישן האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):שסיימתי? אייר אני חושבת. @@ משעמם לך עכשיו?:כן, אני עונה על השאלון י.י;... בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:לא, הוא דווקא בין החביבים שעניתי עליהם, בזמן האחרון לפחות ^_^~ טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:16:16. שיע D: ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר?את רוני, בתנאי שאני אבוא מצויידת בדרך מהירה לרצח שלא מותירה רמזים לגבי מי הרוצח ואיך הרצח התבצע ^_____^ פיכ עליה. יאללה ביי ._.ביי גמלך ._.

Hearts Queen

New member
צ'ו ~

שם: דורית גיל: 16.5 ~!!!11 מקום מגורים:מקום עלייתם של הערסים ~ אור יהודה אוהב\ת מלפפון חמוץ?: כל עוד זה בחומץ *~* וגמבה עם גבינה?: לא E: שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Kimi no Yume - Shimokawa Mikuni כוכב\ת J אהוב: יש הרבה ~X: מיאבי, אוטסקה, מיקוני, טומי הוונאנלי.. למה?!: ככה 0: כוכב\ת J לא אהוב: כל השאר למה?!: כי החיים רעים יש טלוויזיה בחדר?: לא מחוברת לכבלים?: ... יס או הוט?: הוט ;0 מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: שום דבר, הם יודעים שאין ברירה חחחח והדודים?: שום דבר מיוחד... אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: קונה את Johnny's Entertainment *_____* היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: הכסף שהיה נשאר חחחח ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: לא וחולי סכרת?: שחור ולאנשים רעבים?: לבן [חח סתם בטח שכן ^_^;] ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: מי מכיר אותה >.> איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: נעלי ספורט?.. @@ וכמה זוגות נעליים יש לך?: שלוש אני חושבת חג אהוב: פורים! D: מאכל אהוב: אני לא אתחיל >> המחלה האחרונה שחלית בה: ווירוס רנדומלי טלנובלות, בעד או נגד? לא ממש אכפת לי וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): נגד! האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): במודע שזו אנימה או לא? חח אמ.. אם כן אז פליים אוף ריקה, אם לא אז המומינים ס0 האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): בוקורה גה יטה משעמם לך עכשיו?: די ברור לא? בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לא ממש, זה מסיח אותי מלעשות ש"ב טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 4:44 חחחחחחחחחח ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? את יעל איכשהו

SuLeRu

New member
תורי

שם: דיאנה גיל: 14 מקום מגורים: באר 7 אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לא וגמבה עם גבינה?: האמת אין לי מושג מה זה גמבה
שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: אהה קשה קשה... הרבה... אולי כמה שירים של נמיה מהאלבום הסטייל שלה כוכב\ת J אהוב: namie amuro ו- ayumi hamasaki.... למה?!: כי אני אוהבת את המוזיקה, קול, סיגנון והסטייל כוכב\ת J לא אהוב: אמ.. האמת אני שונאת את kana אפילו שהיא לא שרה עכשיו ועוד כמה זמרות שם... למה?!: כי יש לה קול זוועתי יש טלוויזיה בחדר?: לא מחוברת לכבלים?: כן יס או הוט?: יססססס (סיי יס סיי יס..) מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אבא שלי מאושר ולאמא שלי אין בעיה עם זה. והדודים?: אין דודים. אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: וואי!! היתי מבזבזת לבגדים חהחהחה וכמובן טיסה ליפן וליקנות את כול האלבומים של כול הג'יי ו... עוד הרבה אמון היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן... אני יהיה ילדה טובה ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: אה?? טוב כן... ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: אין לי דודה!! איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: גרועה בזה... לא אוהבת אף אחד קונה מה שמוצא חן בעיניי וכמה זוגות נעליים יש לך?: 1.5 סתם לא יודעת הרבה חג אהוב: פסח מאכל אהוב: ג'אנק פוד המחלה האחרונה שחלית בה: אה......לא זוכרת ניראה לי שפעת בחורף טלנובלות, בעד או נגד? נגד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): נגד אבל השיר שלנו דוקאא דיי יפה! האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): המומינים והחתולים הסמוראים ועוד כמה שם... האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): לא זוכרת משעמם לך עכשיו?: קצת בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לא דווקא כייף טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 16:53 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? מי אלו?? אה כן את שניהן בישביל לתלות אותן וגם את אגם רודברג לרשימה השחורה

Sakai Shana

New member
me.

שם: יש הרבה. ם: גיל: 13. מקום מגורים: השפלה. אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לא. אל תדברו איתי על אוכל. וגמבה עם גבינה?: לא. שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Drunk on Shadows, אבל זה נכון ~רק~ לעכשיו. כוכב\ת J אהוב: יש כל מיני. לא הרבה אבל כל מיני. למה?!: כי הם מושים. כוכב\ת J לא אהוב: אין ממש. למה?!: כי הם J. יש טלוויזיה בחדר?: סוג של. מחוברת לכבלים?: לא. יס או הוט?: הוט. מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: הם לא אומרים. והדודים?: הם לא. אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: הרבה. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: בהחלט. ולילדים יתומים?: יאפ. ולחולי סרטן?: יאפ. וחולי סכרת?: יאפ. ולאנשים רעבים?: יאפ. ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא. איזה חברת נעליים את\ה הכי אוהב\ת?: ואנס? הכי נוח. וכמה זוגות נעליים יש לך?: ..הממ.. ואנס, נעלי ספורט, כפכפים, בלוך, עבודה, רכיבה. 6 זוגות נעליים. חג אהוב: פסח. מאכל אהוב: אין. אולי אייסקפה. המחלה האחרונה שחלית בה: אויש, די. טלנובלות, בעד או נגד? נגד. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): נגד. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): וואו, אני מה זה לא זוכרת. >> פיטה טן, נראה לי. או גראווי. לא זוכרת. האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): אני באמצע אנימות, אני לא מתחילה-מסיימת-מתחילה. Oס משעמם לך עכשיו?: סוג של. בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לא ממש. טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 17:03. ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? את מי שתצרח יותר חזק כיעיפו אותה במדרגות.

Hikaru

New member
שלא תקראו לא נכון

באיזור המגורים היא לא כתבה "הָשְפֶלַה", היא כתבה "הָשְפָּלַה". נו, בן-נון. WTF.

Sakai Shana

New member
...;________;

בן נון ישתלט על פרדס חנה ויוכרז ביום חמישי ב00:00 כבירת ישראל, וזאת אזהרה.

ayumi3000

New member
XD עכשיו אני

שם: טל גיל: 17 ותשעה חודשים מקום מגורים: נתניה אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לפעמים... וגמבה עם גבינה?: לא שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: ayumi hamasaki - HEAVEN כוכב\ת J אהוב: ayumi hamasaki למה?!: כי היא פשוט מלכה, כל דבר מדהים בה וכל דבר שהיא עושה מדהים ביותר!!! כוכב\ת J לא אהוב: ai otsuka למה?!: קול, סיגנון, מילים, לחנים לא מושכים יש טלוויזיה בחדר?: כן מחוברת לכבלים?: ל YES יס או הוט?: YES מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: משהו מטורף P: ההורים והאחים שלי טיפה מחבבים את איומי אבל את כל השאר לא ממש והדודים?: P: אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: טס ליפן, גר שם והולך לכל ההופעות של איומי וקונה את לכ הדיסקוגרפיה הרשמית ולא רשמית שלה 10 פעמים!!! וגם אלבומי תמונות ומגזינים עם תמונות שלה וקונה ביפן בית פרטי וגר שם ^_^ היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: ADIDAS וכמה זוגות נעליים יש לך?: אין לי מושג חג אהוב: חנוכה, פסח מאכל אהוב: פיצה המחלה האחרונה שחלית בה: דלקת גרון? טלנובלות, בעד או נגד? בעד/נגד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): P: האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): Final Fantasy Unlimited האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): BLEACH אבל אני לא ממש צופה באנימה... משעמם לך עכשיו?: לא בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: P:

nadav1232

New member
HOT!!!

שם: נדב בן ברוך גיל: 14 מקום מגורים: הרצליה אוהב\ת מלפפון חמוץ?: האי וגמבה עם גבינה?: לא שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Ayumi Hamasaki - Startin כוכב\ת J אהוב: בואה! וגם איו למה?!: כי היא הזמרת היפנית הראשונה בתולדות חיי ששמעתי וישר התאהבתי בכל מה שקשור אליה XD ואיו היא הזמרת השנייה ששמעתי ^_^ כוכב\ת J לא אהוב: אין ולא יהיה. למה?!: כי אני לא שונא אף אחד ^__^ את כולם אני אוהב יש טלוויזיה בחדר?: לא מחוברת לכבלים?: כן יס או הוט?: הוט מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: בהתחלה היו קצת בהלם.. אבל עבר והדודים?: לא יודעים אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: זורק. סתם... מה ההיתי עושה בהם? קונה מחשב, טלוויזיה, בית הכל...... טס.. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:
ולילדים יתומים?: כנ"ל ולחולי סרטן?: כנ"ל וחולי סכרת?: כנ"ל ולאנשים רעבים?: כנ"ל ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא DD: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אולסטאר וכמה זוגות נעליים יש לך?: 3 עוד מעט 4.. חג אהוב: פסח מאכל אהוב: קוסקוס המחלה האחרונה שחלית בה: כאב ראש טלנובלות, בעד או נגד? בעד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): בעד האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): פוקימון האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): מאקרוס אפס משעמם לך עכשיו?: קצת בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: אולי טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 19:12 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? אף אחת..

Nora Shu

New member
אין מה לעשות

אי אפשר ללכת לישון אחרי הסוף של קורסאגי. :/ שם: ענת גיל: 18 מקום מגורים: חדרה. אוהב\ת מלפפון חמוץ?: שדלשגדלשגלשלש מה זה, בכוונה? >< כן, אהבתי, פעם, לפני שראיתי גבר זקן יורק את זה החוצה על המסך. יש גבול @@; וגמבה עם גבינה?: נשמע מוזר מדי לטעמי. שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: נלך עם מה שאני שומעת כרגע, שזה דייטה סניוריטה. maida ari~ כוכב J אהוב: טפיי נחשב! D: למה?!: כי הוא הדבר הכי יפה והכי חמוד והכי שלדשחדגלשדש שאי פעם ראיתי? חוץ מזה, ריוהי/טפיי OTP. כוכב\ת J לא אהוב: לא יודעת. לא אכפת לי. למה?!: כי זמרות ג'ייפופ זה לא הכיוון שלי. יותר מדי מיינסטרים-וונאבי-אמריקה בשבילי. יש טלוויזיה בחדר?: לא בחדר מחשב. יש למעלה. מחוברת לכבלים?: כן. יס או הוט?: הוט. מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אימא שלי מעודדת אותי, ונהנת מזה לפעמים, במיוחד כשנאי מקשיבה לאחים יושידה. XD אח שלי צוחק עלי. >>; והדודים?: אין לי מושג. אין לי ממש דודים XD אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: נותנת את הרוב לאימא ואז בורחת מהמדינה הזו. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: בהחלט. ולילדים יתומים?: בלי ספק. ולחולי סרטן?: בוא'נה, אם יש לי אינספור כסף אז אני אתרום להכל ואהרוס את הכלכלה, ווי. D: וחולי סכרת?: כן XD ולאנשים רעבים?: כןכן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: לא. איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: לא יודעת. לא אכפת לי. וכמה זוגות נעליים יש לך?: 3 אולי? 4 כולל המגפיים הסגולות האלו שמצאתי D: חג אהוב: פורים. מאכל אהוב: טמפורה. המחלה האחרונה שחלית בה: מממ, כמעט-אנמיה נחשב? XD טלנובלות, בעד או נגד? לא אכפת לי, אני כמעט ולא צופה בטלוויזיה. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): שיעשו מה שבא להם, אבל חלאס עם הפרסומות המפגרים שלהם בערוץ 2. למה הם תמיד חייבים לנסות לצרוח [סליחה, התכוונתי ל"לשיר" >>;] כל כך חזק? :/ האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): אני חושבת אוונגליון? או שזה היה ברסרק? שכחתי. האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): פרק 22 של הוסט קלאב. היה מעולה D: משעמם לך עכשיו?: כן. וכואבת לי זרוע שמאל. >: בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: אה, לא אכפת לי. משעמם לי, אחרי הכל. טוב, אז רק תגידי לי מה השעה?: 1:20 ואת מי את מעדיפה לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? אם הן היו עוברות לידי לא הייתי שמה על זה. בטח הייתי רק שמה לב ליעל בר זוהר כי אותה בעצם ראיתי כשהייתי קטנה בערוץ הילדים. אני לא זוכרת מי זאת רוני סופרסטאר; אבל אני כן יודעת שהיא בלונדינית! ואוו, אני סו חכמה. XD BANG!~ ממש משעמם לי. >:

למעלה